💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayyy çok şükür çok sevindim herşeyin yolunda olmasına inşallah hem keseyi hem kalp atışını duyarsın. Bende klomen kullandım ama bazı sebeplerden kontrole gidemedim günü kaçırdım ilaç ayın 15de bitti ama bugün kasıklarda ağrılar başladı özellikle sağda galiba yumurtlama çok yakın. Ağrının sağda olması umutlandırıyor ilk gebeliğimde sağda olmuştu yani bir umut işte💞
İnşallah olur canım, Rabbim tez zamanda versin inşallah. Klomen bana uğur getirdi valla. Umarım sana da öyle olur canım 💕

Ben de 28-29 günde bir adet görüyorum normal söylemlere bakarsak 14-15.gün yumurtlamam lazım ama 16.gün bitmek üzereyken dün pik oldu bugün 17.gün bir de bugün pik.

Neredeyse 30-31 günde adet görenlerle aynı süreye denk geldi yani. Kaç günde bir adet görüyorsunuz bilmiyorum ama yapmaya devam edin hiç koyulaşacakmış gibi değildi bir önceki gün birden koyulaştı benim testim.
Normalde 28 gunde 1 görüyordum ama 3 aydır şaştı biraz korunmayı bıraktıgmdan beri 5 6 gün gecikmeli oluyorum.dun agrım vardı bugünde şeffaf akinti yumurta beyazi gibi yoğun şekilde.yumurtlama yaklasiyo hissediyorum sanki.geliyor gelmekte olan 😅

Canım bence olursa olur olmasa da moduna değilsin bana göre çünkü öyle kişiler ne bu siteleri biliyor ne takip ediyor ne test almayı. Cidden kafa rahatlığı önemli. Ben de ilk ay öyle diyordum ama 1 2 ay olmayınca daha çok kaptırıyor insan kendini. Ben kendimi bildim bileli bebek isteyen biriyken olursa olur kafaya takmam 1 sene normal diyordum ama kendimi çok kaptırdım iyi de olmadı stres farkında olmadan oluyor. Benim fikrim ne kendini dinle ne de test yap. Bol su iç egzersiz yap sağlıklı beslen, gün aşırı ilişkiye gir yeter cidden bir sıkıntın yoksa içini ferah tut 🙏 regl gecikirse test yaparsın. Eşim askerde şu an benim 1 ay yok bu yüzden bazı şeyleri fark ettim geldiğinde daha sakin başlayacağım bu işe. Umarım bekletmeden gelir bebeğin🤍
Canım benim eşim askeri personel şuan çok kötü bir ilçedeyiz o yüzden olursa olur olmazsa olmaz modundayım hastane imkanım falan yok yani ev de 1+1 annemler gelemiyor gelirse bile çok kalmaz rahat etmez. Psikolojim de pek iyi değil çalışmaya alışmıştım burda çalışmıyorum şuan çok yalnız kaldım arkadaş da bulamadım alışamadım yani. Burdan gidince olsun istiyordum ama bi deneyelim dedik olursa bile doğum tayinden sonra olcak. Köpüşüm var düzenli yürüyüş yapıyorum hamile kalırsam bile 2. Çocuğum olmus olcak köpüşümüz bizim ilk bebeğimiz🌸 biraz da korktuğum için olursa olur diyorum çünkü yalnız başıma mahrumiyet bölgesinde bebiş ve köpüş çok zor. sitede de yıllardır varım düzenli okuyordum forumları ama bu konulara pek bakmıyordum açıkcası yeni kayıt oldum öyle bi bakınayım dedim internette başka başka şeyler yazıyor hep. Hayırlısı olsun hakkında inşallah eşin dönünce güzel haberler alırız senden💕

Bata bugünü de saymazsak son 3 gün kaldı, bakalım neler olacak. Geçen ay ki büyük yıkım dan sonra bu ay umitlenmicem hayırlısı arada aklıma gelince gelen belirtileri bile yok sayıyorum. Sadece uygulamaya bakıyorum. Ama pek adet belirtim de yok , göğüslerim ağrıyor ve gün içinde çok sik olmayan karın ağrısı yaşıyorum. Beklemedeyim, suprizim gelir inşallah

Canım benim eşim askeri personel şuan çok kötü bir ilçedeyiz o yüzden olursa olur olmazsa olmaz modundayım hastane imkanım falan yok yani ev de 1+1 annemler gelemiyor gelirse bile çok kalmaz rahat etmez. Psikolojim de pek iyi değil çalışmaya alışmıştım burda çalışmıyorum şuan çok yalnız kaldım arkadaş da bulamadım alışamadım yani. Burdan gidince olsun istiyordum ama bi deneyelim dedik olursa bile doğum tayinden sonra olcak. Köpüşüm var düzenli yürüyüş yapıyorum hamile kalırsam bile 2. Çocuğum olmus olcak köpüşümüz bizim ilk bebeğimiz🌸 biraz da korktuğum için olursa olur diyorum çünkü yalnız başıma mahrumiyet bölgesinde bebiş ve köpüş çok zor. sitede de yıllardır varım düzenli okuyordum forumları ama bu konulara pek bakmıyordum açıkcası yeni kayıt oldum öyle bi bakınayım dedim internette başka başka şeyler yazıyor hep. Hayırlısı olsun hakkında inşallah eşin dönünce güzel haberler alırız senden💕
AA anladım canım durumunu bilmiyordum. O zaman evet erken başlaman iyi olmus hemen olmayabiliyor çünkü. Benim ailem yanımda her şey iyi ama benim de üni bitmiyor onun stresi var ve üni şehirdısında onunla uğraşıyorum. Umarım bebegin istediğin zaman olur ve sana destek olur 💗💗

