💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aynı valla kuzum benim evde takılmaca bebito beklıyorum
Bendeee, bu ay kavuşalım hepimiz inşallah bebişimm
Bendeeee kuzucum
Beni beniii
Evet kuzucum zalım kızı o @bernaad

Koyamadık geneeee can o @bernaad

Kızzz övdünüz mü sövdünüz mü anaaa
Yicem sizii

aynen kuzum bu ovulasyonu işte ay evet 4 tane kaldı harcamıcam dediğin gibi bekleyeyim kız pahalı ya inan 1000 kusur tl türkiyede o kadar pahalı değil demi
Kuzum burda o kadar değil ama pahalı yinede yaa tl olarak baktığımızda pahalı geliyor bize, yani bana pahalı geliyor diyim

Evett belki de stres yüzünden olmuyor bilmiyorum ben de hemen olmazsa diye korkup evlenir evlenmez başladım i. 6 aylık evliyim. Artık kendime söz verdim düşünmeyeceğim diyorum en yakın arkadasım geçen ay hamile olduğunu öğrendi onunla olunca aklıma geliyor tabii ki malesef ama zamanında gelsin istiyorum Allah bekletmez aratmaz insallah hiç kimseyi

Bebisim hayatin tadi tuzu kacmis gibi ama bugunumuze sukur tabi sen neler yapiyorsun. Testlerin fotosunu atsana acaip merak ediyorum
Yaa çok mu bulantın var yoksa kıyamam sana zor mu geçiyor hamilelik ? Atayım testleriii bugün 6. Günümdeyim iğneden sonra hala pozitifim biraz karanlık oda o yüzden karanlık çıktı

Eklentiler

• 20231114_215311.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 76
Yaa çok mu bulantın var yoksa kıyamam sana zor mu geçiyor hamilelik ? Atayım testleriii bugün 6. Günümdeyim iğneden sonra hala pozitifim biraz karanlık oda o yüzden karanlık çıktı
Yok bulanti gibi degil de istahsizlik midede yanma halsizlik vs

Testler harika canim. Silinmeye baslamis ne guzel. Uzun suremeyecek demekki igne etkisi sende. Az kaldi hadi insallah bir kac gun icinde koyulastigini gorecegiz

Yok bulanti gibi degil de istahsizlik midede yanma halsizlik vs

Testler harika canim. Silinmeye baslamis ne guzel. Uzun suremeyecek demekki igne etkisi sende. Az kaldi hadi insallah bir kac gun icinde koyulastigini gorecegiz
İnşallah canımm koyulaştığını da görelimm bulantının olmaması güzel kuzucum diğerleri de inşallah bi an önce geçer gider

Yumurtlama değil de gelişme aşamasında da ağrı oluyor. Ilaçlar ağrı yapıyor maalesef. Hepsi hormon içeriği için normaldir. Ben çatlama olmadan da ilaç kullanırken bazen ağrı yaşıyorum. Bu ay benim de var mesela. Daha kontrolüm yarından sonra.

daha öncede kullandım ama uzun süre geçtiği için hatırlayamadım. İlacın üçüncü günü ağrı başlayınca bende dedim herhalde çatlama oluyor. Ağrı dün oldu ama bugün yok olunca acaba dedim işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…