💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaaa kuzucum 1 haftadan az kaldi hadi insallah guzel haberi almamiza🙏🙏 agrilar oluyor canim onlara cok takilma. Degerlendirmeler bitti mi? Gun asiri devam mi yoksa? Benim de iyi gidiyor kuzum sukur. Yarin gorecegiz nasipse🙏🙏
Evet kuzucum inşallah 1 hafta sonra güzel haber verebilirim size 😍 iğneden sonraki 3 günü üst üste değerlendirdik kuzum bugün artık ara verdik 🤣 yarından itibaren günaşırı inşallah. Lh testim dün silinmişti bugün biraz koyulaşmış gibi geriden gelen bi yumurtam vardı acaba o mu büyüdü diyorum olabilir mi sence 🤣 hadi inşallah yarın ultrason fotosu bekliyoruz sendn de o zamaann 😍😍

Kızlarr hangi folik asidi kullanıyorsunuz?? Folidoce kullanan var mı ben şuan onu kullanıyorum ama iyimi bilmiyorum. Hangi markaları hangi takviyeleri kullanıyorsunuz

Evet kuzucum inşallah 1 hafta sonra güzel haber verebilirim size 😍 iğneden sonraki 3 günü üst üste değerlendirdik kuzum bugün artık ara verdik 🤣 yarından itibaren günaşırı inşallah. Lh testim dün silinmişti bugün biraz koyulaşmış gibi geriden gelen bi yumurtam vardı acaba o mu büyüdü diyorum olabilir mi sence 🤣 hadi inşallah yarın ultrason fotosu bekliyoruz sendn de o zamaann 😍😍
Olmaz olmaz diye bisey yok kuzum. Catlatma ignesinden gunler sonrasina kalir mi bilemiyorum ama. Gun asiri mantikli fikir bence de. Atlamamis olursun oyle bisey varsa bile🤣🤣🤩 ben lh testiyle hic bakmadigim icin sonrasinda bisey diyemedim o acidan.

Eklentiler

• IMG_20231112_233545.jpg
    IMG_20231112_233545.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 85
Olmaz olmaz diye bisey yok kuzum. Catlatma ignesinden gunler sonrasina kalir mi bilemiyorum ama. Gun asiri mantikli fikir bence de. Atlamamis olursun oyle bisey varsa bile🤣🤣🤩 ben lh testiyle hic bakmadigim icin sonrasinda bisey diyemedim o acidan.
Haklısın kuzucum aslında ben yarından sonra bırakacaktım ama bırakmamak en iyisi sanırım kaçırmayayım öyle bi şey varsa 🤣🤣

Sen yarin sabah bi kez daha yap bence kuzum. Ilk 10 15 dk yi dikkate al ama. Sonrasi bosa umitlendirir gerek yok. Ama ilk 10 dk da boyle cikarsa muhtesem😍😍😍
İnşallah bebişim. Yaptığımda gölge var gibi geliyor gözüme anlamadım belki ben öyle görmek istiyorum. Az önce böyle ince çizgi gibi bişey geldi lavaboda bakalım devamı gelecek mi 😊

Kızlar merhaba. Reglime 5 gün var sırt ağrısı ile birlikte. Pıhtılı bir kanamam oldu. Normalde çok kötü sancım olur bi iki gün öncesinden. Acaba regl mi yoksa inşallaj yerleşme mi ya 🥹 yaşayan ya da şahit olan varsa

Vay be! O spermden dogan cocukta tuttugunu koparir kesin. 😄 bizde amuda kalkacagiz nerdeyse sperm yurusun diye ya sperm icerde 5 gun bekliyormus yumurtayla karsilasmak icin ama yumurta 1 gun bekliyor sperm gelmezse gidiyor kadinlarin nazi tribi heryerde arkadas. 🤣

Bak işte ne mücadeleler 🤣

X