Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hoşbuldum:halay:
Aynen, inşallah uğurlu gelir hepimize
film çevirmeye devam ahahhahh, eşim benden bıkacak diye korkuyorum, Eylül’den beri tepesindeyim adamın, yazık ona ya:KK48::KK48::KK48:
Hiççççte yazık değil bu yoluna baş koyduysak pes etmek yok :KK70: sen yine iyi Eylül’den beri ben 1 seneden beri mahvettim adamı yani:KK70: :KK70:

:nazar:Merhaba kızlar.

Bu başlık bize Ekim ayındak Uğur :nazar:getirsin diye açtım. Umarım güzel haberler alırız. BAT(Adet) günlerinizi listeye eklemek için lütfen aşağı yazın.:KK200::anneadayı:

@rainbow4607 4 Ekim:nazar::anneadayı::KK200:
@Seymaaao 4 Ekim:nazar:
@EslemKenan 4 Ekim:nazar:

@Scarlet16 7 Ekim:nazar:
@Nbhtt 7 Ekim:nazar:
Genc_evli Genc_evli 8 Ekim:nazar:
@20_KELEBEK 10 Ekim:nazar:
@10N 10 Ekim:nazar:
@papatyakokankadin 12 Ekim:nazar:
@Bayankus06 11 Ekim:nazar:
@Vuslat ne zaman 13 Ekim:nazar:
@Genc_evli 15 Ekim:nazar:
@Greensey 15 Ekim:nazar:
@MinnakPortakal 16 Ekim:nazar:
@Anneyimbenanne35 17 Ekim:nazar:
@wiha02 18 Ekim:nazar:
@mimarice 19 Ekim:nazar:
@superisi1984 20 Ekim:nazar:
Fit mutlu anne Fit mutlu anne 21 Ekim:nazar:
@hopelesss90 21 Ekim:nazar:
@nyks_42 22 Ekim :nazar:

@neiraida 22 Ekim:nazar:
@Busrayld 24 Ekim:nazar:
@melek ve mucizesi 24 Ekim:nazar:
@Nurlana14 25 Ekim
@Kbra2214 25 Ekim:nazar:
@Valensiya 25 Ekim:nazar:

@olivia dunham 27 Ekim:nazar:
@ismihazan 27 Ekim:nazar:

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara 29
Ekim:nazar:
23 Ekim :KK66:

Allah bağışlasın canım
benimde önümüzdeki ayın 27’de 3.5 olacak
2014 Mayıs annesiyim, ahh ahh bir zamanlar topiklerde...:KK53:
Amin cnm cumlemizin evladini bagslasin.. Masallah ❤ bn o zmnlar biraz internet kullanmiyordum skntilarda mevcuttu sorunlu hamilelik gecirdim uye dgldim ama keske uye olsaymisim cok iyi gelirmis o zmn ki psikolojime

spontene olmayıp planlı oluyor ya o yüzden dedim
duş ala ala hasta olmasak barii, bi de saçlarla ertesi gün işe gidiyorum gece gece saç yapmakla uğraşasım da gelmiyo
He vala ben bu ay sadece istedgmz zmn yaptim bak adet sonrasi cok sık oldu ama su an yok yani bu gecede evd e. dglz sanrm iki gun yine yok kiamet artk

Amin cnm cumlemizin evladini bagslasin.. Masallah ❤ bn o zmnlar biraz internet kullanmiyordum skntilarda mevcuttu sorunlu hamilelik gecirdim uye dgldim ama keske uye olsaymisim cok iyi gelirmis o zmn ki psikolojime
olsun be canım belki bu kez su gibi geçer hamileliğin
her hamilelik bir öncekinden çok farklı oluyor çünkü biliyorsun

Sevgili arkadaşlar hepinize selamlar. Ben 33 yasindym 1 buçuk yıllık evlyz. Bir kaç aydn beri bebegmz olsun istyrz. Eşim ilk günden beri istiyordu ben işimden dolayı istemmstm. Simdi her yonlu hazirl hissdyrm. Ateş olcme ve adetim düzenli diye günleri hesap edip ona göre clstk :KK66: olmadı. Öncesinde doktora gtmstm her sey temz demsti dktr ama 2 ay oldu olmdi diye tekrr doktora gttm. En az 1 yıl deneyn dedi. Ben yorumlardn yumurta takibi yaptgnzi okmstm. Istedim takip yada esim sprm tahlili yaptrrm demsti.Doktor hem psikoljk hem de maddi yönden yorar sizi dedi. Folikllern her sey temz dedi gondrdi ;( siz neler yaptnz bu zamanlarda

olsun be canım belki bu kez su gibi geçer hamileliğin
her hamilelik bir öncekinden çok farklı oluyor çünkü biliyorsun
Öyle tabi bu sefer stres skntidan biraz uzak gecer ins artk diorum kple ayni evde kalioduk cok kavga gürültü yiyip icmemde bile sknt olmustu erken dogdu 4 hafta

X