ekim de alanya nasıl olur kızzlarr

aslanya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
36
0
Selam arkadaşlar..ekim ortası alanya da tatile gidiyoruz noolur biri bana hava güzel denize girilebilir desiiinn en çok oğlum denize giremezse üzülürüm..

Ekim ayında, Alanya, Fethiye ve çevresinde şiddetli yağışların olduğu döneme denk gelmedikçe gayet güzel tatil yapabilirsiniz.
Geçtiğimiz yaz ben de, 13-16 Ekim tarihlerinde Fethiye'de idim.Su ısısı harikaydı, çok keyif almıştık.O zamandan beri de, tatil için en güzel zamanın Ekim ayı olduğunu söyleyip duruyorum. :) Alanya'da zaten Kasım ayında da girilebiliyor denize.
İyi tatiller :)

Biz de aynı durumdayız kurban bayramında Alanya'ya tatile gidiyoruz. Havalar ve su soğuk olur mu? oğlum denize girebilecek mi? suyu sevecek mi? Bebekle tatil nasıl olacak bilmiyorum. İnşallah güzel olacak:)

Biz de aynı durumdayız kurban bayramında Alanya'ya tatile gidiyoruz. Havalar ve su soğuk olur mu? oğlum denize girebilecek mi? suyu sevecek mi? Bebekle tatil nasıl olacak bilmiyorum. İnşallah güzel olacak:)
Merhaba canım şuan tatildesiniz sanırım ama gördüğün zaman yazarsın, nasıldı su sıcakmıydı vs :)

Merhaba canım şuan tatildesiniz sanırım ama gördüğün zaman yazarsın, nasıldı su sıcakmıydı vs :)

Sanırım cevaplamakta geç kaldım :) Biz 5-8 ekim arası Alanya sidedeydik. Havuzlar çok soğuktu titreye titreye girdik zor alışıyosun oğlumu bir kere girdirdik çok korktu vazgeçtik çıkardık. Deniz şahaneydi suyu iyiydi ama oğlum havuzdan o kadar korktu ki biz denizdeyken bize sarılmaktan başka birşey yapmadı. Seneye daha çok eğleneceğimizi umud ederek tatili sonlandırdık:) Şimdi kapalı havuza gidiyoruz çocuk havuzu sıcacık bizim velet beni falan istemez oldu kendi kendine oynamak istiyor.Tatilde sözde alışsın diye buz gibi suyla çocuğun aklını çıkarmışız. Sizin tatiliniz nasıl geçti?

Sonbahar mevsiminde tatili ben de sevmiyorum çok üşüyorum girerken vs :)
Minnoş nasıl yüzüyodur şimdi kıyamam havuzda üşümüş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…