Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Laboquik canim benimki.ben.gitti gidiyordan.aldim uyguna geldi.bir gebenin günlüğü sayfası var instagramda ben onunla takip yapiyorum.sen de ona dm den yaz takip yapin.birlikte

Benimde yok ailem falan varda onlarlada haftada 1-2 gün görüşüyoz valla burda olsan kahve içer muhabbet ederiz :)
En sevdiğim 2 sey muhabbet ve kahve mmm :) . Benim ailemde var hemde çok yakınlar bana 3 kız kardeşim var hepsi de yetişkin ama biri okuyor,biri calisiyor herkesin kendi dertleri var. bu süreçte ağır bisey kaldırma,biryerlere uzanma kendini yorma

İşte o akıntıyı farkettiğim gün 2 gün arka arkaya ilişki oklunda tutma olasılığı daha fazla canım

Aynen öyle canım herkese kendi dertleriyle uğraşıyo işte. Yok canım o kadar halsizim ki ve kasığıma kramp giriyo süpürge tutcam bulaşık yıkılan yok kolumu kaldıracak halim yok

Eger yumurtlamayi ve hatta catlamayi yakaladiysan o gunleri degerlendir tekrar tekrar test yapmana gerek yok.kafan.karisir sadece

Bn kullanmadm 2 tane tek attm çünkü o antibiyotiğin kendisi bana mantar yapyor direk sürekli iç çamasrnı değiştr ilişki 2 g0n olmasn bnce yetr nasl cıktı hsg sonucun

Laboquik canim benimki.ben.gitti gidiyordan.aldim uyguna geldi.bir gebenin günlüğü sayfası var instagramda ben onunla takip yapiyorum.sen de ona dm den yaz takip yapin.birlikte
Ama onun sayfasına baktm başka marka ovulas kito reklamı vardı ondan alana yapar diye dusundm başka marka alana da yapıyorsa bakarm cok teşekkür ederim. Kaç gün kaldı bata senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…