💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba istediğiniz sonucu almanızı dilerim. 2. gebelikte amhniz kaçtı doktorlar zor olur dediğinde . Ben 2. Ti istiyorum ama amh 0.70 çıktı doktor da acele et galan zor olur dedi kafama taktım biraz
13 fsh 0.9 amh yumurta 12 tane olması lazım senin 4 5 tane dedi normal yolla zor dedi ama ovulasyon testi yaptım yumurtlama dönemi değerlendirdim ve hamile kaldm dr yumurta sayın az ama kalitesi iyiydi dedi doğumdan sonra amh 0.3 Du

Merhaba istediğiniz sonucu almanızı dilerim. 2. gebelikte amhniz kaçtı doktorlar zor olur dediğinde . Ben 2. Ti istiyorum ama amh 0.70 çıktı doktor da acele et galan zor olur dedi kafama taktım biraz
Ben o ay vitamin kullandım bide prowomen adet bitti içmeye başladım yumurtlama olana kadar içtim araştır istersen pahalı ama gebe kaldm

Demekki o da olabiliyormuş 2 kere yumurtlamış olabilir misin acaba
Valla ben de onda şüphelendim kuzum olabilir çünkü bir kere daha başıma geldi böyle bir şey adetten 1 gün önce ovülasyon testim pozitif çıktı Eylül ayında daha sık değerlendirme yapsam iyi olacak belli olmuyor çünkü

Mervisim 9. Gun dimi bugun. Etiket gorunce bir heyecanladim ama daha erken zaten kuzum. 12.une kadar yolu var. En heyecanli gunler basliyor simdi
Evet kuzucumm testim tamamen silindi bugün negatif oldu, şimdiden sonra inşallah pozitif görmeyi beklicem sen 10. Gün görmüştün inşallah ben de görebilirim 10. Gün

Kuzum bugün yarın olacak gibii Koyulaşmaya devam ediyor
Canım benim herhalde korunmayı bırakınca geç yumurtlamaya başladım. 16.gündeyim. Çünkü korunurken 28 günde bir düzenli adet olurdum. Artık hangi günse yani kafaya takmıyorum ya. Vücut da şaşırdı uyum sağlamaya çalışıyor herhalde. Artık 20.günde olsa şaşırmıcim.

Canım ben de diyorum ki akıntı konusunda normalde de değişiklikler yaşıyormuşum ama dikkat etmediğim için fark etmiyormuşum. Mesela geçen ay doğru düzgün akıntım olmadı. Adete yakın sarımtırak kokusuz akıntım yoğunlaştı. Bu ay ise yumi zamanı yoğun aynı yumurta akı gibi şeffaf akıntı oldu. Ilişki sıklığından tut, su içmesiydi, çamaşır değiştirme sıklığı dahi etkileyebiliyor akıntıyı. Hormonlar zaten etkiliyor. Gebelikte de akıntı çoğalır fakat adet öncesi dönemde de akıntıda artış olabileceğinden, sadece akıntıya nazaran pek bir şey demek mümkün değil canım. Olabilir tabii ki. Zaten çok az kalmış bata. Hayırlısı inşallah.

Kuzucum zaten her ay farklı günde olma ihtimali yüksek, olsun da geç olsun napalım
Bu sefer bebiş olarak dönsün yumoşun inşallah

Haklısın kuzum. Önceki aylar çok heveslenip herşeyi belirti sayardım ama dediğin gibi herşey etkileyebilir ben sessiz sedasız beklemeye devam edicem :) En güzel belirti gecikme olur çünkü benim reglim 1 gün dahi gecikmez , hayırlısı bakalım :)

İyiyim been kuzucum sen nasılsınn
Benim regl geldi bugün, kaç gündür bende doğru düzgün giremiyordum
Testin birkaç güne pik olacak gibi canım düzenli yapmaya devam et Bu sefer bebiş gelecekk
gol değil mi ya neyse bebeğim aralıkta güzel haber alcaz inşallah bende bugün yarın pik olacam diye düşünüyorum bakalım birazdan test yapcam yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…