💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar selam. Ben de yaklaşık 11 aydır gebelik bekliyorum. Bugün reglime 6 gün kala test yaptım 3 4 dk içerisinde silik çizgi çıktı ama emin olamadım sizce var mıdır ?
Canım var görünüyorr Ama tekrarlamakta fayda var bu ay testler çok yanılttı bizi, inşallah doğrudur, şimdiden tebrik ediyim

Ah o psikolojilerimiz. Bilmez miyim? Şu stress olayını bi aşabilsek herşey çok daha güzel olacak ama... Korunduğu halde ve hatta hiiiç bebek işleriyle alakası olmayan ve hamile kalan arkadaşım bugün kalp atışını duymaya gitti bebişinin. Çok sağlıklıymış çok şükür..Biz üstüne düşüyoruz didik didik ediyoruz testti tahlildi noluo yine kendimizi kaygılandırıyoruz.Onu bıraktığımız an pozitifler havada uçuşacak eminim ama ben çok pimpirikli biriyim yapamıyorum Umarsız olmak en güzeli galiba.. Sonuçta elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah'ın takdiri.

Hiç canını sıkma kuzum özeldekini baz al ben de bütün tahlillerimi rahim filmimi şehir hastanesinde yaptırdım biraz da bütün herşeyime bakılsin istediğim için oraya gittim amh 2.80 çıkmıştı benim ama aşırı ilgisizler bida da gitmem bir kere yüzüne bakmadan konuşuyorlar o asistanlar zaten doktor yok odalarda hep asistan. Benim rahim filmimde kağıtta kocaman yazıyor sağdan geçiş var soldan izlenmedi diye filmimi incelemedi bile tüplerin açık 3 ay dene dedi. Okumadınız sanırım soldan geçiş yok yazıyor dedim aaa pardon diyor o kadar sinirlenmiştim ki büyüj konuşmak istemiyorum ama bida gitmem

Kuzum kapali tup icin sogan kuru denemismiydin hic

Canım kızlar selam aranıza geri döndüm toparlanıp bu sürede hamile kalanlarıda gördüm hayırlı uğurlu olsun benim beta ptsi 2.7 ye düştü artık dış gebelik gerçekten uzun bir süreçmiş.. regl olmayı bekliyorum artık.. doktorum rahim filmi önerdi sonrasında çok beklemene gerek yok dedi ama bilemedim ben yinede 2 doz mtx oldum.. kaç ay korunmalıyım daha konuşmadık birazda bitkisel birşeyler denemek istiyorum hormonal sıkıntım yumurtlamamda da yok sadece bebek yanlış yere tutunmuş yumurtalığımın biraz ilerisine o kadar tıkanıklık olabilir dedi sadece sizce hayıt sirkesi bana iyi gelir mi ? Bilgisi olan yorum yaparsa çok sevinirim hepinizi çoooook özledim sevgiler

Predictor 6 gün öncesine kadar sonuç veren testle önceden doğru sonuç aldınız mı? yoksa son ana kadar beklemeli mi? benim şu an 7 gün var daha.

İlk defa bu kadar belli bi çizgi gördüm aslında hiç zorlanmadan gözüküyo normalde testte erken gebelik testi muhtemelen çünkü beta 10mIU itibaren gösterdiğini söylüyor test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…