💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Beynimiz ilginç bir şekilde vücudumuza komut veriyor bende geçen ay 40. Gün oldum 10 gün gecikti tamam kesin hamileyim dedim, elimdeki bütün testleri yaptım testler bozuk dedim. O kadar emindim ama değilmişim maalesef bu ay yumurtlamayı takip edip rahat birakacgaim kendimi. En az 10 gün beklemenizi öneririm

Merhaba kızlar bir süredir grubu takip ediyorum ama mesaj yazma konusunda aranızda yeniyim. Hamilelik düşünüyoruz ama uzun bir süre hamile kalamayabiliyoruz yine de aylarımız hamilelik şüphesi içinde geçmek durumunda kalıyor maalesef. Cilt bakımı konusu benim kafamı kurcalıyor bu süreçte kullanmamalı mıyız sizce?

Ay gene herzamanki gibi içimi rahatlattın canım

Kuzum iki gün sonra tekrar kan ver 2 katına çıkarsa sorun yok normalde Reglin düzenli mi birde hiç kanama ağrı vs var mı

Bence hamilesin canısı hayırlı olsun inşallah kaçıncı gününde çıktı bu sonuç
Embiriyo kaç kaliteydi

Anladım canım inşallah yılbaşına kadar mucizene kavuşursun

Ben inovita kullandim memnun kaldim canim yumurtlama gordugumun 14. Gunude adet oldum ayni gun ayni saatte 3 saat sivi alimini kesip yaptm canim

Retinol dışında diğer ürünlerinizi kullanın. Ben öyle yapıyorum.

Kızlar benimle aynı durumda olup hamile kalan var mı adetime 3 gün var kasıklarım ağrıyor sizce varmıdır

Canım hamile olabilirsin 2 adet ard arda yanlış çıkmaz bence ama bu koyulukta kan verebilirsin artık hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin

Kuzum iki gün sonra tekrar kan ver 2 katına çıkarsa sorun yok normalde Reglin düzenli mi birde hiç kanama ağrı vs var mı
Adetim düzenlidir hep günü gününe olurum ara ara kasık ağrım oluyor kısa süreli ama geçiyor kanama lekelenme fln yok çok şükür umarım 2 katına çıkar yarın tekrar kan vereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…