💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hanımlar merhaba. Hormon testlerinden anlayan var mı acaba reglin 1. Gününden sayarsak 13. Gundeyim. Yumurtlama takibi yaptırıyorum. Test sonucunu birakiyorum

Eklentiler

• IMG_20231117_153511.jpg
    IMG_20231117_153511.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar bişey dicem benim kasıklarım regli harici hiç ağrımaz ama 2-3 gündür göbek deliğimden 3 parmak altı 4 parmak yanı ağrıyor yumurtalık tam olarak nerede 😂 nerem ağrıyor çözmeye çalışıyorum

Kızlar bişey dicem benim kasıklarım regli harici hiç ağrımaz ama 2-3 gündür göbek deliğimden 3 parmak altı 4 parmak yanı ağrıyor yumurtalık tam olarak nerede 😂 nerem ağrıyor çözmeye çalışıyorum
İç çamaşırın sağ-sol bacagımızın üstünde kalan kısmı varya benim yumurtlama dönemi oralar ağrıyor

Canım bir gebenin günlüğü yumurtalıkları ve rahmi nasıl bulacağımızı anlatıyo youtube a istersen doğurganlık masajı yaz orda anlatıyo ebru ceylan

Bende onun değer aralığına bakınca aslında ortada gibi alt değere de daha yakın gibi olunca korktum. Teşekkür ederim ❤️ lh hakkında bilgim var mı canım
Rica ederim canım ne demek ☺️ lh belki biraz düşük olabilir belki yumurta çatlasın diye çatlatma iğnesi verir doktor ☺️ sonucunu bildir ama

Rica ederim canım ne demek ☺️ lh belki biraz düşük olabilir belki yumurta çatlasın diye çatlatma iğnesi verir doktor ☺️ sonucunu bildir ama
Mervecim yumurtanın çatladığı günü mü değerlendirmek gerekiyor yoksa çatlamadan 1-2 gün önceyi mi? Pik günü falan yazmışlar pek anlamadım

Mervecim yumurtanın çatladığı günü mü değerlendirmek gerekiyor yoksa çatlamadan 1-2 gün önceyi mi? Pik günü falan yazmışlar pek anlamadım
Valla canım son zamanlarda özellikle bakıyorum bu konuya ve gördüğüm şey pik günü ve 1 gün öncesi hamile kalanların çoğunlukta olduğu, ama bence sperm sorunu yoksa pikten 1 gün önce, pik günü ve çatlama günü üst üste değerlendirilebilir ama pik günü bence önemli 🥰

Valla canım son zamanlarda özellikle bakıyorum bu konuya ve gördüğüm şey pik günü ve 1 gün öncesi hamile kalanların çoğunlukta olduğu, ama bence sperm sorunu yoksa pikten 1 gün önce, pik günü ve çatlama günü üst üste değerlendirilebilir ama pik günü bence önemli 🥰
Canım bu pik günü dedikleri yumurtlamadan 1 gün öncesi mi? Bu ay ilk defa denedik o yüzden pek bilgim yok 💕

Canım bu pik günü dedikleri yumurtlamadan 1 gün öncesi mi? Bu ay ilk defa denedik o yüzden pek bilgim yok 💕
Canım ovülasyon testiyle takip yapınca çatlamadan hemen önce lh hormonu tavan yaptığı için testte pik görünüyor, yani tahmini olarak ertesi gün yumurta çatlamış oluyor. Dolayısıyla çatlamadan önceki günün daha önemli olduğunu düşünüyorum ☺️

X