Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora daha gösteremedim, cuma günü randevum. Sonrasında farklı bir doktorla da devam etmeyi planlıyorum.

Zaten doktorun çekmedi mi hsg yi? Bende direk doktorum çekti ve çekerken konuşuyorduk hatta o zaman dedi sonrasında tekrar odasında konuştuk. ikisinde de bu şekilde oldu. Hatta tüpler tıkalı dediler ameliyat geçirdim gerçekten tıkalı mı diye bakıldı ama tıkalı değilmiş rahim küçüklüğü olduğu için ilaç gitmemiş, ilaç gitmeyince sperm de geçmiyor maalesef o yüzden rahim geliştirici ilaç kullanıyorum.

Geçmiş olsun canım, benim doktorum çekmedi hsg için dışarıda başka bir merkeze yönlendirdi,
Fulya Açık Emar merkezin adı.

Geçmiş olsun canım, benim doktorum çekmedi hsg için dışarıda başka bir merkeze yönlendirdi,
Fulya Açık Emar merkezin adı.

Teşekkür ederim canm. Hmm değişikmiş o zaman benim durumla. inşAllah en kısa zamanda güzel haberleri alırız da bebişten konuşuruz artık

En rahatı dr kontrolünde yumurta takibi...

Ya da adet bitiminden sonra gün aşırı ilişki dedi doktor

Reactions: 10N
günaydın ekimciler
benim ekim ayı reglim yarın ya da en geç cuma bitmiş olur
sizce yumurtlamadan önce hemen değerlendirmeye başlayalım mı gün aşırı olacak şekilde
bir de ben cmtesi günü hastaneye gidicem bütün kan testlerini yaptırcam ne eksik ne fazla bilgim olsun
(tsh, vitaminler, glukoz, insülin direnci, demir vs vs vs)

Aminnn canım inşallah hayırlısıyla senin ilacın neydi bu arada

Cyclo progynova diye bi ilaç canm 21 gün kullanıp 1 hafta regl bekleniyor. 2 3 günüm kaldı regl e. Olmazsam test yapmam gerekiyo öyle dedi doktor hamilelik olursa ilacı direk bıraktırıyor.

Ben büyük korkularla gitmiştim HSG çekilmeye. Sonra Şişli Echomar Cevat bey çekti, hiç anlamadım nasıl bittiğini. hiç ağrımadı. Aklınızda bulunsun

2 defa çektirdim 2 sinde de kasıldım o yüzden de biraz canım yandı ister istemez kendimden ötürü yani Regl olursam bu sefer anestezili isteyeceğim kasilmamak için, insAllah regl olmam da çift çizgi görürüm

Ovulasyon testi dene bence canım kullananlar çok memnun ve ilk ay'da tutturan bile var çünkü görüyosun. Yumurta çatlağında mesela doktor göremiyo yumurta yok bile diyebiliyo ama ovu testinde yakalarsan o günü ve değerlendirirsen en azından denedim tutma ihtimali var diyebiliriz. Regl olunca deniycem ben.

Bat ne zaman yusra hnm. Benim 23de bu ay olmazsa beraber aynı marka alıp baslaylm mi önümüzdeki ay? Geçen haft doktora gttm yumurta takip yapar msnz diye 1 sene doldrn öyle gelin dedi yapmadı.

Ya da adet bitiminden sonra gün aşırı ilişki dedi doktor
Ama yumurta 24 saat yasiyorms yapmadgmz gün olsa sonra boşuna olck. Vallahi bu ay ben cidden çok skldm. Ilişki bile bebek için gibi hisstrmk istemsmde aşırı grip dinlnmk istyr özel derslerini bile iptal etti ama ben off off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…