💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben yerleşme kanaması bile görmüştüm malesef dusunmemek en iyi çare

Normalde bugün bat 2. Günüm olacaktı ama olmadım regl. Ki benim için çok şaşırtıcı uygulamanın verdiği gün sabah regl olarak uyanırım ben. Günü saati bellidir. Elimde 1 tane test kaldığı için pazartesi yapacağım🥹 dün akşama doğru 1 tane test yaptım göremedim.

Sağol kuzum 😍 ne kadar çok birbirimizin hayatına giriyoruz. Rüyalarımızda bile görüyoruz. Yerim seni ya 🥰 evet üzülmedim kızlar. Dedikleriniz aklıma geldi hep. Paşa paşa pazartesi 12.30a randevumu aldım 😍 ikizlerim bekle ben geliyorumm
Kesinlikle burda biri pozitif görünce o kadar mutlu oluyoruz ki, çünkü bambaşka hayatlar yaşasak da hepimizin en büyük derdi ortak o yüzden çok iyi anlıyoruz birbirimizi 😍 ikizlerine bir an evvel kavuşursun inşallah kuzummm 😍 belki benim de ikizlerim olur 🥰

18i ile 20si arası kuşum benimde ama 20si sayıyorum 9 gün kaldı 🌺 ovülasyon testi yapsam bende gerilirim kesin ya yapma bilsen de bilmesen de hatta o günleri 50 kere değerlendirsek de olmayacaksa olmuyor bazen
Aynen oyle akisina birakacagim ilk deneme ayi şokunu atlattim artik canim. Ayy en tatli zamanlardasin geri sayim zamani hadi bakalim 🤩

Prolaktın değerim 44 çıkmıştı ilaça başladım 8 adet / ilaç kullanıp hamile kalan varmı merak ettim arkadaşlar dostınex

En sinir bozucu tarafıda bence bu insanların acıyarak bakması “vah vah olmuyor mu olur olur üzülmeyin” demesi, öğütler vermesi. Onların verdikleri öğütleri ben zaten biliyorum gerek yok. Sizinde yaşınız genç olur acab genel kontrol için gitsen mi doktora belkide tek bir ilaçla hallolacak birşeydir tabi sen bilirsin de. Ocağa kadar dene sonra bir görün bence ama inşallah ocağa kalmadan güzel haberini alırız.
Gittim kuzum hormon testi sperm testi tüp filmi genel kan tahlilleri hepsine baktırdık bir anormallik yok çok şükür. Olmaması için bir neden yok dedi doktor. Yılbaşına kadar da olmazsa bir sene dolmuş oluyor gelin tedavi için konuşalım isterseniz dedi :KK43:

İnşallah bu ay Allah pozitifi göstersin hepimize kuzum 😍🙏🏻 kimine göre uçuk hamilelik belirtisi inşallah olur 🙏🏻
Yok kuzum ya ihtimal vermiyorum iki üç güne adet olurum bence ben. Yorgun halsiz hissediyorum regl öncesi hep böyle olurum. Sadece vücudum çok ağrırdı sırt dizlerim ayaklarım onlar henüz başlamadı biraz ona şaşırdım ve şükrettim demek ki bu ay geç başlayacak 😇 Senin yaptığın test markası neydi iki gün kala ?

@simirun

Merveeee57 Merveeee57 Zumruduanka96 Zumruduanka96 @bernaad yavru kuşlarım adetim geldi. Pazartesi tüp bebeğe gidiyor bu kız
Kuzum ben de Ocak ayında düşünüyorum gitmeyi. Bize de anlatır mısın süreci öğrendiğinde? Doktor bize devlet hastanesinde de yaptırabilirsiniz isterseniz ilk çocuk olacağı için demişti orada nasıl oluyor süreç siz özele mi gideceksiniz?

