💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar aklima gelmisken yazayim birilerine tecrube olur benim gecen ay ekim 20 de iki gun suren yumurtlama lekelenmem oldu. Normalde lekelenmeden bir iki gun once veya sonra yumurta catlamasi olur yaziyor heryerde fakat benim adet tarihime bakilirsa yumurta ekim 28 de catlamis. Yani kanamadan 8 gun sonra. O yuzden yumurtlama kanamasi yasayanlar kanamaya bakip yumurtlama zamani diye aldanmasin.

Oldum oldum bile aşırı şaşırdım ama yalan yok

Benim de dün ve bu sabah lekelenme oldu ama daha 11.gündeyim ve testim pik değil. Belki de ilişkiden kaynaklı çok az bir ara kanama gibi bir şey olmuş olabilir diye düşündüm. Inşallah polip molip yoktur. Normalde pek yaşadığım bir şey değildi.

Canim benim de degildi 6 aydir korunmayi biraktigimdan beri cogunlukla yasiyorum. Ben yumurtlama zamani zannediyordum bu adetten 14 gun once catladigini ogrendigimden beri o zamn olmadigini anladim. Benimde gecen ay 11. Gunde lekelenme olmustu. Ama 19. Gun yumurta catlamis. Bu arada iki farkli doktora gorundum sadece ultrason ve alttan muayene yaptilar polip kist vs birsey yok temiz dediler. Hormon testi falan yapilmadi hic ama.

Anladım canım dün bir doktoru dinliyordum da o da ilişkiden kaynaklı bu tip lekelenmeler de olabiliyor demişti. Yani yumurtlama döneminde sadece çatlamadan kaynaklı oluşmuyormuş. Tabii bir dünya sebepleri var ara kanamaların. Illa bir sorundan kaynaklı olmuyor dediğin gibi.

Cocuk var mi canim doktor muayenesine hic gitmedin mi simdiye kadar

Cocuk var mi canim doktor muayenesine hic gitmedin mi simdiye kadar
2 tane var benim canım. Rutin testler dışında hususi bir test yaptırmadım daha. Ultrason muayenelerinde de olumsuz bir şey yoktu. Yakın zamanda gitmedim hiç. En son doğumdan sonra 1 kere gittiğim muayane işte.

2 tane var benim canım. Rutin testler dışında hususi bir test yaptırmadım daha. Ultrason muayenelerinde de olumsuz bir şey yoktu. Yakın zamanda gitmedim hiç. En son doğumdan sonra 1 kere gittiğim muayane işte.
Oyy masallah Allah bagislasin e sen tecrubelisin o zaman bende daha siftah yok. her yil gitmek gerekiyor kontrole de iste cok hosumuza gitmiyor malesef bu durum

Oyy masallah Allah bagislasin e sen tecrubelisin o zaman bende daha siftah yok. her yil gitmek gerekiyor kontrole de iste cok hosumuza gitmiyor malesef bu durum
Amin canım. Rabbim hayırlısıyla sana da nasip etsin, olur inşallah. Ben de hoşlanmıyorum doktora gitmekten. Ancak mecbur kalırsam gidiyorum işte. Dur bi ovu testi yapam da atam havan değişsin. Güzel düşün ki güzel olsun kuzucuk. Sen bu ay testsiz mi yol almak istiyordun yoksam yanlış mı hatırladım?

S simurgggg canım nasılsın nasıl gidiyor. Kontrolün ne zaman? Seyahatten geldim yarım saat önce test yaptım yine birsey görüyorum ama beynimin oyunu mu bilmiyorum resimde çıkmıyor sanki. Sabah test yapmak için sabırsızlanıyorum. Ama bir yandan da diyorum ki olsa reglime 2 gün var. Olsa akşam da çıkardı bu arada bu kadar çok heveslenmemim sebebi

Yüzümde her regl öncesi standart çıkan sivilcem çıkmadı istisnasız çıkardı. İlk gebe kaldığımda da çıkmamışti

Kasık ağrısı ve göğüs ağrısı

Artan akıntı bunlar heveslendiriyor canim

Eklentiler

• 20231112_193347.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 76
  • 20231112_193342.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 74
  • 20231112_193332.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 77
En alttaki yeni testim. Yumiye daha var gibi görünüyor. umha kız neredesin, nasılsın? Senin ovu ne alemde? Bir test atsan mı ki acaba ki?

Eklentiler

• 20231112_213731.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…