Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım size sarılabiliyor muyum. :) iyi ki varışınız valla destek oldunuz yanımda oldunuz. İnşallah rabbim güzel kalbinizin karşılığını verir.
Aminn kuzum hepimiz güzel şeyler yaşayalım :) bu cümlenle sarılmış kadar oldun zaten canım :) bende 2 hafta önce senin yaşadıklarını yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum o yüzden lütfen başka doktora git dedim zaten kuzum bak için rahatladı en azından gördün mü :)

Yarışma olayiini çöZemedim ben takim falan var ama farkli bi başlık açıp birbirimize destek oalalim

Eylül kaçtı, dün regl oldum
sanırım artık bu topiğe gelmeliyim
Ekim ayında da kaldığımız yerden devam

Canısı ben yanımda bi arkadaş olmadan öyle yürümeyi sevmiyorum normalde ben evde dans ediyodum ama şimdi gebelik ihtimali var diye hareketlerim kısıtlı
Dansin gebelik ihtimaline skntsi var mi kiz bende oynuyorum bazen tabi hoplayip ziplayarak degil ama maksat hareket olsun ani hareket yapma ama hareket et

Hoşgeldin canım devam tabi pes etmek yok burası Uğur getirsin inşallah :)
hoşbuldum
Aynen, inşallah uğurlu gelir hepimize
film çevirmeye devam ahahhahh, eşim benden bıkacak diye korkuyorum, Eylül’den beri tepesindeyim adamın, yazık ona ya

hoşbuldum
Aynen, inşallah uğurlu gelir hepimize
film çevirmeye devam ahahhahh, eşim benden bıkacak diye korkuyorum, Eylül’den beri tepesindeyim adamın, yazık ona ya
Yok kız vala bikmiyorlar adama iki gun ust üste ugrastiriyorum ertesi gunu niye yanasmiyon dio

Himm haklsn bazen sıkılıyor arkads olmadan yok mu komsun falan beraber yuruseniz ben oyel yapiorum
Yok canım ya yeni taşındım şu an oturduğum yere be hep yaşlı teyzeler var gençlerde var ama ben pek girişken bi insan değilim o yüzden evde yine dans ediyorum ama yavaş yavaş maksat hareket etmiş olayım yoksa bütün gün otur otur yediklerime dikkat etsem bile faydası olmucak

Aynen oyle cnm nerde hareket orda bereket o da birsey zmnla tanisirsnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…