💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canim yumurta catlamak uzere sanirim senin bugun yarin catlama olur gibi 🐣 dongu 30 du senin erken mi catliyor acaba. Suan senle ayniyiz hemen hemen ama ben ovü yapmadigim icin seni takip ediyorum 😊
Kuzum benim döngü geçen ay gecikti yani ben 10.gün pik ama bunun gibi değildi daha silikti 11.Günde çatlama gördüm. üzerine koyunca 25. Günde olmam gerekiyordu 30. Günde oldum 5 gün gecikmem oldu. Bu ay normal döngüme döndüm bence

Merhaba kızlar kaç gündür bakamıyorum yazılanlara eşim izinliydi. Denk geldi sonunda randevu buldum devlet hastane de ama suratsızn teki çıktı hiç bir şey bile sormadı ben zorla anlatmaya çalıştım onu da dinlemedi direk 1 yıla yaklaşmış üniversite hastanesine git tahlil yaptır dedi gönderdi çok üzüldüm ne umutlarla gittim en azından dinleyebilirdi 😏 Üniversite hastanesi yok yakınımda mecbur özel hasteneye gitmeye başlıcam bugün ovulasyonun 10.günü hiç test yapmadım henüz içimde bir umut inşallah benimledir🙏🏻 bu arada doktor karından ultrason ile baktı dün 9.günümde olsa bile gözükmezdi zaten küçük olduğu için dimi ? B bernaad @sacibelinde edahandro edahandro @Merveeee57 @Niqu niqucum gittiğin doktor kimdi ben optimed de Nida hanımı buldum onu düşünüyorum memnun olduğun bi doktor varmı ?
Karından neye baktı canım? Yumurtaya mı? Üstten görünmez ki. Deli mı ne. Öyle olsa herkes tepeden bakar. Ayrıca üniversite hastanesi ne alaka kendisi de tahlilleri isteyebilir. O bakmak istememiş resmen. Özele gideceksen adetlik en hiç gecikmeden git kuzum. Ayrıca senin daha 8-9 ay olmadı mı bir yıl ne? Hiç birşey anlamadım kuzum valla ben o doktordan.

Amaaaa sol kasığım ağrıyor herhalde soldan oluştu gene bu ay 🥹🥹 neyse negatif düşünmek istemiyorum 🙏🏻
Kuzuşum sol tüp kapalı olsa bile sağdan tutma ihtimali oluyormuş, hem belki ağrın yanıltıyordur doktora gitmeden kesin diyemeyiz ne taraftan yumurtladığımıza. Bunları düşünüp strese sokma kendini, bu ay olacak inşallah 🙏🏻❤️

Kuzuşum sol tüp kapalı olsa bile sağdan tutma ihtimali oluyormuş, hem belki ağrın yanıltıyordur doktora gitmeden kesin diyemeyiz ne taraftan yumurtladığımıza. Bunları düşünüp strese sokma kendini, bu ay olacak inşallah 🙏🏻❤️
Evet ben de başka forum sayfalarında böyle şeyler okudum kuzum yani kasık ağrısına göre üzülüp sonrada hamile kalanlar olmuş açık olan taraftan yumurtlamışlar ağrıları yanıltıcı olmuş ben de negatif düşünmemeye çalışıyorum 🙏🏻

Bunu gördünüz mü kızlar kadın spirali olduğu halde hamile kalmış valla Allah büyük ol diyor oluyor 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_4964.jpeg
    IMG_4964.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 69
Oyy çok şükür kuzumm sağlıcakla büyüsün inşallah minik 🥹
Her şey güzel olacak kuzuşum sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🙏🏻😍
Ben doktora gidip geliyorum sürekli kuzum birkaç gündür de neler yaşadım bilseenn, pişmiş tavuğun başına gelmemiştir 😂
Dün muayeneye ve sonuçlarımı göstermeye gittim reglin 5.günüydü benim gideceğim doktor ameliyata gitti kadın bi doktor bakıyordu yerine salak kadın benden adetli olduğum halde smear aldı alınmazmış normalde adetliyken ordan anla nasıl bir doktor olduğunu. Neyse istmosel var dediler dedim yooo dedi ağzını yaya yaya yok istmoselin 😂
Sonra muayene bitti her şeyin çok güzel dedi amh ı gördü çok kötüü bu niye bu kadar kötü diyor salak 🤦🏻‍♀️
Amh 0.65 çıktı zaten hastaneye gidene kadar mahvolmuştum birde bu bu şekilde konuşunca dünya başıma yıkıldı. Sana direkt tüp bebek demek istemiyorum dışarda özel bir lab da tekrarla amh testini dedi bi lab adı verdi gittim orda tekrarladım sonuç 2.14 çıktı. Neye kime inanacağımı şaşırdım, hangisi doğru sonuç bilmiyorum 😔
Cuma günü tekrar başka doktora gidip her şeyi konuşacağım kuzum bakalım ne diyecek 🙏🏻
Ya kuzucum cok can sıkıcı seyler yasamissin gercekten cok üzüldüm. Doktorun kötüsüne denk gelmek de en berbati zaten. Oyle bir psikolojide gidiyoruz ki en ufak bir motivasyon guzel bir söz cok kiymetli oluyor Durum cok kotu bile olsa. Bir de boyle kendini bilmezlere denk gelince iste moral cok bozuluyor gercekten. Adetliyken smear almasi cok buyuk falso. Ama amh icin yonlendirdigi lab iyi cikmis sanki canim😊 2.14 gayet güzel bir deger. Oncekini baz almayalim lutfen😊😊 canim bu arada istmoseli de cok kafana takma lutfen onunde en canli ornegin benim bak. Cok sukur ona ragmen devam ediyor gebelik. Insallah o diger doktora denk gelir ve en kisa zamanda kavusursun mucizene canim benim. Cokca dua ediyorum inan🙏🙏🙏

