💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yerlesme kanamasi pembemsi gelmisti bende boyle damarli bir akıntiydi. Tabiki bukesilde olmasida bir ihtimal siz dikkt edin yinede adetten iki gun once testte çıkar bnce ozmn

Merhaba kızlar bende buralarda yeniyim geçmişleri de okudum kafam karıştı 6 yıllık evliyım çocuk için devlete infertilite tüp bebek dedi bütün testler bıttı şükür rapor yazıldı ilaçlar (igne) alındı. Adetim beklıyoruz. Sormak istedıgım bu tüp bebek için iğnelerden sonra birleşme yapmamızı mı istıcekler yoksa onlar mı yerleştirecekler embriyoları ? Başka nasıl oluyor biraz bilgi şimdiden teşekkürler

Bu da bu gecenin ovu testi. Herkese hayırlı geceler kızlar

Eklentiler

• 20231117_000638.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 44
İnşallah hepimiz anneler topiğinde buluşuruz

Kız 4 test mi yaptın, yoksa devamı var mı? Sade 4 test yaptıysan kendimi kötü hissediyrum. Şimdi saydım 15 test yapmışım . Ama şimdi az çok ovu zamanını 2 dönemde yaptığım testlerle de anlayacağımdan bir dahakine yumurtlamaya yakın yapmaya başlayabilirim.

Hakkında hayırlısı olsun kuzucum

Kızlar bugün aşılamanın 8.günü olacak sizde idrar testi yapayım mi sabah yoksa daha erken mıdır? Böyle test yapıp sonra hamile çıkan var mı aranızda?

Kızlar meraba adetmden once 25 degerleriyle 2 gun once hamıle oldugumu ogrendm bugun 64 cıktı değerim ama aksamdan beri adet olcakmış gibi kasık ağrım var ve 1-2 kere az miktarda peçeteye gelen kahve-pembemsi leke oldu. Yerleşme kanamasımidır cok korkuyorum

Yerleşme kanaması olabilir canım öncelikle korkup stres yapma iki gün sonra tekrar değerlerine baktır şuan daha çok yeni o yüzden değerin bu şekilde çıkmış. Kanamada artış olursa bir doktora git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…