Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız elinde fırsat var yükselt modunu :) sinerji enerji sinerji enerji :):) millet bak yumurtlamadan 4 gün önce 3 gün sonra ben zaman denk gelirse oluyor neden çünkü kısmeeet :) olacağı varsa tek ilişki ile de oluuur öncesi sen oluuur sonrası da oluuur canını sıkma içini ferah tut Canım daha 24 yaşındaymışsın bir tane evladın da var :) ben 28 yaşındayım çociiim yok her şeyin hayırlısı olarak düşün kalbini ferah tut mevlam daha büyük dert vermesin
Saol cnm ins hayrlisi herseyin Rabbim benden once sana nasip etsin ins :KK66: bana da hayirli zmnda verdn ins

İnanrMsn kuzm bnmdr aynı agzmdan nefes alıyorm yemek yerken nefesm kesilyor yiyemiyorm donuyorm resmen birde kış temziliği yapyrm duvar perde mutfak dolapları bütün evin dolabı kanepe silme felan annam agladı yani
Geçmiş olsun sana da canım. Yorma kendini o kadar ya yavaşça yap

E tamam o zaman silik çıkması normalmiş yaaa :) gebelik testleri genelde adet gecikmesinden 1 hafta sonra iki çizgi net gösteriyorlarmış çizgin çok güzel Canım sevgiyle al kucağına inşallah
Teşekkür ederim canım. Darısı sizlere inşallah. En büyük belirti akıntı demişsin ama benim akıntım olmuyor hamilelikte. Genelde olmuyor benim ayda sadece 1-2 gün olur oda yumurtlaman önce sadece. Ama uyku hali çok fena

Teşekkür ederim canım. Darısı sizlere inşallah. En büyük belirti akıntı demişsin ama benim akıntım olmuyor hamilelikte. Genelde olmuyor benim ayda sadece 1-2 gün olur oda yumurtlaman önce sadece. Ama uyku hali çok fena

ben adet oldum bu arada yazamadım da sizlere. Olmadı yine bu ay senin düşükten sonra kaçıncı ayındı canımm..

Bu uyku hali ne zaman başladı peki kuzum? Beklenen ama olmayan adet tarihinden önce mi sonrasında yeni yeni mi? Birde bu uyku hali sürekli mi oluyor?

Burada hamileleri çok darladım ama genelde adetle hamilelik belirtileri çok benziyor ben temel fark olarak bu ikisini gördü.ama sanırımözellikle uyku hali. Her ay saçma sapan şeylerden ay acaba hamile miyim moduna girmeyeceğim çünkü :):)Not alıyorum da bunları hah :KK70:

Bu uyku hali ne zaman başladı peki kuzum? Beklenen ama olmayan adet tarihinden önce mi sonrasında yeni yeni mi? Birde bu uyku hali sürekli mi oluyor?

Burada hamileleri çok darladım ama genelde adetle hamilelik belirtileri çok benziyor ben temel fark olarak bu ikisini gördü.ama sanırımözellikle uyku hali. Her ay saçma sapan şeylerden ay acaba hamile miyim moduna girmeyeceğim çünkü :):)Not alıyorum da bunları hah :KK70:
Bu uyku hali beklenen adetten 2-3 gün önce başlar çünkü o zaman beta hcg yükselir. Yani ben sürekli esniyorum öğleden sonra muhakkak 2 saat uyumalıyım yoksa çok çok uykulu oluyorum

öncelikle geçmiş olsun canım, nedir bu kimyasal gebelik bu forumda çok duydum ama tam olarak anlayamadım
bir de ne zaman belli oluyor?
Canım kimyasal gebelik erken dusuk gibi ama genelde 4. Haftada oluyor hatta Eger hamilelik testi yapmazsan anlamasin bile . Bebek rahme tutunamiyor kısacası bunun nedeni ya kalitesiz sperm yads kalitesiz yumurta

KuZum önceki ayı unut bak sen oradan hala bir umudun var gibi hissediyorum ben tabi oladabilir onu Yarın doktorun söyler zaten ama dur bakalım bak günleri kaçıracaksın diye üzülüyorum :):)
Yok umudum kalmadi da ne bilim bu ay bi salıcam bugun illa iliskiyr giriyim kafasinda dglm niyeyse bu ay olmazsa uzulmem de snrm cunki zaten bi cabam yok

X