Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

anladım cnmmm bakalım bende ne dıyceeekkk ama sen ovulasyon testını kac gun arayla yapıosun :26:

ben adet günümden 10 gün sonra başlıyorum canım her gün aslında benim tam 16. günde yumurtlama oluyo ama ben yine de alıyom heycan oluyo:KK9:

hadi hayırlı olsun her gün yaparsın artık bide ovulasyon testi adet gününde yapınca gebeliğide gösteriyomuş gerçi benim bu ay öle oldu ama test bozukmuş hamile değilmşim :KK5:

ben adet günümden 10 gün sonra başlıyorum canım her gün aslında benim tam 16. günde yumurtlama oluyo ama ben yine de alıyom heycan oluyo:KK9:

anladım cnmmmm off gelsın artık bebıslerımız yaaaa :KK14: bende 60 gunde adet oluorum ne zaman yapsam acaba 10 gun sonra baslarsam 50 tane almam gerekıodu ben 10 tane aldım :KK52:

anladım cnmmmm off gelsın artık bebıslerımız yaaaa :KK14: bende 60 gunde adet oluorum ne zaman yapsam acaba 10 gun sonra baslarsam 50 tane almam gerekıodu ben 10 tane aldım :KK52:

60-14=46 yani yumurtlama böle hesaplanıyormuş ama senin ovulasyon kullanmanda fayda var tabi sen dah geç başlarsın canım mesela şuan kaçıncı günün bide hep tam 60 günde bir mi adet oluyosun yoksa değişmeler oluyo mu

60-14=46 yani yumurtlama böle hesaplanıyormuş ama senin ovulasyon kullanmanda fayda var tabi sen dah geç başlarsın canım mesela şuan kaçıncı günün bide hep tam 60 günde bir mi adet oluyosun yoksa değişmeler oluyo mu

son 3 aydır 60 gunde bır oluorum cnm :KK37: Bugün 25. Günüm cnm :44: Buna gore bu ayın sonunda yumurtluorum :KK52:

|HAMİŞ ADAYI :KK49:|MÜJDELİ HABER GÜNÜ:21:|SONUÇ:nazar:|
1|desperate20 | 1 ekim |
2|plstgc | 1 ekim|
3|shummir |3 ekim |

Son düzenleme:
kırmızılar gelince diğer ay ki kırmızılarının geldiği gün arasında kaç gün geçiyo canım benim 30 gün oluyo o yüzden kahverengilere pek takılmıyorum ben
tamm canım yarın gelince yazarım
polip oldugunda vajınal muayende gözüküyo mu acaba merak ettim bak şimdi bende :18:

evet canım görünüyor.

doktor alttan ultrasonla baktığında "etbeni olabilir, çok küçük, ayrıca anlattığın şikayetlerde etbenine işaret ediyor,
bir ay sonra gel, tekrar bakalım, varmı yokmu diye" dedi. gittim ve tekrar alttan muayene yaptı, yokmuş.

meraklanma olsa zaten kalıcı oluyor. sende kontrol yaptırdığına göre, yoktur bence, inşaallah yoktur. çünkü et beninin birden fazla veya çok büyük olması gebeliğe engel. küçük polip gebeliğe engel değilmiş, öyle dedi doktor.

evet canım görünüyor.

doktor alttan ultrasonla baktığında "etbeni olabilir, çok küçük, ayrıca anlattığın şikayetlerde etbenine işaret ediyor,
bir ay sonra gel, tekrar bakalım, varmı yokmu diye" dedi. gittim ve tekrar alttan muayene yaptı, yokmuş.

meraklanma olsa zaten kalıcı oluyor. sende kontrol yaptırdığına göre, yoktur bence, inşaallah yoktur. çünkü et beninin birden fazla veya çok büyük olması gebeliğe engel. küçük polip gebeliğe engel değilmiş, öyle dedi doktor.

valla ben ilk defa duydum canım korktum ama olsa doktor görürdü heralde nys yarın gidince sorarım yazarım buraya

İnşaallah ekim ayında güzel haberler bekliyordur bizleri.

Arkadaşlar, lütfen bilen biri yardım etsin bana bu konuda.

Yaklaşık 3 yıldır adet günlerim kahverengi lekelenmeyle başlıyor. 3 veya 4 gün; hatta 5 gün (bir defasında 5 gün sürdü) devam ediyor bu durum. Adet bitiminde de son 2-3 gün kahverengi lekelenme oluyor.
Kontrollerimi yaptırdım ve önce küçük bir polipten şüphelenildi. 2. ay tekrar gittiğimde polip görülmedi, yani kahverengi lekelerin uzun sürmesi konusunda herhangi bir sorun yokmuş.

Benim merak ettiğim; Adet gününün başlangıcı hangi gün oluyor?

İlk lekelenmenin görüldüğü gün mü (benim 4-5 gün sürebiliyor çünkü) yoksa lekelenmelerden sonra ki adetin normal seyrine başladığı günmüdür?
Ovulasyon günümü ben nasıl belirleyebilirim (ovulasyonla ilgili bazı belirtileri biliyorum ama emin olamıyorum)
Doktor ilk lekenin geldiği gündür dedi. Ama bazılarından da adetin yoğun olmaya başladığı günler olduğunu duydum.
benim adetlerim hep kahverengi lekelnmeyle başlar...hatta bu ay 1 hafta önceden başladı...bi sorun yok dedi benim doktorumda...bence lekelenmden sonraki normal seyrine döndüğü zaman adet başlangıcıdır...

benim adetlerim hep kahverengi lekelnmeyle başlar...hatta bu ay 1 hafta önceden başladı...bi sorun yok dedi benim doktorumda...bence lekelenmden sonraki normal seyrine döndüğü zaman adet başlangıcıdır...

aynen canım bende öle hesaplıyorum sanrım rahim kendini temizliyo

bnm transfer olmam ıçn daha erken galıbaa gunum geçtı ama daha hastalanmadım :)

X