Canım kürtaj mı oldun. Kürtajdan sonra adet düzensizliği yaşamk normal oluyor diyorlar yinede doktoruna danış konuyu. Bnimde başıma geldi aynı olay ama benim kürtajdan sonra kanamam 3 gün sürmüştü ve çok az gelmişti normal günümde de adet görmüştüm ben.
Sonra hamile kaldınız mı bende bende geçen perşembe günü kürtaj oldum kanamm 4 gün sürdü bugün yine başladı neden olabilir

Yaa görmedim kuzum 🥰 şuan çıplak gözle çizgiyi net görüyorum ama inşallah test hatası
AA anladım canım durumunu bilmiyordum. O zaman evet erken başlaman iyi olmus hemen olmayabiliyor çünkü. Benim ailem yanımda her şey iyi ama benim de üni bitmiyor onun stresi var ve üni şehirdısında onunla uğraşıyorum. Umarım bebegin istediğin zaman olur ve sana destek olur 💗💗
Kaçıncı sınıftasın canım? Belki de üniyi bitirip hamile kalman senin için daha hayırlıdır çünkü hamilelikte ve bebişle çok zor. Ben öğretmenim özel sektörde çalıştım hep burda iş imkanı olmadığı için kpss çalıştım 1 yıl boyunca çocuk aklımda bile yoktu. Sınavı aradan çıkardım güzel de puan aldım yavaştan düşünmeye başladık. Haddime değil tavsiye vermek ama bebek yapmaktan daha önemli olan ona güzel bir gelecek hazırlamak. Okulunu mutlaka bitir iş imkanlarını değerlendir, burda neler neler okuduk elinde bi altın bileziğin olsun🌸

Kaçıncı sınıftasın canım? Belki de üniyi bitirip hamile kalman senin için daha hayırlıdır çünkü hamilelikte ve bebişle çok zor. Ben öğretmenim özel sektörde çalıştım hep burda iş imkanı olmadığı için kpss çalıştım 1 yıl boyunca çocuk aklımda bile yoktu. Sınavı aradan çıkardım güzel de puan aldım yavaştan düşünmeye başladık. Haddime değil tavsiye vermek ama bebek yapmaktan daha önemli olan ona güzel bir gelecek hazırlamak. Okulunu mutlaka bitir iş imkanlarını değerlendir, burda neler neler okuduk elinde bi altın bileziğin olsun🌸
Ben geçen sene üniversiteden tezsiz yüksek lisans yaptım aynı zamanda haftada 1 şehir merkezine gidip geliyordum sabahtan akşama kadar sürüyordu. O bile o kadar zorladı ki bizi her hafta eşim işten izin alıp köpüşümüze bakıyordu 1 yılda yaşlandık yani stresten. Görev çıkarsa ne yapcaz o kadar süre yalnız kalamaz köpüş nerde kalcak falan diye tedirgindik hep. Çok şükür o bitti kpss bittş kafamız baya rahatladı. Sen de okulunu bitirince inan kuş gibi hafifleyeceksin bak yeni evliymişşin hem. Benim nerdeysen 1.5 yıl oldu evleneli yeni düşünmeye başladım olacak mı olmayacak mı hiçbir fikrim yok sen daha çok başındasın mutlaka Allah nasip eder. Yeterki kendini yıpratma tüm hayatını ona adama.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Çatlatma iğnesi oldum perşembe günü. Doktorum cuma gecesi 23.00 da ve cumartesi günü (saati farketmez) ilişki önerdi. Cuma oldu ama bu gün davetsiz misafir sebebiyle olmadı maalesef. Şansımızı çok düşürür mü sizce? Sperm problemimiz yok bu arada. Tabi ki doktora danışmak mantıklı ama sizlere de bir sorayım dedim. Olacağı varsa dünkü ilişkiden olur gibi geliyor bana. Sizlerin fikri nedir?

