💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yuh ya bu kadar da olmaz gerçekten sen söylemesen umursamayacak
Benimde bir değerim çok yüksek çıkmış bakmadı bile bende o an aklıma gelip söyleyemedim.
Kendi doktorum çok iyiydi ama infertilite bölümüne gönderince kendine doktor diyen saçma birine denk geldim. Rabbim kimseyi düşürmesin oralara gerçekten

Kuzum belirsizlikten daha iyidir emin ol regl olmussun bak. Simdi gunler belli en azindan yeni bir yumurtlama donemi var onunde. Regl gelmedikce o gunler de gelmiyor beklemede kaliyor insan.
Doğru söylüyorsun kuzum vardır herşey de bir hayır bu ay antibiyotik kullandım belki bir sorun yaratacaktı, araba sıkıntı çıkardı yüklü bir meblağ borçlandık belki önümüzdeki aylarda olması daha hayırlıdır

Anladım canım deneyimlerini bize de bildir umarım şifasını görürsün

Özelde de devlette de iyi bir doktora gelmek şans işi oldu artık, o kadar empatiden yoksun olmuşlar ki. İnşallah iyi bir doktora denk gelirsin canım tabi gerek kalmaz umarım
9.gün çok erken canım hele ki karından baktıysa hiç mümkün değil görmesi, kanda bile çıkmayabilir varsa

Öyle gerçekten kuzum Allah iyi doktorlara denk getirsin hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…