💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3 aydır ovulasyon takibi yapıyorum henüz i bir sonuç da alamadım bat 30/11 gibi onulasyon takibini ekliyorum 2 gün boyunca T çizgisi pik oldu bugün hafif silikleşti bey bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

merhaba canım hoşgeldin. Çift çizgili günleri değerlendirdiysen ve silikleşen günü de değerlendirsen yeterli. Çok koyuluktan silinince çatlamış demektir. Bundan sonrasının çok da önemi yok çatladıktan sonraki ilişkilerinin yani verimli günlerimiz o günler. Tabi bazı kişilerde yumurtlama ve çatlama sonrası da gebelik oluşabiliomuş

teşekkür ederim hoşbuldum dün T çizgisi daha koyuydu değerlendirdim bugün hafif silikleşti bugün ve yarında mı değerlendirmem gerkiyor eşimde siperm de az bi hareketsizlik çıktı

Yok kız şuan istanbuldayım ya buraya geleli 5 tane yapmışım her gün bi tane yaptım sadece dün iki tane yaptım bugün de muhtemelen iki yaparım . İstanbul’a gelmeden önce de bi 7-8 tane yapmıştım onlar orda kaldı her gün yapıyorum yani senden bi farkım yok merak etme 15 olmuştur benimde

teşekkür ederim hoşbuldum dün T çizgisi daha koyuydu değerlendirdim bugün hafif silikleşti bugün ve yarında mı değerlendirmem gerkiyor eşimde siperm de az bi hareketsizlik çıktı
kuzum 1 döngü içinde en verimli günlerimiz bunlar olduğu için bence değerlendirin. Zaten sperm 5 gün yaşıyor rahimde, yumurta maksimum 48 saat. O çizgili günleri değerlendirdiysen döllenme yaşanabilir. Ama ben şöyle yapıyorum riske atmamak için yumurta çatlayan ve sonraki günü değerlendirip sonraki günleri keyfi ya da 2 3 günde 1 gidiyorum

Tamamdır çok teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_7566.jpeg
    151,5 KB · Görüntüleme: 39
Ay çok şükür kuzum çok geçmiş olsun inşallah hemen geçer bu süreç rahat atlatırsın geri kalanını bebişin iyi olsunda

Aynen kuzum sen sen aralıkta gün aşırı değerlendir belli olmaz çünkü

arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza. 1.5 yıllık evliyim yeni düşünüyoruz bebiş yapmayı bu ay ilk defa denedik. Adetimin 14. Günü gibi benim düzenli olarak sol kasığım ağrıyor baya hissedilir bir şekilde yumurta çatlıyor diye düşünüyorum. Bu ay kasık ağısı olan 2 günü değerlendirdim ama doğru mu yaptım emin değilim burda ovulasyon testi yapanları görünce kafam karıştı benim gibi yumurta çatlamasını hisseden var mı?

Ya da kasık ağrısı olduğu günler denemem doğru mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…