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR -EKİM-KASIM-ARALIK TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı ÖZELDEN GÖNDERİRSENİZ hemen ekleyebilirim 🥰

⭐️ANNE ADAYI⭐⭐SAT⭐⭐BAT⭐🧿DURUM🧿
@eymosumcum🤰🧿
pempbepsikolog pempbepsikolog 🤰🧿
@Melegim96🤰🧿
@TurnaBulut🤰🧿
@Snnn0🤰🧿
@birmucizeistiyorum1🤰🧿
S simurgggg 🤰🧿
Nur61_ Nur61_ 🤰🧿
@Mevsimlisan🤰🧿
@goldBride🤰🧿
@sacibelinde🤰🧿
@beglu🤰🧿
@Nooneathome9🤰🧿
@sss2022🤰🧿
@AdaMTuncy🤰🧿
@Ayka85🤰🧿
@Alinnnn🤰🧿
@semira123🤰🧿
@Nur5434🤰🧿
@Basakburcuu🤰🧿
@kelebekxx🤰🧿
@esen-ruzqar🤰🧿
@Happyending🤰🧿
@gmzgmz1🤰🧿
@genc-anne🤰🧿
@Oyzg96🤰🧿
@sssakdg🤰🧿
@Niqu🤰🧿
@ozgeeeee1🤰🧿
@melegim can🤰🧿
@Merve3553🤰🧿
@tweeetyyy🤰🧿
@golden-snitch🤰🧿
@IADK🤰🧿
@Afratafrac🤰🧿
@Cucuthecat
@White chocolate11 Ekim8 Kasım
@Blue_girll7 Ekim8 Kasım
@gucluol12 Ekim9 Kasım
@Dunyamelekoldu14 Ekim9 Kasım
@derdimlegeldim19 Ekim10 Kasım
@MerEm0013 Ekim10 Kasım
@gunesligun27279 Ekim10 Kasım
Medala Medala 13 Ekim10 Kasım
@hayatbeninedenyoruyosun8 Ekim10 Kasım
@Sevimli_3512 Ekim10 Kasım
@aksjakana16 Ekim10 Kasım
@whiterabbit9 Ekim11 Kasım
@mely2513 Ekim11 Kasım
@linnaa-14 Ekim13 Kasım
@Ebrulimm13 Ekim13 Kasım
@Sunshine117 Ekim14 Kasım
@harivefaa14 Ekim14 Kasım
@Bahar esinti19 Ekim14 Kasım
@Perlitik14 Kasım
@ikikedibirdeli19 Ekim15 Kasım
@Pkolu_anneadayi15 Ekim15 Kasım
@belemirklc20 Ekim15 Kasım
@gulrun20 Ekim16 Kasım
@dream231119 Ekim16 Kasım
@Kevssooo23 Ekim16 Kasım
@benaroz23 Ekim16 Kasım
@rojbininannesi20 Ekim16 Kasım
@minikbikusumolsa18 Ekim17 Kasım
@Butterfly19319 Ekim17 Kasım
@merve metin18 Kasım
@sirackoskam18 Ekim18 Kasım
@kahvetayt21 Ekim19 Kasım
@Bebh14 Ekim19 Kasım
@mahur06 30 Ekim 20 Kasım
@misket limonu26 Ekim20 Kasım
@zuzu383820 Ekim20 Kasım
Fatmaben Fatmaben 19 Ekim20 Kasım
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Ekim22 Kasım
blackkdahlia blackkdahlia 27 Ekim22 Kasım
@Sipser22 Ekim22 Kasım
@ELIF700722 Kasım22 Kasım
@Helenatili25 Ekim23 Kasım
@blrr25 Ekim23 Kasım
@anonimyumurtaa27 Ekim24 Kasım
@Merveeee5728 Ekim24 Kasım
@bliiss27 Ekim25 Kasım
@bsrr9725 Ekim25 kasım
@Brc_9926 Ekim26 Kasım
@nihalimercimek23 Ekim26 Kasım
@MERYEM946125 Eylül29 Kasım
@tavsankulak_172 Kasım29 Kasım
@maaaavi30 Kasım
@umha2 Kasım30 Kasım
@MuciZem_ms31 Ekim30 Kasım
@rani12342 Kasım30 Kasım
Clarkkent Clarkkent 4 Kasım2 Aralık
Candy7777 Candy7777 8 Kasım5 Aralık
Z ZeynpBuse 3 Kasım7 Aralık
@tatluboncuk11 Kasım8 Aralık
@bebekheyecani13 Kasım9 Kasım
@Vavelya0910 Kasım10 Aralık
@outoffit13 Kasım11 Aralık
@bernaad16 Kasım12 Aralık
@Orangegreysky14 Kasım13 Aralık
Beni niye çıkardın listeden😖😖

Canim kizlar gunaydin.Benim derece bipbipledi kalktim olctum her gun saat 6 ya ayarli ise gitmisim gitmemisim umrunda degil keratanin :))) 4 aydir duzenli olcum yapiyorum ilk defa implantasyon dususu tespit etmis ovulasyondan 10 gun sonra.O gun benden degisik bi akinti geldi demistim ya hatirlarsaniz.Kizlar femometer ile olcum yapan ve nokta atisi bildi diyen var mi? Benim gebelik testlerim hala nego cikio bembeyaz. S simurgggg fnd_50 fnd_50 ates uzmanlarim sizden donus beklerim musait oldugunuzda

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-19-06-12-26-34_394a9586804009acc5ba752d9d5c7ed1.jpg
    Screenshot_2023-11-19-06-12-26-34_394a9586804009acc5ba752d9d5c7ed1.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 51
X