💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba bata son 4 gun gorunuyor ve oglen gibi karnim anlik olarak acayip agridi gogus hassasiyeti vardi o gecti gun icerisinde ve ozur dilerim ic camasirimda beyaz akinti ile birlikte kahverengi akinti gorudum daha once boyle olmazdi acaba adet mi erken geliyor yoksa gebelikmi bilmiyorum yorumuz nedir 🤦🏼‍♀️
Yerlesme kanamasi pembemsi gelmisti bende boyle damarli bir akıntiydi. Tabiki bukesilde olmasida bir ihtimal siz dikkt edin yinede adetten iki gun once testte çıkar bnce ozmn

Merhaba kızlar bende buralarda yeniyim geçmişleri de okudum kafam karıştı 6 yıllık evliyım çocuk için devlete infertilite tüp bebek dedi bütün testler bıttı şükür rapor yazıldı ilaçlar (igne) alındı. Adetim beklıyoruz. Sormak istedıgım bu tüp bebek için iğnelerden sonra birleşme yapmamızı mı istıcekler yoksa onlar mı yerleştirecekler embriyoları ? Başka nasıl oluyor biraz bilgi 🙏 şimdiden teşekkürler 🙏

Evet. Dedigim gbi bugun ve yarin degerlendirin. Yarin testte durum kesinlesir zaten
Akşam tekrar test yaptım hafif siliklesti ikinci çizgi bu şekilde oldu. Ama sabah pinti çok köyüydü ikinci c

Eklentiler

• 20231116_192335.jpg
    20231116_192335.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 45
Bu da bu gecenin ovu testi. Herkese hayırlı geceler kızlar :uykucu:

Eklentiler

• 20231117_000638.jpg
    20231117_000638.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 44
Sevgili hanımlar burda hep birlikte çok güzel zamanlar geçirdik çok güzel dostluklar kurduk🥰yeri geldi dertlerimizi paylaştık yeri geldi sevincimizi paylaştık hep birbirimize destek olduk aralık ayının sonunda topik bitiyor yani kapanıyor kızlar rabbim hepimize anne olmayı kucağımıza evlatlarımızı almayı nasip etsin🙏🙏🙏şimdiden bunu sizinle paylaşmak istedim ❤️
İnşallah hepimiz anneler topiğinde buluşuruz 🙏🏻❤️

Aşko kuşku bebeklerim nabersiniz nasılsınız nasıl gidiyor 😍😅💐
Kaç gündür buralara uğramadım İstanbul’a gelmiştik biraz kafamı dağıtayım dedim biraz gezdim dolaştım tabi ki ovu testlerimi de yapıyorum bi taraftan 😍😎
Uygulamada dün pik günü gözüküyordu ama ovu da çıkmadı bugün biraz koyulaşmaya başladı o yüzden akşam tekrar bi test yapcam son 4 günün ovu testini ekliyorum kızlar en alttakini bugün öğlen yaptım ❤️💕🫶
sacibelinde bernaad tavsankulak_17

Merveeee57 bernaad

Blue_girll

Zumruduanka96
Kız 4 test mi yaptın, yoksa devamı var mı? Sade 4 test yaptıysan kendimi kötü hissediyrum. Şimdi saydım 15 test yapmışım 🤣. Ama şimdi az çok ovu zamanını 2 dönemde yaptığım testlerle de anlayacağımdan bir dahakine yumurtlamaya yakın yapmaya başlayabilirim.

Canım şuan net birşey yok özeldeki doktorum hemen ameliyat dedi küçük bir ameliyat dedi ben devlete gittim birde oraya görünüyüm ne diyecekler diye orası da bebek düşündüğün için infertilite polikliniği daha doğru karar verir, küçük ama biraz riskli ameliyat iyileşmeme ihtimali oluyor dedi kafam iyice karıştı. İnfetiliteye gittim bazı testler istedi o testlerden sonra netleşecek sanırım ameliyat olup olmayacağım 🤗
Hakkında hayırlısı olsun kuzucum 🙏🏻

Kızlar bugün aşılamanın 8.günü olacak sizde idrar testi yapayım mi sabah yoksa daha erken mıdır? Böyle test yapıp sonra hamile çıkan var mı aranızda?

Kızlar meraba adetmden once 25 degerleriyle 2 gun once hamıle oldugumu ogrendm bugun 64 cıktı değerim ama aksamdan beri adet olcakmış gibi kasık ağrım var ve 1-2 kere az miktarda peçeteye gelen kahve-pembemsi leke oldu. Yerleşme kanamasımidır cok korkuyorum:KK43:

Kızlar meraba adetmden once 25 degerleriyle 2 gun once hamıle oldugumu ogrendm bugun 64 cıktı değerim ama aksamdan beri adet olcakmış gibi kasık ağrım var ve 1-2 kere az miktarda peçeteye gelen kahve-pembemsi leke oldu. Yerleşme kanamasımidır cok korkuyorum:KK43:
Yerleşme kanaması olabilir canım öncelikle korkup stres yapma iki gün sonra tekrar değerlerine baktır şuan daha çok yeni o yüzden değerin bu şekilde çıkmış. Kanamada artış olursa bir doktora git

X