💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bebişim günü almış bulunduk yaa napalım kısmet artık, erken yumurtlarım umarım ama ovu falan yapmıcam bu ay

Oyyy az kalmış minnoşumm ikiz haberi vereceksin bizee
Erken yumurtlicaksın inşallahhh inanıyorum umut kesmek yok bu aydan, hem öncesinde fıtıfıtı olursa sperm bekler içerde
İnşallah kuzucum inşallah gelir ikizlerim

kızlar günaydın. Bayadır aktif değilim ara ara yazılanları girip okuyordum o kadar. Bu ay çok kafaya takmadan, belirti aramadan beklemek istedim sakince. Bat a son 4 günüm var. Test yapmaya yeni başladım tertemizzz negatif çıkıyor. Dün yumurta çatlamasının 10.günüydü. Akşam tuvalette afedersiniz renksiz yoğun uhu kıvamlı esnek beyazla karışık akıntım geldi. daha önce ne yumurtlamada ne da başka bir zaman gördüğüm akıntılara benzemiyordu. Çok yoğundu löp diye düşmüş gibi böyle. Yumurtlamam geçti hatta tekrar mı yumurtluyorum diye test bile yaptım lh çizgisi çıkmadı bile.Mantar enfeksiyon akıntısı gibi de asla değil zaten böyle bir şikayetim yok..Rahim ağzım çok yumuşak ve ıslak ıslak bir kaç gündür. Resmen içi sulu ve kaygan.. Belirtileri hayra yormak istemiyorum ama gebeliği öğrenmeden bu tarz yumuşaklık yaşayan ve vajinası sürekli ıslak ıslak olan var mıydı?

Allah bağışlasın ozaman rahat rahat yap bizede at seviyoruz test bakmayı
Yaptım canım boş boş tek çizgi hiç yok valla olsa bişeyler çıkardı eşimde neden bukadar düşündün planlamadık ki dedi sivalla birinciden sonra 2.planlamak zor iş o dedim bende

1 dusugum var iki yil once esimin degerlerinin dusuk oldugu ogrendik bu sefer yukseltme derdine dustuk sukurki yukseldi bunu gorduk bende bir problem yokmus ama yinede gebelik olusmadi pazartesi randevu aldim asilama yaptirmak istiyorum ama hicbir bilgimde yok zor bir islem mi yaptiranlar varmi aranizda ve buda esimin sonuclari yeterlimi acaba asilama icin

Eklentiler

• IMG_20231103_012024.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 33
Yaptım canım negatif planlı değildi aslında ama negatifi görünce insan her şekilde üzüldüm eşimde saçmalama planlamadık neden üzülüyorsun dedi
Kız hiç istemediğim zamanlarda da negatifi görünce hem rahatlayıp hem içimin burkulduğunu bilirim biz kadınlar çok farklıyız

Kuzum benimde bat 20 Kasım dediğin şeyleri yaşadım o beyaz ve yoğun akıntıyı gördüm bu ay löp diye ama mantar değil eminim koku kaşıntı vs yok. 3 günü var ama akıntım fazla ben hep regliye yoruyorum her ay regliye doğru şişen göğüsler bile şişmedi bende

ah canım inşallah hayırlı haberler alırız sen de ben de. Benim göğüsler bomba gibi şiş yatarken bile acıo ama son 3 aydır olan kasık dolgunluğum pek yok benim de bu ay. Ayakkabımı bile bağlayamaz gibi şişkinliğim olurdu bu ay normal gibi. Ay neyi belirti sayacağımı şaşırdım :)Fakat rahim ağzı yumuşaklığı çok tuhaf böyle kendini saldı gibi yumuşacık ve çok ıslak :) His olarak adet olcam gibi hissediyorum ama nedense... bişey olsaydı negatif çıkmazdı silik de olsa çıkardı sanki

Kız dur benim 3 günüm kaldı negatif çıkar diye daha test yapmadım senin daha var çoğu kişi burada son 2 gün kala pozitifi görüyor inşallah hamileyizdir kuzum ama bu ay ben ağrıyı sızıyı akıntıyı hiç hamileliğe dayandırmadım eşime de söylemedim hayırlısı yani kuşum beklentim az o yüzden test yapasım bile gelmiyor

Dayanabildiğin kadar dayan bebişim en güzeli ne kadar geç test o kadar iyi :) bol şans diliyorum sana da. Takibimdesin

sacibelinde canım hamileliğin nasıl gidiyor hiç görmüyorum seni başta baya aksiyon yaşamıştı herşey yolunda mı
Canım ben sürekli mide bulantısı ve kusma yaşıyorum çok aktif olamıyorum o yüzden. Bir de çalıştığım için inan çok zorlaniyorum. Doktor ilaç da verdi ama az önce hepsi geri çıktı. Salı günü randevum var şu birkaç günü atlatabilirsem inşallah bulantı dışında çok şükür her şey yolunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…