💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

6 gün var …
Kaset negatif çıktı , innovita marka böyle çıktı.
Tam anlamıyla sevinemedim adete yakın hcg artar belki onu yakalamıştır dedi bir arkadaş .. mantıklı geldi ..
bende emin olamadım canım öğleden sonra tekrar test yapsan aynı testten :) koyulaşırsa pozitif deriz emin olursun

Zumruduanka96 Zumruduanka96 2gün buralarda yok canım gelince ekler :) hem siz hamişler niye adınızı yazdırıyorsunuz sizin topiciniz yok mu :KK70: şaka şaka gitmeyin bir yere hep birlikte olmak daha çok enerji veriyor :)
Yaa o zaman gelince görer..Sizi görmeyince kimseden haberim olmuyor😀Ay bizim topic yemek içmek ağrılar hep konu bu🤣

Aaa batlarimiz ayni 😊 hic belirtin var mi ben sürekli kasigimda bir batma hissi ile ugrasiyorum yumurtlamadan beri. Birde tabi hep cisim var hissi wc kosma
Ara ara bacağım ağrıyor 2-3 gündür belim baya ağrıdı ama. Bilmiyorum belki de üşüttüm insan arayınca bir sürü belirti çıkıyor 😂😂

Sen nasılsın canımm aşılamadan sonra en erken kaçıncı günde belli oluyor gebelik, belirtin var mı hiç 🤩
İyiym kuzum. Hiç belirti yok kuzum. Zaten belirti olsa da iğne etkisi oluyor çoğunluğu. Ben ikinci aşılamamda tüm belirtileri göstermiştim. Hamile olduğumdan emindim ama malesef hamiş değilmişim.. haftaya cumartesi 12. Gün test yapacağım. İğnenin etkisi geçtiyse Çıkma ihtimali var. Ama iğneden kaynaklı yalancı pozitifi de görebilirim. İdrar testinde koyulaşmayı takip edeceğim 🙏🍀 sen nasılsın canım kçaıncı gnündesin

6 gün var …
Kaset negatif çıktı , innovita marka böyle çıktı.
Tam anlamıyla sevinemedim adete yakın hcg artar belki onu yakalamıştır dedi bir arkadaş .. mantıklı geldi ..
Canım innovita hassas test ama bence yarın tekrar yap koyulaşma olucak mı aynı testte bak yada idrarını tut aynı testle tekrar yap kaç dakika içinde çektin acaba

Canım innovita hassas test ama bence yarın tekrar yap koyulaşma olucak mı aynı testte bak yada idrarını tut aynı testle tekrar yap kaç dakika içinde çektin acaba
Hemen belirmeye başladı diğer kontrol çizgisiyle neredeyse aynı anda . Hiç aynı testten kalmamış kaç gündür hepsini araya vermişim :) sipariş verdim inşallah yarın gelir . Dua edin olur mu 🙏

şimdiden beklentiye girme canım normal akışta yaşa vücudunu dinleme :) negatifse sonrası üzücü oluyor.inşAllah pozitiftir seninki :)
Aslında hiç belirti var mı düşüncesinde değildim ama bugün birden öyle ağrı olup beni rahatsız edince bi merak ettim 🙈 inşallah hiç birimiz negatif görmeyiz bu ay ama artık olursa da üzülmek yok yola devam ☺️

Canım kızlar doktordan geldim bebegimide kalp atışınıda gördüm daha çok minik ayyy kalbi nasıl atıyordu ama yeni oldugu için dinletmedi çok mutluyum allahım hepinize saglıkla nasip etsin fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 A Afratafrac kızlar heycandan aklıma etiketler gelmiyor

X