Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

29 yaşındayım, doktorum biri tutmazsa diğeri tutsun diye öyle dondurulmasını istiyormuş. Ben transferden önce çift istemiyorum deyince çözüldükten sonra birini geri dondururuz demişti ama kalitesi düşmüş onu da transfer etti
Ayy hadi çift olsun inşallah tek seferde çifte mutluluk🥰🥰

Aynı durumu yaşadım
Birini transfer ettirdim diğerinin gelişmesini takip ettiler bugün onu da dondurdurlar
Sorun olmıyor

Aynı durumu yaşadım
Birini transfer ettirdim diğerinin gelişmesini takip ettiler bugün onu da dondurdurlar
Sorun olmıyor
Bende sürekli bu sorunun cevabını arıyordum benimde çifter çifter dondurulmuş ilkinde tek embriyo transfer edilecek diğer bebiş boşuna gidecek diye üzülüyordum 😂

Korkuyorum erken doğumdan kaybetmekten çünkü rahim hafif T şekli 🥲
Benimde perde vardı 24 haftaya kadar çok güzel ilerledik hiçbir sorunum yoktu. Sonra sancı ağrı olmadan açılmam oldu. Tüm ilaçları kesmiştik kan sulandırıcı vs. Rabbim izin verirde tutujursa bebişimiz dikkatli olun en ufak lekelenme akıntı herşeyi doktorunuza sorun güzel ve olumlu düşünün kötüyü çekmeyin rabbim en güzelini bilir yiyecek ekmeği varsa herşekilde olur 🙏🏼🤲🏼🥰

Benimde perde vardı 24 haftaya kadar çok güzel ilerledik hiçbir sorunum yoktu. Sonra sancı ağrı olmadan açılmam oldu. Tüm ilaçları kesmiştik kan sulandırıcı vs. Rabbim izin verirde tutujursa bebişimiz dikkatli olun en ufak lekelenme akıntı herşeyi doktorunuza sorun güzel ve olumlu düşünün kötüyü çekmeyin rabbim en güzelini bilir yiyecek ekmeği varsa herşekilde olur 🙏🏼🤲🏼🥰
Doktor ikisi de tutarsa bakarız uygun değilsen birinin gelişimini durdururuz dedi, herseyin en güzeli en hayırlısı olsun inşallah ☺️

Doktor ikisi de tutarsa bakarız uygun değilsen birinin gelişimini durdururuz dedi, herseyin en güzeli en hayırlısı olsun inşallah ☺️
hakkınızda hayırlı olan olsun inşallah canım benim .
Benimde tutunurda 12. Haftaya ilerler isek serklaj yapılacak. Rahim ağzına dikiş yapılacak bir öncekinde erken doğum olduğu için önlem amaçlı dikiş atılacak😇

Belki banada yaparlar bilmiyorum, ilkinde size neden yapmadılar acaba?
Açılma olmuş bebeklerden birinin kesesi çok çok yakındı rahim ağzına şimdi dikiş atarsak keseye denk gelebilir patlatabiliriz o zaman hemen doğuma alacağız sizi ve bebekler yaşayamaz çok küçükler dedi doktor ama kasılma önleyici ilaçlarla bu süreyi uzatabildiğimiz kadar uzatabiliriz ciğer geliştiricilerle vs bebekleri içerde tutabildiğimiz kadar tutacağız dediler öyle de oldu 1 hafta daha dayanabildiler acil sezeryana aldılar … doktorunuza sorun gene de serklaj yapılabilir mi gene sizin o an ki durumunuza göre en iyisini doktorunuz karar verecektir

merhaba benim de transfer 31 ekimde olacak dendi pcostan dolayı 2 adet görülmem istenmişti son adetimi de gördüm ayın 23ünde değerlerime bakılacak duruma göre olacak sanırım kasıma bile atabilir. hayırlısı olsun bakalım

X