💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Onu adet gelirse yapayım kuzum

Kızlar merhaba, çatlamam 2 kasım'dı. Bu sabahki testim ben bembeyaz görüyorum, bir şey gören yoksa bu ay da eleniyorum sanırım

Eklentiler

• IMG_20231115_081948.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 80
SAT 30 EKİM
BAT 26 KASIM
2 aydır adetim ya erken yada geç oluyorum eski döngüme göre tarih verdim ovülasyon takip edemedim bu ay ,zorla birkaç kere ilişki oldu benide ekler misin Zumruduanka96

Zumruduanka96 kuzum listeye bir baktım da 3 tane falan hamile var ama yazmamışlar sanırım sana günü geçip yazmayanlar yine birikiyor
Kuzum defalarca söylüyorum ben de pek aktif olamıyorum özelden durum bildirimi yapın diye ama yok yani bende artık saldım herkesi kendi haline ne diyim kimseyi kırmakta istemiyorum

İyi günler bir arkadasim adeti 13 ünde olması gerekiyormuş adet olmadı ve bugün idrar testi yaptı idrarda pozitif gördü kan verdi ama kanda negatif çıktı böyle bir şey yaşayan oldu mu

İyi günler bir arkadasim adeti 13 ünde olması gerekiyormuş adet olmadı ve bugün idrar testi yaptı idrarda pozitif gördü kan verdi ama kanda negatif çıktı böyle bir şey yaşayan oldu mu
Canım bu topik hamilelik planlayanlar için belirtiler ne ilaçlar ne vitaminler kullanıyoruz diye bilgi alış verişi yapıyoruz birbirimizi takip ediyoruz bunun için ayrı bir konu açsan daha iyi olur arkadaşın umarım hamiledir birkaç gün sonra tekrarlasın kan testini

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ins burdaki herkes evlat sahibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…