Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
10-11-12 ekim civarları yumurtlama günüydü. Kiz ona göre mi hesaplıyor o program. SAT istedi benden ben onu yazınca oyle 11 temmuz tahmini çıktı
Evet canım sen şimdi doktora gidicen ya ultrasonla bakacaklar onlar yumurtlama gününe göre doğum tarihi veriyorlar. Çünkü iki kadın ayni gün adet olsa bile döngüleri daha uzun yada kisa olduğu için her biri farklı günde yumurtlar

Genc_evli canım sen keseyi görmüştün değil mi? Hemen görmüş müydün beklemiş miydin? Beklerken böyle kasığında bi ağırlık ağrı tarzı şeyler hissetmiş miydin?
Canım ben keseyi adet tarihimi 8 gün geçtikten sonra gördüm ama benim doktorumun cihazı yeni çıkan cihazlardanmış o şekilde karından gördü sata göre 5+2 olması gerekirken 4+5 di keseyi gördüğümde. Bekledim yani ben bi 10 gün. Hala aynı his var kuzum ağırlık gibi doluluk gibi böyle

Kızlar benim çok gazım var yahu bunlarla yetmezmiş gibi bide üşütmüşüm burnum tıkalı ve içi sızlıyor
Canım aynısı bende de var afedersin özellikle akşamları gaz bombası gibiyim eşim bile gülüyo ama yapcam bişey yok burnun tıkanması normal bu gebelikte oluyomuş kuzum ama eğer gribe çevirirse sadece günde 1 bardak ıhlamur içebilirsin başka bişey içme de kullanmada

Inşallah ben de görebilirim o günleri

Genc_evli kuzum sen kalp atışını daha duymadin demi? Ve ikinci beta hcg ne zaman yaptin,ne kadar çıktı?
Yok kuzu daha duymadım 1 hafta sonra Allah nasip ederse duycam. Ben iki kere kan testi yaptım birisi yumurtlamadan sonra 12. Gün 28.08 çıktı ikinci 14. Gün yani adetten bir gün önce tekrar ettim 86.69 çıktı bi daha yaptırmadım zaten 10 gün sonra keseyi gördüm çok şükür

Ya bide kuzum ben haftasonu 2 gün arkadaşımda kaldım afedersin gazım geliyor lavaboya gidiyorum gidiyor geri geliyorum oda geri geliyor resmen iskence çektim eve geldim rahatladım ohh sal gitsin

Bu arada tavsiye için teşekkürler geçmezse ihlamur içmeye başlarım

Inşallah ben de görebilirim o günleri
Görürsün kuzum neden olmasın kötü düşünme bol bol dua et her ezan okuduğunda elini karnına koy dua et biraz rahatlatıyo insanı bide kötü düşünme ağrın olduğunda korkma arada kramplarda girebilir kaşıkların sancıyabilir Allah korusun kan gelmediği sürece korkma dinlen bide sol tarafına yatmaya çalış o zaman bebek daha çok rahat hareket edebiliyomuş daha iyi beslenebiliyomuş canım sırt üstü veya yüz üstü yatma doktorum söyledi bunu Kurumus-Maskara kuzu sende oku

Çok iyi yapmışsın fazla tekrar etmemekle. Benim değerim acaba dusuk mu diyorum kendi kendime cuma günü 14 iken Pazartesi 100 çıktı

Ya sorma öyle oluyo o yüzden şu sıralar kimseye gitmiyorum ben ne demek kuzum ıhlamur içine 1 dilim limonda atabilirsin ama çok değil

Kuzum benim ilk değil ama telaş yapınca baksana sen sakinlestirip tavsiye veriyorsun :) sağol

Kuzum benim ilk değil ama telaş yapınca baksana sen sakinlestirip tavsiye veriyorsun :) sağol
Eeee roller değişti artık :) napalım kuzum söylücem tabi çünkü şimdi telaş yapacaksın korkcaksın köyü tecrübeler edindiğin için ama her gebelik aynı olucak diye bişey yok içini ferah tut her zaman

Kuzum benim gerçekten sağol içim ferahladi sayende rabbim senden razı olsun

Canim gunlerdir yoktu bende ama bugun islak hissediyorum çamaşırım çok islanacak kadar degil ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…