💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Peki canım çok teşekkür ederimm

Mervecim yumurtanın çatladığı günü mü değerlendirmek gerekiyor yoksa çatlamadan 1-2 gün önceyi mi? Pik günü falan yazmışlar pek anlamadım
Merhaba pik günü yumurtlamanın olduğu gün demek kişiden kişiye değişiyor fakat yumurtlama bir gün yada 2 gün sürebiliyor ve daha sonra yumurta çatlıyor onun için pik dedikleri yani yumurtlama olduğunu günü ve çatladığı günü değerlendirmek gerekiyor

Ben ovulasyon testi falan yapmadım ama 3-4 gün önce sol kasığımda ağrı ve şeffaf akıntım oldu(normal günlerde hiç olmaz) o 2 günü değerlendirdim bakalım olacak mı çok merak ediyorum

Bende bugun basladim adetim dun bitti ve kopkoyu cikti bi kac gune catlar heralde resim atcm smdi canim sende faydasni gorursun insallah
Dün sipariş verdim bugun geldi testler ben şok, regle 9 gün var yinede dayanamayıp yaptım test ama tabiki negatif,

Eklentiler

• IMG_20231117_112345.jpg
    165,5 KB · Görüntüleme: 76
Dün sipariş verdim bugun geldi testler ben şok, regle 9 gün var yinede dayanamayıp yaptım test ama tabiki negatif,
Bi suru gebelik testimi hepsi bukadar testle dayanamaz yaparsn tabi bende 10 lu aldim gecen ay gununde adet oldm elmde kaldi bu ay bakalim ovulasyona bugun basladim

Ben ovulasyon testi falan yapmadım ama 3-4 gün önce sol kasığımda ağrı ve şeffaf akıntım oldu(normal günlerde hiç olmaz) o 2 günü değerlendirdim bakalım olacak mı çok merak ediyorum
o şekilde hiç bilmiyorum inanın ben belirtiler çok yaşamam yada takip etmediğim için vücudumu bilemedim

Bi suru gebelik testimi hepsi bukadar testle dayanamaz yaparsn tabi bende 10 lu aldim gecen ay gununde adet oldm elmde kaldi bu ay bakalim ovulasyona bugun basladim
Hadi bakalım hayırlısı kuzum iki üç güm bekleyip başlıcam yine yapmaya normalde de düzensizdi reglim bide gecikme falan yaşarsam üstüne bu testler yetmez bile

Ben hissediyorum canım sürekli sol kaşığım ağrıyor ve benim de sol tüpüm kapalı Eylül ayında rahim filmi çektirdim aslında iki tüpümde kapalıymış sağ açıldı sol açılmadı. Rahim filminden sonra biraz kanamam olduğu için değerlendirme olmadı ilk defa bu ay oldu ve sol kaşığım sürekli ağrıdı sonunda da adet oldum zaten bu ay dua ediyorum sağ tarafımda yumurtam olsun diye

gol değil mi ya neyse bebeğim aralıkta güzel haber alcaz inşallah bende bugün yarın pik olacam diye düşünüyorum bakalım birazdan test yapcam yine
Değil kuzumm önümüzdeki aylarda pozitifi görürüm umarım
Yaa hadi hayırlısı bebişim inşallah nasip olacak bu ay bebişş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…