💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Vay vay vay neler olmuş neler. Çok şükür ki geç olmadan fark edilmiş kuzum. Daha beklesem zaman kaybı olacakmış. İnşallah ameliyatsız hallolur
Ama ameliyat olacak olsan da inşallah kolaycacık hallolacak yeni bir macera bizi bekliyor o zaman. Hakkında hayırlısı olsun canım

Kızlar bişey soracağım reglime 9 gün var eğer bebek olsa belirti başlar mıydı hiçbir belirtim yok.

Canımm çok üzüldüm gerçekten ya o kadar çok istiyordum ki olmasınıı
Önümüzdeki ay gğzel haberini alalım inşallah canım benim Rabbim gönlündekini nasip etsin, çok üzme kendini seviyorum seni

Sorma kuzum bende çok umutlanmıştım ama nasip değilmiş demek ki Allah büyük kuzum illaki vardır bunda da bir hayır yeni bir dönem yeni bir umut öyle düşünüyorum inşallah öbür ayda mucizeme kavuşurum desteğin için teşekkür ederim kuzum ben de seni seviyorum

Bu ay gecikmem olmuş ilk defa oldu inan bende çok şaşırdım yani erken gelirdi ama gecikme hiç olmazdı
Kuzucum çok stres yapıyoruz bu döngülerimizi çok etkiliyor maalesef inşallah yıl bitmeden senden güzel haber alıcaz inanıyorum ben

Evet kuzuum ikimiz içinde hayırlısı olsun inşallah, kavuşalım bebişlerimize
Teşekkür ederim

Canim benim dediğin gibi Allah büyük bir sonraki ay inşallah güzel haberi alacağız dualarım seninle moralin hep böyle yüksek olsun elbet göreceğiz pozitifi

Canimm etiketleyemedim herkesi de arka arkaya kizlarla sistemlerimiz anlasmis gibi bir iki gun arayla regl olduk. Hiç stres yapmadan yola devam ediyoruz 2024 e girmeden arka arkaya da hamile kalacagiz insallah.

Kızlar bişey soracağım reglime 9 gün var eğer bebek olsa belirti başlar mıydı hiçbir belirtim yok.
Kuzucum en azindan kendi adima konusayim belirtiyle olsaydi ben her ay basi hamileyim. Bir tanidigim 5 bucuk aylikken fark etti hamile oldugunu dusunebiliyomusun regl oldum hep ben dedi ayrica kilo aliyorum zannetmis. Dedim iyiki doguma giderken ogrenmemissin. Hic belirti falan olmamis

Canimm etiketleyemedim herkesi de arka arkaya kizlarla sistemlerimiz anlasmis gibi bir iki gun arayla regl olduk. Hiç stres yapmadan yola devam ediyoruz 2024 e girmeden arka arkaya da hamile kalacagiz insallah.
İnşallsh kuzum bak şeninde gecikmen oldu insan ister istemez üzülüyor ama Allah büyük hepimiz inşallah yeni yıla girmeden hamile kalıcaz dualarım sizinle

Kızlar dün foto atmıştım testimin adet günüme göre silik gibi gelmişti. Kan sonucum çıktı 62 . Reglden 2 gün önce erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı, acaba geç döllenme mi bu ya ilk düşük yaptığım gebeliğimde de beta değerim çok yavaş yükseliyordu yine öyle olacak diye çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…