Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ohhh kızzzz vurrr patlasın çal oynasın değerlendir tabiii. Vallaaa benim tosbağa kocam da iş olsa ben de bebe niyetine her geceyi değerlendiririm
Kız havalar soğudu ya zor oluyor olur olur kasma bu kadar kuzucum benim :) ya sen niye bu kadar acele ediyosun bak ne dicem sana birebir gelinimizin yaşadığı bi olayı anlatcam şimdi bizimki adetine 1 hafta kala gitti kan verdi 0.100 çıktı fakat 1 hafta sonra yani regl gününde test yaptı silik çizgi çıktı gitti kan verdi 13lü bi değer çıktı ümitsiz olma tamam kafana takmamakla en iyisini yapıyosun canımcım ama daha yumurtlamadan 5 gün geçmiş senin daha yeni yeni varsa bile tutunmaya çalışıyordur canım benim çıkması imkansız bence yani ne kadar regl gününe ?

benim yumurtlamadan 12 gün sonra bile 7 çıkmıştı ona bile ne var deriz ne yok deriz demişlerdi

Canım valla kadın çıkar dedi ama bende şüphe etmedim değil. 1 2 çıksa hadi yükselir dicem ama çok tatlış bir sıfır belki daha yerleşmedi. Bir yerde okudum 3.günde kanda çıkar yazıyor. Başka yerde yumurta 8 hücreli olunca salgılanmaya başlıyor ancak yerleştikten sonra kanda artmaya başlıyormuş. Ama tabi ben 5. Günde bir iki çıkar diye tahmin ediyorum

Canım normalde de çok tez canlıyım dayanamadım valla. Ders çalışmam lazım çalışamıyorum. İşe odaklanamıyorum. Gelininiz adına çok sevindim ömrü bereketli olsun. Ama belki geç döllenme falandır :) ben Pazar günü yumurtamın çatladığına Eminim ama bu Ay olmayacağını biliyordum. Bir üzüldüm ama bunda yapabileceğim bir şey Yok :) mevlam en iyi zamanı bilir. Sizin güzel haberlerinizi alırım inşallah annişleeerrr

Bak benim kanıma girme p.tesi 9.günüm oluyor yumurtlamadan sonra bata da 10 kalmış oluyor gider p.tesi kan veririm heeeeee

Sağol canım Allah razı olsun valla doktorun söylediğine göre adet bitiminde tutmuş ona rağmen regl gününde çok az bi değerle öğrendi. O zaman sen madem hazır kafandan atmışken dersine çalış işine odaklan hem kafan dağıldıkça düşünmessinde olursada sürpriz olur :) inşallahh kuzum hepimiz güzel haberler verelim ben daha bugün yumurtluyorum ama 2 gündür o iş olduğu için bugünü pas geçicem kasılıyorum kramplar giriyor zaten dinlenelim bugün :)

Bak benim kanıma girme p.tesi 9.günüm oluyor yumurtlamadan sonra bata da 10 kalmış oluyor gider p.tesi kan veririm heeeeee

Kız bari 10 gün olsun. Tüp bebekte bile şimdi okudum 12. Gün istiyorlarmış. Kanına girmek istemem tabi. Ama ben regle kadar dayanamam sanırım. Yapamam yani sürekli kurarım sürekli düşünürüm takarım falan. Bir üzüldüm ilk. Sonra baktım Kocacım yanımda hayat devam ediyor. Hayırlısı ne zamansa o zaman olur elbet. Şimdi en azından ders çalışcam

