💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım çokk ama çokk üzüldüm rabbim bir daha yaşatmasın ben dış gebelikte kendime gelemedim seni düşünemiyorum bile goldBride

Arka arkaya olması beni mafetti.. oğlumdan sonra bi Umut olmuştu bana en azından daha iyi hissediyordum kendimi… o da bıraktı gitti beni şuan ölü ve karnımda bunu bilip yaşamak çok zor gerçekten rabbim kimseyi böyle sınamasın…

amiiin amiiiin inşallah bak ne güzel bir evladın var çok şükür allah yine nasip eder üzülme hiç

Çok geçmiş olsun kuzum. Kimyasal gebelikten sonraki ay gebe kalanı cok duydum okudum burada senin inşallah öyle olur

Çok ama çok özür dilerim peki neden böyle oluyor doktorlar birşey söylüyor mu

Şimdikine sağlıksızdı büyük ihtimalle vücuttan attı dedi… iğne filan kullanmama rağmen olmadı.. diğeri ise iğne filan kullanmıyordum onda kalbi durdu otopside de bişi çıkmadı pıhtı attı dedi… çok zor kalbim dayanmıyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum…

tamamdir canim ben memnun kalmistim ovulasyonda da gebelikten de ondan yazdim :)

ingiltere canim sen nerdesin

canım geçmiş olsun bakalım ne çıkıcak kontrolde. inşallah hayırlı haberler alırsın. ben çok eskı mesajları göremedım ne sorun var sende özel değilse :)

canım geçmiş olsun bakalım ne çıkıcak kontrolde. inşallah hayırlı haberler alırsın. ben çok eskı mesajları göremedım ne sorun var sende özel değilse :)
Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤ burda ilk msj da yazıyor kuzum ❤

canim benim cok asiri uzuldum ben de 9haftalikken dusurdum 1 ay once sebepsiz gelisimi durmustu benim de 6 haftada kalmis.. senin acini anliyorum az da olsa, Allahim bir daha yasatmasin bunu sana saglikla al evladini kucagina, hepimiz alalim kimselere yasatmasin. ne desek acini dindirmicek belki ama bu 2.ye olmus detaylica arastirsinlar belki baska doktora mi gitsen ? cok cok uzgunum canim en kisa zamanda saglikla hamile kalmani dilerim su sureci atlatinca

Doktorumu değiştirdim şuan en iyi doktora gidiyorum..
kelimeler çıkmıyo boğazımdan hala şok içerisindeyim… kan sulandırıcı kullandığım için kürtaj pazartesiye kaldı.. karnımda hala ve ölü olduğunu Bilmek beni daha çok yaralıyo… dilerim kimse yaşamasın Allahım bir daha bizi evladımızla sınamasın…..

Kızlar benim çatlama olmuş mu yoksa daha pik devam ediyor mı ben bir türlü anlayamıyorum ya

Eklentiler

• IMG_4987.jpeg
    104,4 KB · Görüntüleme: 107
Insallah bu doktor cok iyi gelir..

Ah canim of .. ben de bekledim 1 hafta karnimda kanamasini beklettiler dogal yolla gitti.. Allahim kolaylik versin diyecek bir sey bulamiyorum asiri zor. cok aci.. En kisa zamanda telafisi olsun insallah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…