💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok geçmiş olsun gerçekten çok kötü bi duyguymuş Allah kimseye yaşatmasın 🥺 Benimde 4 gün sürdü kanamam sonra birden kesildi hiç lekelenme bile yok bende hiç korunmadım 1 haftadır belki olur yeniden tabi yumurtlama döneminde değilim daha gerçi düşükten sonra ne zaman yumurtlama görürüm onuda bilmiyorum
Evet Allah kimseye yasatmasin cok zor.. hepimize saglikli evlatlar nasip etsin :)
canim 30-40 gun icinde regl olman gerekiyor diye dediler bana o yuzden hatta korunmadan iliskiye girmeyin bir regl gorene kadar enfeksyion riski olmasin dediler sen de dikkat et istersen. 1 regl oldugunda hani her seyin yolunda oldugundan yumurtladigindan vs duzgunce emin olsaydin daha iyi olabilir o zaman korunmayi birakmak. Istersen bir doktoruna danis yine canim

evet uzun ömürler versin benim ikinci evliliğim eşimin çocuğu yok onun içn aslında şuan sabırsızlanmam da ama bakalım kısmet ben hcg konusunu bende düşünüyorum aslında doktorum 6 ay bekleyelim olur dedi ama işte insan kafasını rahatlatmak istiyor önce amh değeri vs den merak içindeydim onlar aydınlandı şimdi hcg konusu aceba diyorum bende 2 ay bekleyip tekrar hsg için görüşeceğim doktorumla
tam bi ikizler burcuyum gidesim geldi :) boş bi randevu buldum nihat hocaya şehir hst. İşyerinden bıraktırcam şimdi hsg için danışıcam. Boş gün yok sonrası yumurtlama bilmemne derken yine kaynıcak arada. En azından çekmeye karar verirse gün alırım. Detayları yazarım canım

tam bi ikizler burcuyum gidesim geldi :) boş bi randevu buldum nihat hocaya şehir hst. İşyerinden bıraktırcam şimdi hsg için danışıcam. Boş gün yok sonrası yumurtlama bilmemne derken yine kaynıcak arada. En azından çekmeye karar verirse gün alırım. Detayları yazarım canım
Ben de şehir hastanesine git diyecektim kuzum sana ben de Ankara şehir hastanesinde çektirdim yoğunlukta yok adet bitiminin 3. Gününe verdi

Evet Allah kimseye yasatmasin cok zor.. hepimize saglikli evlatlar nasip etsin :)
canim 30-40 gun icinde regl olman gerekiyor diye dediler bana o yuzden hatta korunmadan iliskiye girmeyin bir regl gorene kadar enfeksyion riski olmasin dediler sen de dikkat et istersen. 1 regl oldugunda hani her seyin yolunda oldugundan yumurtladigindan vs duzgunce emin olsaydin daha iyi olabilir o zaman korunmayi birakmak. Istersen bir doktoruna danis yine canim
Evet aslında doğru söylüyorsun ne bileyim doktor da bişey demedi bide düşükten hemen sonra hamile kalanlar varmış diye duydum psikolojik olarak acelede ediyor olabilirim inşallah şu zor süreçleri çabucak atlatırım ya 🤦‍♀️

Evet aslında doğru söylüyorsun ne bileyim doktor da bişey demedi bide düşükten hemen sonra hamile kalanlar varmış diye duydum psikolojik olarak acelede ediyor olabilirim inşallah şu zor süreçleri çabucak atlatırım ya 🤦‍♀️
evet canim ama 1 reglden sonrasi daha saglikli olabilir o nedenle. Cok zor bi surec ama sabredicez canim en onemlisi saglik sonucta yine ayni seyi yasamayalim..

Ben de şehir hastanesine git diyecektim kuzum sana ben de Ankara şehir hastanesinde çektirdim yoğunlukta yok adet bitiminin 3. Gününe verdi
ay hadi inşallah kuzum işten çok zor izin alıyorum artık sürekli izin izin wallahi yıldım. Sonu güzel olsun bari şu çekilen çilelerin. Sende henüz çektirmedin dimi?

tamamdır bende merak ettim :)

Ben sabah test yaptım tekrar ben çok hafif gölgelik gördüm ama telefonla oynayınca belli oluyor sadece Fatmaben Fatmaben

Eklentiler

• IMG_20231120_152745.jpg
    IMG_20231120_152745.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20231120_152511.jpg
    IMG_20231120_152511.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar gittim.Eksik hormon testlerim varmis ona gore 1 ay sonrasinda rahim filmi cekicek sehir hst nihat bey.İlacli vs biseyler dedi evet biliyorum dedim.Sanirim eski usul cekilio burda...Esimden de sperm ornegi vermesi istendi.En son yorumlanacak.Aslinda gecen ay amh fsh hepsine bakilmisti..Bazen hic bir sorun olmasa da olmaz daha cok yeni hayatin tadini cikarin vs dedi.Film surecini eskisehir sehir hst olarak merak edenler icin boyle durum.Carsamba sabahi yine kan vericem
IMG20231120154116.jpg