Yarin sabahı değerlendir bak sabah spermlerin en iyi olduğu zaman öncesinde de kahve. Sonra akşamlar olmasın Canım çok teşekkür ederim alakan için. İyi ki varsın

arin sabahı değerlendir bak sabah spermlerin en iyi olduğu zaman öncesinde de kahve. Sonra akşamlar olmasın Canım çok teşekkür ederim alakan için. İyi ki varsın
Ya benimki sabahları yapmıyo sabah 6.30 da evden çıktığı için hiç yanaşmıyor sabahları bende söylüyorum sabah daha iyi ama erken gittiği için İstemiyo zaten Allah’a bıraktım artık kuzum olursa olsun biz günleri değerlendiriyoz tutacağı varsa akşamda tutar ne yapalım :) ne demek tatlım bende teşekkür ederim halimi hattımı sorduğun için sende iyili varsın burası iyi geliyo bana ya sizle konuşmak dertleşmek iyi oluyo :)

Ay ben çok kötüyüm ya kasık ağrımdan ölecem belki veririm kan dur bakalım p.tesi olsun sağlık ocağı ters kaçıyor ama fırsat bulursam giderim çünkü b12 ölçtürmemde lazım hem ona baktırırım hemde bi kereden beta veririm benimde çıkmazsa üşütmüşümdür inanılmaz sağ kasığım ağrıyo valla hep de idrara çıkıyorum

İşte benim bugün kasık ağrım Yok yani zaten sadece sızlıyordu bugün gayet iyiyim sonucu alınca artık kendimi dinlemeyi bıraktım. Sende baya belirtiler var canım :) hadi inşallah

Yemek fasli canim ya gunduz komsudaydim aksam uzeri yuruyus simdi de sofra hazirliyorum derken vakit geciyor sen napion canim
Hmm kolay gelsin bakalım kuzum valla bende bütün gün yattım hiçbişi yapmadım bugün bayağı kramp tarzı ağrılarım var kendimi çok yormamaya çalışıyorum

İyi kuzum buralardayım işte bugün bende bütün gün uzandım durdum Ağrıdan sen nasılsın? Sanki bu aralar pek iyi değilsin gibi geldi bana burayada çok fazla girmiyorsun iyi misin ?
Kasik agrin mi var? Yok hayatım tam tersine gayet iyiyim çok şükür. Eşim ise geri başladığı icin pek giremiyorum uyku saatlerim düzene girdi az biraz. İşte eşimde eve erken geliyor o gelene kadar ev isi yemek falan zaten akşam oluyor sonra siz olmuyorsunuz burda :) yoksa gayet iyiyim. İşe baslama gibi bir durumum var :)

Evet tatlım bugün ovulasyon günündeyim muhtemelen çünkü sol kaşığım şişti bayağı ağrı kramp falan yapıyo. Aman aman iyi ol kuzum sevindim hayatın düzene girmesine inşallah daha iyi olcak herşey :) aaaa ne işi kız o nerden çıktı ??? :)

Kiz iyi degerlendirdin demi? İnsan böyle durumlarda canının acınasına seviniyor bebek olacak diye :) . Canım benim asıl mesleğim makyozluk ama hala o dalda is bulamadım maalesef. Bende evde oturmaktansa önüme gelen her yere başvurdum valla. Bir markette kasiyerlik yapicam inşallah olursa. Günde 5-6 saat. Aylık cebime biraz para girsin hem evde otur otur çok sıkılıyorum eşim eve gelince ona söyleniyorum gerçi o pek istemiyor calismami ama bakalim

Hayrlisi olsun cnm ins iyi olur calismak kafan dgilir hem harclik olur

Kız valla ağrım olunca nasıl seviniyom varya bide benim yumurtanın kiste dönüşme ihtimali var o yüzden ağrım olunca oynayasım geliyo değerlendirdik canımcım hayırlısıyla bakalım 14 gün sonra belli olcak herşey :) aaaa ne güzel ya makyozlul em sevdiğim meslek :) ama olsun kuzum kendi bölümünde bulana kadar neden başka işler olmasın dediğin gibi kafan dağılır iyi olur hadi hayırlısı o zaman :) aman zaten eşlerin çoğunluğu istemiyo benimkide öyle istiyo gibi gözüksede iş çıktığı zaman yok olmaz parası az saatleri uygun değil deyip geçiştiriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…