Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana eşim geçen gün dedi ki şimdi üzülüyoruz stres yapıyoruz ilerde evladımızı kucağımıza aldığımızda bu halimize gülüp geçicez demişti bu lafı çok hoşuma gitmişti
Aynen öyle oluyor kuzum vala tecrübeyle sabit :KK70: ama bi süreç zorluyor acaba olacak mi olmayacak mi diye

Evet canım kimyasaldan sonra yani 3 eylülü baz alıcaksın adet tarihi olarak peki kimyasaldan önce adet döngün kaçtı şimdi kaç oldu ? Bu Arada Allahım bidaha yaşatmasın inşallah hayırlı sağlıklı evladın olsun kimyasaldan sonra hemen hamile kalan ve sağlıklı hamilelik geçiren çok duydum inşallah seninde öyle olur
cnm bnm adet döngüm uzun aralıklarla olurdu. şimdi 30 gün sürdü bu ay. Kimyasal belki adetimi düzenlemeye yard. olmuştur . Her şerde bir hyr var diyelim. Bu ay da ovulasyon takibi falan yapmıştım . Hepsi çöpe. nasip artık.

eşiniz ne güzel demş. bnm eşim de hep öyle umut dolu konuşur. Allah başka dert vermesin olacak der her zaman
Benim eşimde bu şekilde düşünüyo mesela bende sorun çıkınca çok üzülmüştüm mahvolmuştum ama eşimde sperm azlığı çıktı o zaman bile umutla konuşuyodu olcak bizim çocuğumuz sadece zamana ihtiyacımız var duamızı eksik etmeyelim hiçbir zaman demişti bana çok güç veriyo bide ben rahat olabilsem herşey daha iyi olcak..

Benim eşimde bu şekilde düşünüyo mesela bende sorun çıkınca çok üzülmüştüm mahvolmuştum ama eşimde sperm azlığı çıktı o zaman bile umutla konuşuyodu olcak bizim çocuğumuz sadece zamana ihtiyacımız var duamızı eksik etmeyelim hiçbir zaman demişti bana çok güç veriyo bide ben rahat olabilsem herşey daha iyi olcak..
Bnm eşim de öyle allah razı olsun. Şükredelim cnm . Ya eşlerimiz de bizi sıksaydı bu konuda. Rabbim inş en yakın zamanda verecektir.

cnm bnm adet döngüm uzun aralıklarla olurdu. şimdi 30 gün sürdü bu ay. Kimyasal belki adetimi düzenlemeye yard. olmuştur . Her şerde bir hyr var diyelim. Bu ay da ovulasyon takibi falan yapmıştım . Hepsi çöpe. nasip artık.
Her serde vardır bi hayır canım doktor ne dicek bklm

Onu dicektim bende kimyasaldan sonra genelde adetler düzene giriyomuş o yüzden adetin erken gelmiş olabilir canım düzene giriyordur yani. Çok doğru söylüyosun rabbimin bi bildiği varki sınavdan geçiyoruz kuzum sana ufak bi tavsiye naçizane fikrim bence ovu testi falan kullanma akışına bırak ben inanıyorum yakın zamanda alırız güzel haberini :)

Bnm eşim de öyle allah razı olsun. Şükredelim cnm . Ya eşlerimiz de bizi sıksaydı bu konuda. Rabbim inş en yakın zamanda verecektir.
Evet evet canım haklısın çok şükür ki bizi sıkan YÖK her saat bebek bebek diyen birileri yok elbet bizimde yüzümüz gülecek ben inanıyorum :) amiinnn kuzum amiinnn

Onu dicektim bende kimyasaldan sonra genelde adetler düzene giriyomuş o yüzden adetin erken gelmiş olabilir canım düzene giriyordur yani. Çok doğru söylüyosun rabbimin bi bildiği varki sınavdan geçiyoruz kuzum sana ufak bi tavsiye naçizane fikrim bence ovu testi falan kullanma akışına bırak ben inanıyorum yakın zamanda alırız güzel haberini :)
aminn cnm inş hepimizin güzel haberlerini alırız en yakın zamanda