Son düzenleme:
Ya kızlar birşey sorucam folikasidi siz akşam mı kullanıyorsunuz yoksa sabah mı ben hep gece yatmadan önce kullanıyorum doğru mu kullanıyorum bilemedim

Kizlar gittim.Eksik hormon testlerim varmis ona gore 1 ay sonrasinda rahim filmi cekicek sehir hst nihat bey.İlacli vs biseyler dedi evet biliyorum dedim.Sanirim eski usul cekilio burda...Esimden de sperm ornegi vermesi istendi.En son yorumlanacak.Aslinda gecen ay amh fsh hepsine bakilmisti..Bazen hic bir sorun olmasa da olmaz daha cok yeni hayatin tadini cikarin vs dedi.Film surecini eskisehir sehir hst olarak merak edenler icin boyle durum.Carsamba sabahi yine kan vericemEki Görüntüle 3338269
canim insallah bu sureci gereken neyse yapilarak cabucak atlatirsiniz(umarim hic bir sorun yoktur tabi de) sonrasinda saglikla bebisine hamile kalirsin, Allahim isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin, nasip etsin :KK200:

canim insallah bu sureci gereken neyse yapilarak cabucak atlatirsiniz(umarim hic bir sorun yoktur tabi de) sonrasinda saglikla bebisine hamile kalirsin, Allahim isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin, nasip etsin :KK200:
Amin canim benim insallah hepimuz icin oyle olsun.Walla aglayasim geldi isten zar zor biraktirdim hastaneye..Eskisehir bir soguk bir de yagmur basladi durakta beklerken dua ettim isteyen herkese versin Rabbim.Hepimiz kendimizce cabaliyoruz doktor kapisi asindiriyoruz.Bir de ustune ustluk hersey cocuk degil hayatin tadini cikarin vs vs gibi akillar vermiyor mu doktorlar biz sanki bilmiyoruz hayatin tadini oturarak konusmak ne kolay.Su cektiklerimizi anca cekenler anlar

Amin canim benim insallah hepimuz icin oyle olsun.Walla aglayasim geldi isten zar zor biraktirdim hastaneye..Eskisehir bir soguk bir de yagmur basladi durakta beklerken dua ettim isteyen herkese versin Rabbim.Hepimiz kendimizce cabaliyoruz doktor kapisi asindiriyoruz.Bir de ustune ustluk hersey cocuk degil hayatin tadini cikarin vs vs gibi akillar vermiyor mu doktorlar biz sanki bilmiyoruz hayatin tadini oturarak konusmak ne kolay.Su cektiklerimizi anca cekenler anlar
ah kuzum anliyorum seni cok iyi.. insan yipranir hakli olarak, is hayati ve sorunlari bir yandan, bir yandan bebek icin verilen ugras cok haklisin..
Kendini ve moralini yuksek tutmaya calis canim bakalim bu tahlillerden ne cikacak bekleyelim Allahim en cabuk zamanda saglikli bir evlat versin sana.. Ah evet onlar icin soylemesi kolay belki biraz haklilar bile akisina birakip yine denemeye devam et ama tadini cikar gibisinden ama yasarken butun bunlari maalesef oyle hissetmiyor insan.. canimcim testlerin hayirli sonuclar getirsin :KK200:

Kizlar gittim.Eksik hormon testlerim varmis ona gore 1 ay sonrasinda rahim filmi cekicek sehir hst nihat bey.İlacli vs biseyler dedi evet biliyorum dedim.Sanirim eski usul cekilio burda...Esimden de sperm ornegi vermesi istendi.En son yorumlanacak.Aslinda gecen ay amh fsh hepsine bakilmisti..Bazen hic bir sorun olmasa da olmaz daha cok yeni hayatin tadini cikarin vs dedi.Film surecini eskisehir sehir hst olarak merak edenler icin boyle durum.Carsamba sabahi yine kan vericemEki Görüntüle 3338269
Her doktor farklı farklı şeyler istiyor sanırım ya anlamadım ki aslında hiç umursamamak mı lazım bilmiyorum ki puufff

Bende cuma günü kürtaj oldum 9 haftanın içindeydi bebeğim ama kalp atışı alamadık. Benim doktorumda birşey demedi bende şuan psikolojik olarak bir eksiklik hissediyorum henüz kanamam yok ama şuan ilişki yasağım var bide ağrılarım var zaten isteğim de yok. Cumartesi doktoruma gidip kontrol olacağım. Bakalım o ne diyecek. Ama ananem sürekli arayıp düşükten sonra hamile kalmak daha rahat olur korunma diyor ama korkuyorum rahim toplanmaz aynı şeyi yaşar mıyım diye bu yüzden bu konuyu doktoruma bir danışacağım. Seni çok iyi anlıyorum şuan neler hissettiğini biliyorum hissediyorum. İnşallah geçecek , sağlıklı bebeklerimiz olacak. ❤️

X