💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Haydi all alll ne güzel rüyaa

Kuzum şimdiden su içmeyi bırak bugün yap
Su içmezsem çişim nasıl gelcek ay ben şaştım bu rüyalar zamanlama yoktur diyip güldüm eşimede ama benim memelerim çok şiş adet olcaksın diyedir diyip duruyorum. Çok garip bu ay sivilcem hiç çıkmadı. Yumurtlama sonrası çıkardı adete kadar yüzümde olurdu o da yok. Ay ben hamileysemde inanmam zaten kaç ay oldu

Gelir kuzum geliyo yani hiç merak etme ayy test al mutlakaaa

İstmosel ne canım? AA ben kaçırmışım. Çok geçmiş olsun. İyi testlerle iyice bi baksınlar herşeyinize.

İstmosel ne canım? AA ben kaçırmışım. Çok geçmiş olsun. İyi testlerle iyice bi baksınlar herşeyinize.
Bebişim sezeryan yerinde hata olmuş çukur oluşmuş, gebeliği bir ihtimal engelleyen bu olabilir dedi doktor spermler o çukura dolup ilerleyemiyor olabilir dedi, benim adetim 3 gün sürer sonra leke leke 10 günü bulurdu bunun sebebi de o çukurmuş kan oraya birikiyormuş ve sonrasında leke leke geliyormuş
Özelde doktor direkt ameliyat dedi sonra ben şehir hastanesine gittim birde, o da uzun uzun anlattı bebek de istiyorsun bu ameliyat küçük bir ameliyat ama biraz riskli dedi o yüzden infertilite polikliniğine yönlendirdi orası da sil baştan her şeye bakalım ona göre karar verelim dedi

Laboquick kuzum erken gebelik testi değildi normal gebelik testiydi

Kızlar merhaba bir sorum olucak bundan 8 9 gün önce kasıklarım ağrıdı öyle aman aman bir ağrı değildi beni rahatsz etti şimdi aynı şekildeyim belim ağrıyor artık bacaklarima vuruyor 4 gün önce beta verdim( adetime 10 gün vardı ) negatif çıktı idrar kontorolu yaptırdım onlarda temiz cikti enfeksiyon falan da yoktu çok afedersiniz ishalde olmuşum yediklerime dikkat etmeme rağmen hamilelik olabilir mi?

Bat- 18 Ekim
Sat-15 Kasım

Yaa nasıl negatif ben çok umutlanmıştım ama zaten erken kuzucum birkaç gün daha bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…