Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Progestan da nasıl bi ilaçsa mahvetti dün beni beynim uyuştu resmen. Bugün baş ağrısı hafifledi uçuk çıktı dudağımda. Yazıyo zaten yan etkilerinde viral enfeksiyon diye. İşe yarasında kullanırım önemli değil. Ya işte canım 3 gündür sürekli gelmesi beni korkutuyo. Tuvalete gitmek istemiyorum artık görcem diye.

Of kuzum sağol içim ferahladı valla. Devami gelmedi şükürler olsun :) yerleşsinler iyice küçük sipalar
Çok şükür kuzum:) ama bu zamanlar dikkat et kendine yukarlara uzanma kendini germe kendini çok yorma öyle cam kapı falan siliyim deme sakın bak ben Allah’ın izniyle 7 haftalık oldum hala daha temizlik yapmak ağır şeyler yapmak çok yürüyüş yapmak yasak kız süpürge tutmak bile yasak düşün o yüzden dikkat et kendine

Geçecek inan bana kadınların 25% de böyle akintilar oluyor ve çok normal

Ağır şeyler yapmiyorum sadece yemek ve bulaşık arada süpürge yapıyorum ama oda yormuyor. Ya aslında haklısın ama bazen mecburi seyler oluyor ve yapmak zorunda kaliyorsun. Eşimin ayak durumu malum işten geldikten sonra basamıyor tekrar canı çok acıyor ona is yaptirmaya çok kıyamıyorum çoğu kez ben demeden zaten kendisi yapar allah için

İyi bari canım ya bende yemek bulaşıkları yapıyorum o kadardan zaten bişey olmaz önemli olan yorulduğunu hissettiğinde dinlen o yeterli zaten çok şükür benim eşimde yapıyo o yönden şanslıyız yine en azından anlayışlı eşlerimiz var

Evet kuzum vallahi eşlerimiz iyi ve anlayışlı. Biz 2 haftadır iliski de yaşamıyoruz eşim bebeğimizi kucağımıza alana kadar yapmam diyor :) bende ayni şekilde valla

ben çalışıyorum geç gidiyorum gittim mi ev işi bulaşık çocuk uyutma çamaşır serme......

ben çalışıyorum geç gidiyorum gittim mi ev işi bulaşık çocuk uyutma çamaşır serme......
Allah yardımcın olsun kuzum bebeğini korusun sağ Salim kucağına al inşallah mecburen bişeyler yapmak zorundasın sen çalışıyomuşsun ama yinede kendine dikkat et sen ev taşıyodun galiba bide dimi ?

Allah yardımcın olsun kuzum bebeğini korusun sağ Salim kucağına al inşallah mecburen bişeyler yapmak zorundasın sen çalışıyomuşsun ama yinede kendine dikkat et sen ev taşıyodun galiba bide dimi ?
ohooo ev taşıdım bile kuzum kısmeti olan çocuk tutunuyor buna inan yatsanda zıplasanda

Aynen bizde 2 aydır kuzum tık yok yasak var :)
Canım benim sağlıcakla al yavrunu kucağına inşallah. Merak ettim düşük geçmişin var mıydı, ondan mı yasak koydu doktor ilişkiye. Ben de düşük yaşamıştım da 4 ay önce olaki hamile kalırsam doktor ilişkiyi yasaklar o zaman değil mi

Canım çok şükür düşük gibi bi durum yok ama doktor me olur ne olmaz bebek tutunma aşamasında diye bide geçen hafta lekelenme yaşadım ben o yüzden bi süre daha yasakladı sağol kuzum Allahım sanada hayırlısını nasip etsin inşallah büyük ihtimal sanada yasaklar kuzum

Aynen kuzum hadi hayırlısı olsun bakalım bunuda atlattın dinlen artık biraz
ne mümküünn :) geldim şimdi yemek yedim toparladım oğlanı yatağa koydum yanına uzandım şimdi uyuyor anca şimdi totom yatak yüzü gördü yarın 11 de doktora randevu aldım ilaç yazdırcam hemde sıpamı göreyim ne alemde aşırı merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…