Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ben şöyle söyliyim hiç gebe kalmadım bilmiyorum belirtilerini ama regli az çok biliyorum. Benim sağ kasığımda böyle 2 3 gün süren bir sızı oldu doktor yumurtan çatlamamış olabilir regl ile atar dedi. Diğer doktor enfeksiyon var dedi antibiyorik verdi. Antibiyotiğimi kullandım. 1 hafta boyunca akıntım falan da yoktu kuruydum. Dün akıntım geldi beyaz yumurta beyazı kıvamında ve sulu da değil ara ara varlığını hissediyorum. Sonrasında dün ateş basmalar başladı. Hep 36.5 ölçüyordum önce 36.8 ölçtüm sonra 37.00 ama hissediyorum ateş gelip gidiyor. Böyle adet olacakmışım gibi ağrılarım var adet öncesi hep olur benim adet sanırım sonra bir adet olurum sancısı daha beter Yani benim direkt adet belirtilerim bunlar. Zaten erken gebelik testişi yaptığımda da bir şey çıkmadı ovülasyon testim de çok silil o yüzden ben gebelik beklemiyorum canım :)

Güzel haberlerini bekliyoruz.
Ben de tuvalete gitmeye korkuyorum, sanki akan bir şeyler var
İnşallah canım haber vericem. Aynen ya bugün inanılmaz ağrılarım var regl gelcek galiba bütün Ümitler boşa çıkabilir gerçi belirtilerim devam ediyo ama bilmiyorum ya

Ben geçen sene 12 saat çalışıyordum bu sene zorla 11 saat 10 buçuk saat arası çalışıyorum o da evlendim diye

Eşimin sonuçları sizce nasıl doktor iyi bir problem yok ama istersen nondo x diye bi ilaç var onu kullanabilirsin demis bende istersen kullan diyince önce benim doktoruma gösterelim sonucu ona göre gerek olursa kullanırsın dedim

kızlar bu adet takip programlarına güvenmeyin. 27 yada 28 günde bir adet olurum. benim 10. günden sonra yumutlama belirtisi falan kalmıyor. geçen ay adetimin 7. gününde yumurtam 17 mm di şaka gibi. bu arda kaç mm e ulaşınca çatlıyor siz biliyormusunuz??? bu ay da bata 15 gün var ama çoktan çatladığını düşünüyorum. şu anda göğüslerim oldukça gergin. eğer sönmezse umut var demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…