Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Beraber aynı gün olmuşuz transfer 16 Ekim

Bende özellikle çift embriyo istedim ama doktorum tek te ısrarcı yaştan dolayı sanırım sizin yaşınız kaçtı
29 yaşındayım, doktorum biri tutmazsa diğeri tutsun diye öyle dondurulmasını istiyormuş. Ben transferden önce çift istemiyorum deyince çözüldükten sonra birini geri dondururuz demişti ama kalitesi düşmüş onu da transfer etti

Günaydın hanimlar Bende dün transfer oldum test tarihim 28 Ekim o güne kadar belirti aramayacağım dedim ama saniyesinde başladım ... Allahim cümlemize pozitif sonuçlar almayı nasip etsin insallah

Kullandığın ilaçlardan dolayı da belirti yaşayabilirsn demişti bir tanıdıgım
Ben de dinlemiyorum ilkinde çok dinledim aman olmazsa gene denerim :)
Benim ilk transferim transfer öncesi drum beni embriyoloji odasına götürüp ekranda gösterdi minigimi . Sonrasında da elimi karnıma koyup onunla konuşmami soyledi bir oğlum var dönüşte yol boyu elini karnıma koydu kardeşim diye diye. Eve geldik kapidan girerken evine hoş geldin kardeşim dedi. Bir tatlı ki sürekli gözümün içine bakıyor sen kalkma anne ne ihtiyacın var anne .... onun sevincine gölge düşmesin diye daha da stresli geçmeye basladi zaman

Hadi hayırlısı olsun canım Allah emeklerimizi zayi etmesin inşallah

İnşallah bebişiniz sizinledir 3. Transferde neden tek embriyo transfer edildi doktor bununla ilgili bir bilgi verdi mi
Evet. Bir önceki denememde başka bir merkezde tabi. çift embriyo transfer edildi 24 haftalıkken 3-4 cm açılma oldu erken doğum yaptım. Şimdi ki transferde tek embriyo transfer edicem dedi rahmin ikiz bebeği kaldırmaz dedi.

Benimde tek transfer olacak ama 2 embriyomu tek tüpte dondurmuşlar diğerinin kalitesi düşer mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…