💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar çatlamadan sonraki 5.günüm bugün, en erken 10.günde mi test yapmam lazım

Çok çok geçmiş olsun canım sanada inşallah yeniden Rabbim o duyguları yaşatır bizlere benim kayınvalidem de öyle dedi çok çabuk hamile kalırsın üzülme falan dedi tabi senin kürtaj olmuş offf eminim o dahada zordur benim kendiliğinden düştü rahim tamamen temizlendi çok şükür ama şunu söyliyim kucağına aldığın bebeğinle ufacık bir kan pıhtısı aynı acıyı veriyormuş insana.. hiçbir farkı yokmuş gerçekten.. hani hep şey diye düşünürdüm düşükler için " sonuçta ufacık bi kan parçası bebek büyüdükçe acısı daha zor olur herhalde en azından daha gelişmemişken bu kadar can yakmaz " diye düşünürdüm taki o kadar canım yanana kadar gerçekten çok zormuş offff amaaann neyse kusuruma bakmayın nolur yeni atlatmaya çalışıyorum Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bende bu umutla katıldım buraya inşallah güzel günler gelicektir eminim

edahandro bir şey sormak istiyorum klomen kullandım ama hiç kasık ağrısı falan yok eskiden kullandığımda hangi taraftan yumurtladığımı anlıyordum ağrıdan ama şuan 13.gün ama sıfır ağrı. İlacın 3.günü şiddetli bir ağrı oldu acaba o ara yumurtlamış olabilir miyim stres yaptım ya. (Kontrole gidemedim bazı sebeplerden ötürü)

Canım üçüncü gün çatlayacağını sanmam. Pek ihtimal vermiyorum. Ağrısız çatlamış olabilirsin belki. Benim klomenli de klomensiz de hissederek çatlama oluyor

İyi ki varsiniz kizlar iyi kiii

Canım üçüncü gün çatlayacağını sanmam. Pek ihtimal vermiyorum. Ağrısız çatlamış olabilirsin belki. Benim klomenli de klomensiz de hissederek çatlama oluyor
Evet benim de oyüzden canım sıkıldı bende çoğunlukla hissederim klomenle hayli hayli hissederim şaşkınım birkaç gün daha bekliyim belki yarın ya da öbür gün olur klomenle çoğunlukla 14 gün oluyor bakalım

Evet canım bir daha o masaya asla yatmak istemiyorum. Hayatımda geçirdiğim en kötü gündü , Allahım ben bugüne kadar aslında hiç birşey kaybetmemişim dedim onu kaybedince. İnşallah ilk ve son kaybımız olur. En yakın zamanda sağlıklı bebişlerimiz olur

Ayyy inşallah canım benim şükürler olsun ki 2 tane evladım var bu sonuncusu sürpriz olmuştu Rabbim inşallah yeniden anneliği tattırır bizlere

Merhaba kızlar
13.11.2023 beta 141
15.11.2023 beta 446 cikti
20.11.2023 farkli hastanede beta degerim 890 cıktı progestron 16.21 cıktı . Beta 2 kat artmamış farklı hastane oldugu icin mi acaba insallah bisey yoktur basina boyle bisey gelen var mı

Selam arkadaslar bat 26.11
7 gun once pik gorup degerlendirmistim. Bgun ayni yumrtlama gibi bir akinti geldi ama iki kati daha fazlaydı boyle akintm olmazdi hic bole berrak uzayan sanki hafif sari gibi karisik
Kasiklarm agriyor, gogus hassasiyeti orta ve migde bulantm var bgun ve ucgundur baya baya bel agrim var. Ayaklarimda surekli buz tutuyor iki corapla
Yoksa usuttmmu acaba diorm

Kızlar merhaba bugün keseyi görmeye gittik Sanki iki kese varmış gibi duruyor ama doktor bişey söylemedi biraz değişik bir adam sizce nedir bu
Evet canım bariz iki tane görünüyor sen doktoruna bir sor yinede ama kendisi söylemesi lazımdı ikiz olma ihtimali var diye

İnşallah kuzum. Ben de bu ay gonal f kulandım. 21mm yumurtam vardı ama çatlamadı hala. Ovulasyonlar da negatif. Şaştım kaldım valla. Bir boş bir dolu değerlendiriyorum. Sen de öyle yap canım

İnşallah kuzum. Ben de bu ay gonal f kulandım. 21mm yumurtam vardı ama çatlamadı hala. Ovulasyonlar da negatif. Şaştım kaldım valla. Bir boş bir dolu değerlendiriyorum. Sen de öyle yap canım
Edoşumm bol bol havuç kemir de çatlasın yumoşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…