İkizler gelmek istiyor demekki kuzum daha fazla bekletmeyelim dimi hayırlısıyla tedavine başla 🥰🙏🥰
Evet dimi ya bekletmeyelim ikizleri 😍💜
Kesinlikle burda biri pozitif görünce o kadar mutlu oluyoruz ki, çünkü bambaşka hayatlar yaşasak da hepimizin en büyük derdi ortak o yüzden çok iyi anlıyoruz birbirimizi 😍 ikizlerine bir an evvel kavuşursun inşallah kuzummm 😍 belki benim de ikizlerim olur 🥰
İkimiz için de kocaman aaamiiiinn ikizlerimiz olsun inşallah
Kuzum ben de Ocak ayında düşünüyorum gitmeyi. Bize de anlatır mısın süreci öğrendiğinde? Doktor bize devlet hastanesinde de yaptırabilirsiniz isterseniz ilk çocuk olacağı için demişti orada nasıl oluyor süreç siz özele mi gideceksiniz?
İnşallah ihtiyacın kalmaz kuzum. Ocakta fiyatlar zamlanıyor haberin olsun. Temmuz ve ocakta zam yapıyorlar anladığım kadarıyla. Tamam canım haber ederim tabiki. Devleti hiç bilmiyorum kuzum. Araştırmadım da. Benim doktorum da devlette prof. Özel muayenesine gidiyorum. Sormadım devleti hiç. Sanırım iğneli aşılama sonrası tüp bebek yapıyorlar devlette. Benim aşılamalarım ilaçlı. İğneli değil. Ama tabi inan bildiğimden de değil yani belki iğneli ilaçlı ayrımı yoktur. Ben beklemek istemiyorum artık. Özelde yaptırıcam kuzum.

Ayy gelmezmiyim bebisim bende sana dua ediyorum hatta burda birbirine destek olan tum hatunlara da ne dualar ediyorum. O zaman regl bitsin calismalara basliyorum hemen. Yalniz iki gune bir nasil dayancam bilmem bizde baska sikintilarda oluyor cunku nasil soylesem bilemedim.
Buna yorum yapmadan geçemeyeceğim iki güne bir çalışıp bir de ayağa kalkmadan yatınca o şekilde ben sistit oluyorum bizzat kaç aylardır denedim idrar yolu enfeksiyonu sandım hatta bu ay ürolojiye gittim idrar testim tertemiz sistit oluyormuşum 🤣🤣 gebeliğe her türlü engel çıkıyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

merhaba kızlar bende hamile kalmak için uğraşıyorum 5 ay önce boş gebelik geçirdim kürtaj oldum bu ay düzenli bir şekilde deniyorum çocuk için umarım tutar prolaktinim sadece yüksek. Biraz 42 onun için hap kullandm adetim 6 ekimde bitti yumurtlama 15 Ekim gösteriyor umarım hamile kalırım dua edin lütfen bugün şeffaf akıntı geldi yumurtlama başladımı demek yoksa yumurtlama erkenmi oldu demek çok anlamadm ama 15 i gösteriyor
Merhaba Didisgorn, yorumları okurken bu yorumda kaldım çünkü ben de ilk kimyasal gebelik geçirdim daha sonra 6.haftada kese büyüdü fakat bebek gelişimi durmuş ve kalp sesini alamadığımız için kürtaj oldum 5 ay oldu, bir aydır ovulasyon testi yaptım olmadı bu ay onu da bıraktım

Aynen oyle akisina birakacagim ilk deneme ayi şokunu atlattim artik canim. Ayy en tatli zamanlardasin geri sayim zamani hadi bakalim 🤩
Kuzum hiç umudum yok antibiyotik kullandım 1 hafta hasta yattım sadece verimli sandığım 3 gün değerlendirdiğim hayırlısı artık

Buna yorum yapmadan geçemeyeceğim iki güne bir çalışıp bir de ayağa kalkmadan yatınca o şekilde ben sistit oluyorum bizzat kaç aylardır denedim idrar yolu enfeksiyonu sandım hatta bu ay ürolojiye gittim idrar testim tertemiz sistit oluyormuşum 🤣🤣 gebeliğe her türlü engel çıkıyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Yavrucum koca bir ay gun aşiri iliski. Soylemeyim bu kadar açik açik dedim ama araligi cok sık oldugu icin bazen 1 saat surebiliyor. Birde o ayaga kalkmamayi bende uyguladim en azindan yarim saat kadar uzanip oyle kalkiyorum. Sabaha kadar dusa girmiyim diye 5te kalk karanlikta dusa gir vs. Ohoo 😆 neyse canim seninde ayni yanlis hatirlamiyorsam biz sat 10 kasim olarak kalan sağlarla yola devam benim regl 7 gun falan surer.

X