Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şaka gibi ya değerlendirdiğimiz günlere bakın bu aydan pek umudum yok benim. Bugun de değerlendiremedik artik yarın nolur bilmiyorumEki Görüntüle 2201841

Bende yumurtlama öncesi değerlendirdim bu ay hep senin yine yakın benim takvimi görsen bu kendini nasıl gebe sanıyor der ağlarsın. Milletin kocasının spermler taş gibi taş 4 gün önceden gebe bırakıyor nerdeee bende o şans

Yaptım tabi üst üste hemde yumrtlama gunu hep yaptık ayu umarim olurr kizz

Aferin kız :) senin şansın çok iyi bak. Ben çalışmalayı en son yumurtlamadan 2 gün önce yaptım kız çocuk başlıklarında 60 saat öncesi bırakın diyorlar nasıl riske atıyorlar bilmem :)

Perşembe doktora gidicem alttan muayene eder mi açaba diye teredduttryim gerçi kasık agrisi için orda olucam

KuZum doktorun bileceği iş bende kasık ağrısı için gittiğimde alttan bakmışlardı yumurtalıklara daha net gözüküyor sonuçta:)

Kuzuummm üzülme lütfeeennn. İnsan yıkılıyor biliyorum ama şöyle düşün en azından regl oldun yeni bir ay yeni umutlar :) peki canım psikolojik belirtilerin oldu mu öncesinde?
hemde cok belirtim oldu resmen psikolojim benle dalga gecti goguslerde hassasiyet kasik bel agrisi uyku hali vs.hersey vardi ondan sebep bayagi inanmistim gebelik olduguna ama yokmus hayirlisi olsun zaten bu ay ilk denememizdi herseyin bi vakti var olur insallah

Çok enteresan değil mi yumurtlamaya kadar bir şeyin olmuyor ne ağrı ne uyku mutlu mesut yaşıyorsun yumurtlama sonrası tüm ağrılar şişlikler geri geliyor :) tam bir psikolojik savaş. Benim de bat 9 Kasım. Şimdiden kasık ağrısı bel ağrısı üşüme yanma ohooo ne ararsan var. Ama hamilelikte yorgunluk oluyormuş sürekli uyuma isteği böyle deli gibi. Ben artık oradan yola çıkıyorum benim de yorgunluk var ama öyle deli gibi uyumalıyım modunda değilim sabah erkenden kalkabiliyorum o yüzden bu ayda olmadığını anladım:) bir de tüm belirtileri bu ay not alıyorum ki önümüzdeki ay olduğunda eeee psikolojik diyebileyim :)

Günaydın kızlar. Ya benim burnumun ici sızlıyor,agriyor bide tıkalı ağzımla nefes alıyorum ama uyuyamıyorum sızıdan çok uykum var çok bide başım agriyor

kesinlikle resmen vucudumuz bizimle dalga geciyor dedigin gibi bende not aliyorum belirtileri bakalim su regl bi gecsin de yeni umutlarla baslarim ay a insallah

Günaydın kızlar. Ya benim burnumun ici sızlıyor,agriyor bide tıkalı ağzımla nefes alıyorum ama uyuyamıyorum sızıdan çok uykum var çok bide başım agriyor
KuZum hamilelikte çok uyku çok normalmiş zaten sen ıhlamur iç limonlu biraz dinlensen mi acaba? Üşüttün mü soğuk memleketlerde

kesinlikle resmen vucudumuz bizimle dalga geciyor dedigin gibi bende not aliyorum belirtileri bakalim su regl bi gecsin de yeni umutlarla baslarim ay a insallah
Valla benim bata daha çok var bende bir an evvel olmak istiyorum önümüzdeki ay ne ovülasyon testi ne takvim hepsini kapatıcam beyime dedim takvim bu değerlendirilecek günler bu önümüzdeki ay sendeyiz sen ne zamana ayarlarsan kontrolü bıraktım gari

ay evet yaaa gebelik icin yaptinmi hic bi tadi da olmuyor ne o gorevmis gibi en iyisi akisina birakmak zaten kafaya takmayinca hemen olur tecrubelendim artik senin ilk gebeliginmi olacak canm

Hayırlısı bkllm

ay evet yaaa gebelik icin yaptinmi hic bi tadi da olmuyor ne o gorevmis gibi en iyisi akisina birakmak zaten kafaya takmayinca hemen olur tecrubelendim artik senin ilk gebeliginmi olacak canm
Benim ilk gebeliğim olacak canım kocadan muzdaribim geçen ay yumurtam çatlamadı bu ay yumurtlama gününden 2 gün önce oldu yumurtlama denk gelmedi. İlk çocuk ilk denemeler Canım valla tez zamanda olur inşallah ne diyim bilemiyorum artık :):

günaydın herkese
bat 1 gün gecikti test yapmak için korkuyorum

Sen yap bakmadan bize at biz sonucu söyleriz :):):) hemen kutsal soruyu soruyorum belirti var mı? :)

Canım uykuyu belirti olarak yazmadım burda sabah saat 1 . Uykum o yüzden geliyor ama uyuyamiyorum ama çok çok uykum var yahu biri bana bir cozum bulsun bayilazam uykudan tam dalicam agzim kuruduğu için geri uyanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…