ekim ayinda hamis oldugunu ögrenen anne adaylari..

yildizcicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
8
0
slm kizlar ben bu ay hamis oldugumu ögrendim sizinde bildiginiz gibi,bu ay benim gibi hamis oldugunu ögrenen anne adaylari neler hissediyorsunuz burda paylasalim.....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canım ne zaman öğrendim hamiş oldugunu bebişin muhtemel dıgum tarihine ayın kaçı dio takvim oraya buyr gel sen biz haziran 2009 anne adaylarındayız beklerim:)
tebrikler şimdiden canım hayırlı evlat olur inşallah:)

naren 05 canim daha dün ögrendim ve pazartesi dr gitcem insallah bakalim dr ne dicek cok heycanliyim....

yıldız hn, siz şu "bir ayda hamile kaldım, hadi bakalım nasıl kaldım, tahmin edin" diyen zatsınız galiba,tebrik ederim,herşeye rağmen yinede birşeyler yazabiliyorsunuz hala burada.

slm kizlar ben bu ay hamis oldugumu ögrendim sizinde bildiginiz gibi,bu ay benim gibi hamis oldugunu ögrenen anne adaylari neler hissediyorsunuz burda paylasalim.....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

ben de cuma günü öğrendim kan testiyle. ilk önce şaşkınlık oldu tabi. bundan sonra zorlu bir maraton bekliyor hepimizi. Allah'tan hayırlısı

yıldız hn, siz şu "bir ayda hamile kaldım, hadi bakalım nasıl kaldım, tahmin edin" diyen zatsınız galiba,tebrik ederim,herşeye rağmen yinede birşeyler yazabiliyorsunuz hala burada.

gerçekten pes. bu bayanın üyliği beni gerçekten rahatsız ediyor. bi çok insanında rahatsız olduğu çok belli.

arkadaşımm sanırım sana yapılan yorumları okumadınn....hiçbirşey olmamış gibi buraya rahat rahat yazdıgına göre...herkez kırıldı sana...kınadı da üstelikkk..ve sen açtıgın konuya bi daha yorum bile yapma gereğinde bulunmamışsınn....ki üstelik konu o kadar tepki çekti ki kilitlendi..hamileliğin hayırlı olsunn bu ayrı bi konu....ama burda bütün arkadaşlarımızın neler yaşadıklarını ve burda neler paylaştıgımızı bilmiyorsun sanırımm...bence ilk önce gebelik bölümünde zaman geçirip yazılanları takip etseydin iyi olurduu...ama hiçbirşey olmamış gibi tekrar konu acman garip geldi bana..herşeyi allah bilir 1 ayda hamile kalmış olabilirsin sanşlısın ama bunu burda bu şekilde anlatman herkezi çok üzdü ve sinirlendirdi...biz neler yaşıyoruz haberin yok tabi...en azından özür dilebilirdinn.

evriş, senin yukardaki mesajını, sonradan gelen mesajları okuyunca yeni farkettim . geri dönüp o bayanın dünkü mesajını okudum. ve çok çok ayıp etmiş. nasıl ki onun ilk ayda hamile kalmasından bir hayır bekleniyorsa, daha uzun sürelerde hamile kalmaya çalışan arkadaşlarda da bir hayır vardır. Herşey Allah'tan. Bunu bilmiyor sanırım. O ne kadar da akıl vermeye çalışsa da boş. O bayana kısmetten öteye geçilemeyeceğini de hatırlatmak isterim. Bir özür mesajı atmalı bence

Sevgili Scaarlet,

Senin ne kadar duyarlı olduğunu az çok yazılarından biliyorum, olayların farkında olmadığını anlamıştım zaten.. Can-ı gönülden katılıyorum düşüncelerine.

bir konu açtıgın zaman o konuyu takip edersin ve yorumları cevaplarsın.ya da ben öyle biliyorum.sonra ikinci bir konuya gerek yok.önce actıgın konuları takip et.:enbuyukkk:

merhaba bende bugün hamileliğimi kesinleştirdim bende ekim ayı hamişiyim :):) 15 gün sonra bir daha gideceğim inşallah bir aksilik çıkmaz :):):) allah olmayanlarada nasip etsin..çok mutluyuz :)

geçen ayda kimyasal gebelik yaşamıştım bu ay pek sevinemedim ama doktor iyi şeyler söyledi allah utandırmasın inşallah bir aksilik olmaz

İnşallahh hersey gönlünce olur Geist, yüzün gülsün..

Bu arada Demircool ultrason fotoğrafın ne kadar güzel, Allah nazarlardan saklasın.

İnşallah arkadaşım, anne olmayı hakeden her kadına Rabbim nasip etsin, saol güzel dileklerin için.

Bundan önce açtığınız konunuz arkası yarın türünden bir içerikle karşımıza çıkıp kilitlenmişti.Aynı konuyu bir daha açmışsınız sizi okuyan diğer üyelere cevap bile vermeden.Burda bu şekilde kaliteden uzak,diğer üyelerin hassasiyetlerini hiçe saymak göz ardı edilemez.Daha kaliteli paylaşımlar bekliyoruz.Saygıyı da unutmadan elbette...

konuyu açan arkadaşım hala bi açıklama yapmamakta kararlısın galiba...acaba gülüyomusun nasıl ümitlendirdim insanları.nasıl olsa ben hamile kaldım bunlar merak etsin dursunlar diyorsun galiba..allah bağışlasın sana.konu açıyorsan cevabınıda yazarsın..kızlar şunu denedimde hamile kaldım.biraz merak edin demek hiçte hoş değil.sen bizim yerimizde olsan ne yapardın acaba..belkide sende sende merak ediyordun bir zamanlar...unutma sana veren allah hepimizede verir..kimsenin ümidine bırakmasın rabbim.ben ve benim gibi isteyen herkese nasip etsin.....

belki kötü niyetli yapmadın bilemeyiz ayrı mesele ama bu bölümde (gebelik) bebek sahibi olmak için resmen Canını Dişine Takıp uğraşanlar var! bunlardan birisi olarak konuya bende tepkimi verdim!
sonuna kadar haklı olduğuma eminim! kötü niyetin olmasa bile yaptığın çok ayıp ve kırıcı. ilk aydan hamile kalmışsın aferin ama bunu bu şekilde ilan etmen çok yanlıştı. profilime gelip mesaj bırakmışsın ve açıklamışsın nasıl hamile kaldığını. ama bunu yapana kadar gelip burda yazsaydın emin ol daha az tepki çekerdin. ayrıca verdiğin taktiği ve onun 10 mislini zaten burdakiler yapıyor. bunu abarta abarta konu açman saçma.

ben bunu anne olmak için uğraşanlara yapılmış bilinçsiz bir ayıp olarak kabul ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…