Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim daha 36 saat geçmedi bu akşam yumurta tarafımda yanma ufak batma başladı. Sende neler oluyor
Yaaa 17 sinde deyince bende vurulali 2 gün oldu sandım ama öyle başlıyor Çarşamba vuruldum perşembe akşamı sancılar girmeye başladı son iki gündür de kasıklarımda sancı oluyor bazen ve göğüslerim sis iğnenin etkisi heralde her ay farklı bı etki görüyorum ama olsun umutlanmak güzel

Siz nasıl değerlendirdiniz canım ilişki saatleri nasıl oldu

Bende dün ilk ovitrellamı vurdum

Ben varim. Dun 13cu gunu gittim ultrasona. Biri kafam kadar olmuş. 29 mm. Digeri 16 mm. Bugun sabah vuruldum igne. Azerbaycandayim bi turlu ovitrelle bulamadim. Hepsinin son kullanma tarihi geçmişdi doktor 5binlik başka igne verdi. Işte bakalim ne olacak. Daha onceleri femara geçmisim ve ikiz hamilelik oykum var. Bu ay yeniden başladik işte. InsaAllah vesile olur

Maşallah nasıl da güzel büyümüş iğneye kalmadan çatlar bile o inşallah ben hiç o boyutları göremedim umarım tutar sizinki de

Maşallah nasıl da güzel büyümüş iğneye kalmadan çatlar bile o inşallah ben hiç o boyutları göremedim umarım tutar sizinki de
29 iyi boyut degil aslinda ama en azindan hemen cevap vermiş o yuzden biraz sevine bilirim. Daha onceki tedavilerimde de her ay 27lere catar somra çatlardi olmadi. Tam gununde yumurtlama giden ay kaldim. InsaAllah hepimizin tedavisi olumlu olur. Hem maddi hem manevi çok yipraniyor insan

Aynen inşallah canım benim ben bu yıl ilk defa 20 mm gördüm eriyip kaybolmadan çatlatmayi vurduk artık kaçta çatladı bilmiyorum o yüzden seninki çok iyi gelişmiş pozitif düşün inşallah olur bu sefer

InsaAllah yarin ultrasonda baktiricam bakalim ne alemdeler

InsaAllah yarin ultrasonda baktiricam bakalim ne alemdeler

Klomen kullandım yarın da duphaston a başlayacağım
Kızlar bir sorum olacak örneğin 18mm de çatlatma iğnesi vurulduğunda iğne kaç mm kadar yumurtayı büyütüyor? Çatlama noktası kaç mm de oluyor çok anlamadım ben Mesela ben 18 mm de vuruldum başka arkadaş 20 mm de vuruldu diyelim. Her ikimize de 36 saat sonra ilişki diyorlar ama boyutlar farklı çatlama noktası kaç oluyor

Kızlar deneyeyim diye idrar gebelik yaptım ama iğne vurulanlarin çok koyu ben baktım bugün 2.gün hafif çizgi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…