💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba kızlar kaç gündür bakamıyorum yazılanlara eşim izinliydi. Denk geldi sonunda randevu buldum devlet hastane de ama suratsızn teki çıktı hiç bir şey bile sormadı ben zorla anlatmaya çalıştım onu da dinlemedi direk 1 yıla yaklaşmış üniversite hastanesine git tahlil yaptır dedi gönderdi çok üzüldüm ne umutlarla gittim en azından dinleyebilirdi 😏 Üniversite hastanesi yok yakınımda mecbur özel hasteneye gitmeye başlıcam bugün ovulasyonun 10.günü hiç test yapmadım henüz içimde bir umut inşallah benimledir🙏🏻 bu arada doktor karından ultrason ile baktı dün 9.günümde olsa bile gözükmezdi zaten küçük olduğu için dimi ? B bernaad sacibelinde sacibelinde edahandro edahandro Merveeee57 Merveeee57 Niqu Niqu niqucum gittiğin doktor kimdi ben optimed de Nida hanımı buldum onu düşünüyorum memnun olduğun bi doktor varmı ?

Merhaba kızlar kaç gündür bakamıyorum yazılanlara eşim izinliydi. Denk geldi sonunda randevu buldum devlet hastane de ama suratsızn teki çıktı hiç bir şey bile sormadı ben zorla anlatmaya çalıştım onu da dinlemedi direk 1 yıla yaklaşmış üniversite hastanesine git tahlil yaptır dedi gönderdi çok üzüldüm ne umutlarla gittim en azından dinleyebilirdi 😏 Üniversite hastanesi yok yakınımda mecbur özel hasteneye gitmeye başlıcam bugün ovulasyonun 10.günü hiç test yapmadım henüz içimde bir umut inşallah benimledir🙏🏻 bu arada doktor karından ultrason ile baktı dün 9.günümde olsa bile gözükmezdi zaten küçük olduğu için dimi ? B bernaad sacibelinde sacibelinde edahandro edahandro Merveeee57 Merveeee57 Niqu Niqu niqucum gittiğin doktor kimdi ben optimed de Nida hanımı buldum onu düşünüyorum memnun olduğun bi doktor varmı ?
Kuzum sen tedavi içinmi istiyorsun?orda tedavi için güvendiğim malesef doktor yok😏

kızlar selam yarın adet tarihim dün akşam oldum olucak dedim gelen giden yok 2 kere erken gebelik testi yaptım ama çok erkendi yumurtlamadan 1 hafta sonra fln yapmıştım negatifti acaba adetmi olcam yada varmıdır acaba.. ayyy olursa benim 2.olucak elirsizlikteyim ama olmazsa üzülcem galiba ya sanırım

Kizlar bu ay degerlendirmeye sat 11. Gun itibari ile basladim gecen ay 19. Gun yumurta catlamis gec kalmamisimdir insallah yumurta catlamasi 19. Gun olan birinin sonraki aya bu kadar erken yumurtlayip catlamaz herhalde. Bu aya cok degisik hislerle girdim bende hadi hayirlisi.

Birde hurma poleni diye birsey var bende kullanmadim hic daha ama erkek hurma agaci disi olani dollemek icin uretirmis. Insanlarda da bu acidan kullaniliyormus hem erkek hem kadin iciyormus hem yumurtlamayi sagliyor kalitesini artiriyor hem sperm cogaltiyormus. Belki biliyorsunuzdur hurma agaclari insana o kadar benziyorki hurma filizi gelisince tipki sezeryan ameliyat gibi disi agac tepesinden dikkatlice aliniyor. Bebek filiz ilk alti ay anne disi agacin yanina dikilmesi gerekiyor uzaga dikilirse ölüyormus. 🥹
Canım inşallah yararlı olur ama bizim tarla var fıstık badem felan yetiştiriyoruz her dişi ağacın yanında erkek ağaçta dikiyoruz ki döllenme olsun meyve versin diye bu çoğu ağaçta geçerli ama hurmayı bilemedim biraz daha araştır istersen emin olmadan tüketme derim

normalde gecikmez benim erken gelir ama gecikmez yarın adet ya geldi yada bebiş geldi:anneadayı: off sanırım umutlanıyorum yaa walla kızlar yok yapmayayım dimi test yarını bekleyelim hep birlikte:skandal:

Kızzzzlarrr bugün döngünün 16.günü bariz pik çıktı. dün akşamı ve bugünü atıyorum baksanıza bi :) 12-13-16-19-21 aralık(sabah) bugünleri değerlendirmiştik. Sizce iyi mi bana az geldi biraz :KK43: Şimdi 3 gün üst üste mi deneyelim? bugün yarın ve ertesi gün? İlk defa ovülasyon yapıyorum da cahilim biraz :) ilk foto bugün 13:00 de, ikinci foto dün akşam

Eklentiler

• tempImageyVun9r.png
    tempImageyVun9r.png
    749,5 KB · Görüntüleme: 24
  • tempImagePf7a4I.png
    tempImagePf7a4I.png
    733,2 KB · Görüntüleme: 23
kızlar selam yarın adet tarihim dün akşam oldum olucak dedim gelen giden yok 2 kere erken gebelik testi yaptım ama çok erkendi yumurtlamadan 1 hafta sonra fln yapmıştım negatifti acaba adetmi olcam yada varmıdır acaba.. ayyy olursa benim 2.olucak elirsizlikteyim ama olmazsa üzülcem galiba ya sanırım
canım varsa bile çıkmaz 7 gün çok erken. Regl gecikmesinden ziyade yumurtladığın tarihi baz al 12. günden sonra başla testlere :) inş vardır

Canım inşallah yararlı olur ama bizim tarla var fıstık badem felan yetiştiriyoruz her dişi ağacın yanında erkek ağaçta dikiyoruz ki döllenme olsun meyve versin diye bu çoğu ağaçta geçerli ama hurmayı bilemedim biraz daha araştır istersen emin olmadan tüketme derim
Evde var da iste arastirip ona gore tuketecegim canim. Tabiki bu dollenme meselesi ortak nokta agaclarda ama hurma agaci ile ilgili baska hicbir agacta olmayan ozelliklerde de okumustum ilginc geldigi icin sizlerle de paylasmak istedim 🥰 baya da kullanani varmis

Ah o psikolojilerimiz. Bilmez miyim? Şu stress olayını bi aşabilsek herşey çok daha güzel olacak ama... Korunduğu halde ve hatta hiiiç bebek işleriyle alakası olmayan ve hamile kalan arkadaşım bugün kalp atışını duymaya gitti bebişinin. Çok sağlıklıymış çok şükür..Biz üstüne düşüyoruz didik didik ediyoruz testti tahlildi noluo yine kendimizi kaygılandırıyoruz.Onu bıraktığımız an pozitifler havada uçuşacak eminim ama ben çok pimpirikli biriyim yapamıyorum Umarsız olmak en güzeli galiba.. Sonuçta elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah'ın takdiri.
Ay ne bileyim stresten herhalde heryerimde başka şeyler çıkıyor nasip kuzum en yakın zaman da alalım inşallah bizde o güzel haberleri ❤️

X