💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aslinda testsiz denemek istiyorum evet ama bana belli olmaz her an fikrim degisebilir. At at hcg testlerine kadar gozumuz şenlensin cizgiler gormek istiyorum surekli insallah delirmem
Bu arada dun bir ruya gordum hayir olsun beta degerine baktirmisim 79 cikmis. Tabi bu ruyayi reglimin 2. Gunu gormem disinda problem yok

Kız Allah iyiliğini versinn. Ben de geçen ay gebelik olmayınca hemen dedim stres oldum istemiyirim test mest. Sonra da en iyisi 1 ay daha test yapayım, ilk ovu testinde pik olacak mı, çatlama olacak mı diye stres yaptım ondan didim ve yine test aldım. Belli olmuyor işte. Hayır olsun canım. Bunlar hep tecrübe. Ve de olmadıysa var bir sebebi. En hayırlı şekilde olsun diyorum ben hepimiz için. Illa da istediğim zaman hemen olsun diye düşünmüyorum. Sağlıksız olmasındansa sağlıkla hayırla olsun. Çünkü mesela korunmaz ilişki olan bir ayda döllenme gerçekleşse bile yumurta sağlıksız ise rahme tutunamadan atılabiliyor. Ya da yumurtayı dölleyebilen sperm olmayabilir. Ya da yumurta tutunduktan kısa bir süre sonra atılabilir yine. Yani kimyasal olabilir. Tutunsa da boş gebelik, mol gebelik, dış gebelik bir sürü ihtimaller. O yüzden olmaması belki olmasından daha iyidir, en hayırlı zamanda olsun inşallah diyorum.

Ayynen oyle canim onemli olan saglikla hayirla gelmesi. Gercekten o kadar ihtimalden siyrilip saglikli bir gebelik olmasi cok mucizevi birşey ve bizim tedbir ve çaba disinda çok bir dahlimiz yok aslinda dua edip beklemekten baska. Bende daha once kimyasal gebelik yasadim zaten.

Sanki koyulaşıyor kuzum. Transferden sonra kaçıncı gündesin? Taze transfer mi? İğne etkisi olabilir taze transferse.

Kız olacağı varsa da spiral varken de, korunurken de oluyor işte. Bizim bi akrabanın oldu öyle. 1 çocuktan başka istemiyordu, spiral kaymamasına rağmen işte o 1 çılgın sperm bütün engelleri aşarak koştur koştur gitmiş, işi halletmiş.

Kuzucum selam. Iyiyim ben cok sukur. Senin nasıldı seyahat? kontrolum yarin. Sen gitmeden once gorduklerimiz dogru degilmis o zaman kuzum. Cok koyulasmis olurdu. Belirtileri gozardi edemeyiz tabi insallah vardir. Sen yarin yine de sabah idrariyla bi bak yumurtlamanin kacinci gunu belki gec dollenmedir

Vay be! O spermden dogan cocukta tuttugunu koparir kesin. bizde amuda kalkacagiz nerdeyse sperm yurusun diye ya sperm icerde 5 gun bekliyormus yumurtayla karsilasmak icin ama yumurta 1 gun bekliyor sperm gelmezse gidiyor kadinlarin nazi tribi heryerde arkadas.

Yaaa kuzucum 1 haftadan az kaldi hadi insallah guzel haberi almamiza agrilar oluyor canim onlara cok takilma. Degerlendirmeler bitti mi? Gun asiri devam mi yoksa? Benim de iyi gidiyor kuzum sukur. Yarin gorecegiz nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…