Ben 14 aylik evliyim 3 aydir korunmuyoruz cocuk istiyoruz yaş 28.artik cevre baskısı ve benle bir evlenenlerin de hamiş oldugunu gorunce insan ister istemez stres oluyor bir an once cocuk olsun istiyor.gecen ay doktora gittim bu durum icin.rahimde iltihap oldugunu fitil kullanmamis soyledi adetliyken gelmemi de tabi.ama ben ikinci fitili kullanamadan erken adet oldum doktora da gidemedim.bu ay bir gebenin gunlugu ile ovulasyon takibi yaptik ve bayagi çalıştık bakalim imsallah meyvesini yeriz 10 gun kaldi bat a.ama şu bi gercek bir gorev haline getirince esinizle iliskiden.bile soguyorsunuz

bu ay bir gebenin gunlugu ile ovulasyon takibi yaptik ve bayagi çalıştık bakalim imsallah meyvesini yeriz 10 gun kaldi bat a.ama şu bi gercek bir gorev haline getirince esinizle iliskiden.bile soguyorsunuz
cnm ben de öyle ovulasyon yapmıştım nasip olmadı. bir de soğuma konusuna kesinlikle katılıyorum:KK47:

Ben 14 aylik evliyim 3 aydir korunmuyoruz cocuk istiyoruz yaş 28.artik cevre baskısı ve benle bir evlenenlerin de hamiş oldugunu gorunce insan ister istemez stres oluyor bir an once cocuk olsun istiyor.gecen ay doktora gittim bu durum icin.rahimde iltihap oldugunu fitil kullanmamis soyledi adetliyken gelmemi de tabi.ama ben ikinci fitili kullanamadan erken adet oldum doktora da gidemedim.bu ay bir gebenin gunlugu ile ovulasyon takibi yaptik ve bayagi çalıştık bakalim imsallah meyvesini yeriz 10 gun kaldi bat a.ama şu bi gercek bir gorev haline getirince esinizle iliskiden.bile soguyorsunuz
Aynen oyle cnm evet akıntı takibi yapiorum ben sadece ama istek yoksa zorla bugun iliski olmalj die sabitlemiyorum kendimi kendiliginden gelişen iliski daha iyi oluyo

Kızlar bat tarihleriniz ne zaman ? Benimki 18 Ekim gösteriyo Fit mutlu anne Fit mutlu anne superisi1987 superisi1987
Benimki 20 ekim kuzum ama bisey diycm bugun tam yumurtlama gunum yazio ve dun öğlen 4de iliski oldu bugun inanilmaz bir sey oluo anlam veremedim sanki sag kasığımda balon sisio inio cok garip sancingibi giriyo kalp atisi gibi atmaya basladi yumurtlama belirtisimi acaba bunlar ayy insallah dollenme olmusturr

Canım etrafını hiç kafana takma sonuçta kimsenin bünyesi bir değil ama inşallah çabaların boşa çıkmaz hamiş haberini alırız :) bu arada evet zorla olunca bi anlamı kalmıyor sanki bende bu ay doktor kontrolündeyim o ilişki günleri verdi daha sonrası size kalmış dedi bakalım 13 gün sonra görücez

Evet cnm dogal yolla. Eylulun basinda evlendim en son subatta adet oldum canm ilk 3 ay geri cekilme yontemiyke korunmuatuk sonra birakmistik
Ay ne güzel yavrunuz çok bekletmemiş :) en iyisini yapmışsın dkh hapı bayanlarda çok büyük etki yapıyo mesela ben kullandım ama o kadar pişmanım ki anlatamam yani

Benimki 20 ekim kuzum ama bisey diycm bugun tam yumurtlama gunum yazio ve dun öğlen 4de iliski oldu bugun inanilmaz bir sey oluo anlam veremedim sanki sag kasığımda balon sisio inio cok garip sancingibi giriyo kalp atisi gibi atmaya basladi yumurtlama belirtisimi acaba bunlar ayy insallah dollenme olmusturr
Ayyy kız bende de aynısı varya bugün sol kasığım yine şiş geriliyo ve belimin sadece bi tarafı ağrıyo ay inşallah tutmuştur ya ama bence biz daha yumurtlama belirtisi olarak alalım çünkü çok günümüz var kafayı yeriz düşünmekten :/

Ay ne güzel yavrunuz çok bekletmemiş :) en iyisini yapmışsın dkh hapı bayanlarda çok büyük etki yapıyo mesela ben kullandım ama o kadar pişmanım ki anlatamam yani
Ne bilim vala bazen diolar etki etmiyor bazisi dio etki ediyor geri cekilme korunma yontemi degil zten ama demek ki hemen hamile kalabilen biri degilmisim ki yine de bn hemen hamile kalmadim ablamin iki kizi var. Ve son 3 4 ay dkh kullanarak korundu biraktigi ay hemen hamile kaldi o da hemen hamile kalabilen biri degildi ustelik ilk gebeligi doktor kontroljnde olmustu bunye meselesi bence uzulme her insanda farkli etki yapıyor

X