ekim ayinda hamis oldugunu ögrenen anne adaylari..

merak edenlere arkadaşın formülünü yazıyorum

kizlar slm ben 1 ayda hamis kalmak isteyenler buraya diye yazmistim bir kac gündür giremedim rahatsizdim özür dilerim sizlerde kizmisiniz ve konu kapanmis...ben nasil hamis kaldim?burdan ögrendim bu yöntemi 1 ayda kaldim valla.adetiniz bitince 5 gün bekleyin sonra 10 gün araliksiz iliskiye girin..tabi yastik koyma bacaklari kaldirma...pekmeze eslerinize bide incir suyu icdim yani konu bu allah isteyen herkese versin bende daha dr gitcem bakalim..hayirli günler

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bu ay hamile oldugumu ögrendim birsey hissetmiyorum su an ama cok mutluyum hayatımda bu kadar mutlu oldugumu bilmiyorum ya allah isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin insallah bu tatlı mutlulukları herkez yasasın.....

merak edenlere arkadaşın formülünü yazıyorum

mrb arkadaslar...yıldızcicegı tanımıyorum ama art nıyetle kızdırmak ıstememıstır sanırım bı yanlıs anlasılma oldu..ya da ben oyle dusunuyorum...bu yonteme gelınce hacettepe tıp fakultesındekı bır prof.dr un arkadasıma onerdıgı bır yontemdı,bu yontemle bırlıkte arkadasım mutlu sonucu alınca bende hemen bu sıtedekı arkadaslarla paylasmak ıstedım..yıldızcıcek te bu yontemı paylastıgım arkadaslardan bırı ve mutlu sonuca ulasan arkadaslardan bırıydı...yontemı kesınlıkle onerıyorum canlarım...kendınıze ıyı bakın mutlu haberlerı beklıyoruz..:emir_bebek:

merhaba bende ekim ayı hamişiyim duygularım karışık hem mutluyum hem korkuyorum hem heyecanlıyım...geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım da gerçi ultrasonda gördük bebişi haftaya çarşamba bir daha çağırdı bakalım :) allah olmayanlara da versin...ve tüm hamişlerin allah kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin...

bebeğin sana hayırlı olsun inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın
lakin şunuda söyleyeyim ki umut etmek ve her ay umudunun ellerinin arasından kayıp gittiğini görmek ne demektir sen bilmiyorsun ve galiba hiç zorluk yaşamamışsın insanların hassasiyetleri olduğu konusundada zerre kadar fikrin yok belli
niyetin beni hiç alakadar etmez iyi ya da kötü insanlar seni bi kere uyarmışlar ve sen hala aynı tas aynı hamam konu açıp cvp vermemeye devam ediyorsun demekki bu niyette pek iyiylik aranmamalı
şimdiye kadar bu sitede kimseyi kırmadım seni de kırmak istemiyorum ama yaptığın cidden çirkin
insanların umutlarıyla dalga geçme şu nu da asla unutma o bebeği sana veren ALLAH o bebeği sen yapmadın ALLAH istediği için hamilesin bu senin başarın değil kendi kendine gurur yapma sana veren Allah diğer kardeşlerime de er geç verir inşallah
Allahın adaleti çok yamandır verdiğini almasını da çok iyi bilir lütfen kendine gel ve insanları daha fazla kırma
kırma ki Rabbimin gücüne gidipde verdiğini almasın
şu nuda söyleyeyim bence bu kardeşlerimin Allah katınnda çok değerliler değerli olmasalardı Rabbim onları imtihana layık görmezdi
çok uzun oldu biliyorum ama arkadaşlarımı üzmen hele hele de bi tanesi var ki onu üzmen
benikahretti

bebeğin sana hayırlı olsun inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın
lakin şunuda söyleyeyim ki umut etmek ve her ay umudunun ellerinin arasından kayıp gittiğini görmek ne demektir sen bilmiyorsun ve galiba hiç zorluk yaşamamışsın insanların hassasiyetleri olduğu konusundada zerre kadar fikrin yok belli
niyetin beni hiç alakadar etmez iyi ya da kötü insanlar seni bi kere uyarmışlar ve sen hala aynı tas aynı hamam konu açıp cvp vermemeye devam ediyorsun demekki bu niyette pek iyiylik aranmamalı
şimdiye kadar bu sitede kimseyi kırmadım seni de kırmak istemiyorum ama yaptığın cidden çirkin
insanların umutlarıyla dalga geçme şu nu da asla unutma o bebeği sana veren ALLAH o bebeği sen yapmadın ALLAH istediği için hamilesin bu senin başarın değil kendi kendine gurur yapma sana veren Allah diğer kardeşlerime de er geç verir inşallah
Allahın adaleti çok yamandır verdiğini almasını da çok iyi bilir lütfen kendine gel ve insanları daha fazla kırma
kırma ki Rabbimin gücüne gidipde verdiğini almasın
şu nuda söyleyeyim bence bu kardeşlerimin Allah katınnda çok değerliler değerli olmasalardı Rabbim onları imtihana layık görmezdi
çok uzun oldu biliyorum ama arkadaşlarımı üzmen hele hele de bi tanesi var ki onu üzmen
benikahretti

o kadar güzel yazmışsın kii..üstüne diyecek bişey yokk....

arkadaslar bende ekım hamısıyım ekımın 14,de hamıle oldugumu ogrendım kantestınde doktor hemen hemen 1haftalıksın demıstı sonra 1hafta sonra kasıgımdakı agrı nedemıyle doktora gıttıgımde bana son adet tarıhın ne ıye sormustu ve 5haftalık hamılesınız ozamn dedı anlamadım hangısı dogru ya kafam ıyıce karıstı

tartışmaya döndüğü için konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.

X