Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
başka çeker misin net değil bu foto canım yakından çet bulanık olmasın
canım telin kalitesinden sanırım öyle ama seninle yumurta günlerimiz aynı baksana bende çıkmadı yoktur büyük ihtimalle ama yarın sabah yeniden test yapıp atarım sen demiştinya canım ilk 10 dakika içinde çek resmi diye

evet kuzum ilk 10 dk içinde bende bugün biraz daha net çıktı

kuzum ben erken yumurtladım ondan erken çıkıyodur

Tabiki istemekle alakalı canım, çocuğunla aranda çok yaş farkı olmayınca da iyi oluyor. Abla kardeş gibi oluyorsun. Hele de 2 tane düşünüyorsan tam yaşı. Bir de gençken daha kolay, yaş ilerleyince tahammül etmek azalıyor, sabır azalıyor vs. kızkardeşim 23 yaşında evlendi, 36 yaşında çocuk istedi. o zaman hazır hissetti, bunalttılar onu da, çocuk da çocuk. Ama kendileri ne zaman istediler o zaman oldu. İnsanların soru ve istekleri bitmez. nişanlısın, evliliği sorarlar, çocuğu sorarlar, ikinciyi sorarlar...

Hmm anladım canm Rabbim yardımcımız olsun. iyi şeyler oldu yani insAllah bide olumlu sonuçlar görürüz de seviniriz canım benim 1 hafta bekleyeceğiz artık :)
İNŞALLah kuzum inşallah hepimiz hayırlı haberler alalım valla beklicez nasıl geçicek bende bilmiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…