Evet ben de başka forum sayfalarında böyle şeyler okudum kuzum yani kasık ağrısına göre üzülüp sonrada hamile kalanlar olmuş açık olan taraftan yumurtlamışlar ağrıları yanıltıcı olmuş ben de negatif düşünmemeye çalışıyorum 🙏🏻
Negatif düşünmek yok zaten kuzum pozitif olalım pozitif görelimm 😍

Ya kuzucum cok can sıkıcı seyler yasamissin gercekten cok üzüldüm. Doktorun kötüsüne denk gelmek de en berbati zaten. Oyle bir psikolojide gidiyoruz ki en ufak bir motivasyon guzel bir söz cok kiymetli oluyor Durum cok kotu bile olsa. Bir de boyle kendini bilmezlere denk gelince iste moral cok bozuluyor gercekten. Adetliyken smear almasi cok buyuk falso. Ama amh icin yonlendirdigi lab iyi cikmis sanki canim😊 2.14 gayet güzel bir deger. Oncekini baz almayalim lutfen😊😊 canim bu arada istmoseli de cok kafana takma lutfen onunde en canli ornegin benim bak. Cok sukur ona ragmen devam ediyor gebelik. Insallah o diger doktora denk gelir ve en kisa zamanda kavusursun mucizene canim benim. Cokca dua ediyorum inan🙏🙏🙏
Oyy canımın içiii teşekkür ederim, iyi ki varsınn 🥹🥰❤️
İstmoseli şuan hiiç umursamıyorum kuzum ama amh için hangisi doğru diye düşünmekten kendimi alamıyorum 😌 Bir yandan da amh ı görene kadar her şey çok güzel diye konuşuyordu belki de gerçekten sonuç hatalıydı diyorum 🙏🏻
İnşallah bende yakın zamanda senin peşine takılırım bebişimm 😍

Oyy canımın içiii teşekkür ederim, iyi ki varsınn 🥹🥰❤️
İstmoseli şuan hiiç umursamıyorum kuzum ama amh için hangisi doğru diye düşünmekten kendimi alamıyorum 😌 Bir yandan da amh ı görene kadar her şey çok güzel diye konuşuyordu belki de gerçekten sonuç hatalıydı diyorum 🙏🏻
İnşallah bende yakın zamanda senin peşine takılırım bebişimm 😍
Ona hic suphem yok kuzum. En kisa zamanda olacak insallah🙏 amh da dusuk degildir bence. Bu arada bisey sorcam. Hic tedavi yontem bisey demedi mi. Klomen. Igne vs. Sen daha once kullanmistin diye hatirliyorum ama olsun yine de onun ustunden epey gecti yeni bir surec icin ne denildi?

Ona hic suphem yok kuzum. En kisa zamanda olacak insallah🙏 amh da dusuk degildir bence. Bu arada bisey sorcam. Hic tedavi yontem bisey demedi mi. Klomen. Igne vs. Sen daha once kullanmistin diye hatirliyorum ama olsun yine de onun ustunden epey gecti yeni bir surec icin ne denildi?
Canımsın 🥰
Kuzum ben istmoseli söyledim yok görünmüyor o dedi benden hsg falan istedi muayene sırasında. Sonra her şey çok güzel dedi progesteron vermiştim 21.gün o da çok güzel dedi sonra amh ı görünce çok kötüüü dedi salak kadın. Onu görünce zaten hsg yi falan iptal etti istemedi yani. Sana direkt tüp bebek demek istemiyorum farklı bir labda testi tekrarla gel konuşalım ona göre dedi ama ben o kadına gitmicem zaten kendi doktoruma gidip görüşcem bi. Daha önce kaç kere klomen ovitrelle kullandığımı falan muayeneden önce sormuştu ama sonrasında hiç konusu geçmedi bebeğim, amh a takıldı o yüzden birşey demedi başka.
Cuma günü kendi doktoruma gidip detaylıca konuşcam bakalım ne olacak ne bitecek

Kızlar dünkü testimi ve bugünkü testimi ekliyorum ikisi de 19:20 de yapıldı.1. Bugün 2. Dün yapıldı. Ne düşünüyorsunuz?

Eklentiler

• 1FB9D9CC-1B77-4364-B41F-782F9A35A2B7.jpeg
    1FB9D9CC-1B77-4364-B41F-782F9A35A2B7.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 71
  • 8302655B-BF46-4C27-86A0-335425B8606D.jpeg
    8302655B-BF46-4C27-86A0-335425B8606D.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 65
X