💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Isall ah bu kadar merhametli insanlar bir arada toplanmis cuma gecesi suyu hurmetine rabbim hepimize tez vakitte tattirsin bu duyguyu
Aminnn canım.. Rabbim şuan bunu okuyup bebek hasreti çeken, bebek isteyen tüm kardeşlerime hayırlı olan en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bi bebek sahibi olmayı nasip etsinn ❤

Çok şükür ne güzel sıkıntı yoksa ☺️ insallah hepimiz hamile çıkacağız bu gruptan 🙏🏻

Ay kos kos durduğun kabahattt. Benim görev tamam sıra sende 🙈😂

Yaa söyle bir şey hatırlıyorum “bu ilişkiden hamile kalırsam sana baba dedirtmeyeceğim” bunu sen mi söylemiştin kavga sonrası 😂😂
Gorev tamamlandi👩‍✈️🤣🤣

pik oldu deme :KK70: sen istiyorsun zannetsin
Melisacim kuzum en kotu huyum da sır tutamamak biliyor musun?🤣🤣 4 kimyasal 1 dusuk yasadim bu son 1bucuk yilda her defasinda pozitf testlerimle kostum yanina esimin🤣 bi dur bi sakla kendine dimi. Bak insanlar kutularda ne özel suprizler hazirliyor. Ama yok nerdeee😆😆 ama saklamaya calissam da hemen anliyor zaten esim cin gibi. Banyoda az fazla kaldim test icin sonra elimde telefon buraya yazip kıkır kıkır gulunce anladi. Gelmis diyor ki ne çıktı testte? Kizlar ne diyor? Testi gosterdim kos git ne duruyorsun diyorlar dedim😂😂😂 Allahtan oyle bir stres olma durumu yok onun. gorev gibi algilamiyor. her daim hazir ve nazır oldugu icin sorun olmadi🤩

X