Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

O kıpırtı böyle seyirme gibi mi oldu benim de sağ alt karın da oldu . Hadi inşallah benim de pozitif çıkar. Histerokopi oldum ben transfer öncesi rahim yikama yapıldı bir de...

Evet ya ben de ani hareket yapınca bıçak saplantısı gibi acı oluyor. Dönünce, birden kalkınca falan...

Amin inşaAllah 5. Gün embriyosu. Sadece arada kasıklarımda batma tarzı ağrı oldu. Başka belirti olmadı. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun
Benim de dondurulmuş 5.gun embriyosu. Amin insallah

O kıpırtı böyle seyirme gibi mi oldu benim de sağ alt karın da oldu . Hadi inşallah benim de pozitif çıkar. Histerokopi oldum ben transfer öncesi rahim yikama yapıldı bir de...
Evet seyirme gibi oldu bende transferden önce histereskopi oldum rahimde perde alındı 2. Adetimde 16 ekimde yaptık transferi tek embriyo 5. Gün

Merhabalar, ben de 12 Ekim'de transfer oldum. 24 Ekim'de kan vereceğim. Gebelik olursa inşaAllah tecrübelerimi paylaşabilirim. Şafak 4
aynı gün transfer olmuşuz aynı gün testimiz var umarım hepimizin pozitif olur bugün ve dün biraz kanamam vardı lekeli gibi azıcık ve regl olacak gibiyim bazen sizdede böyle bir belirti var mı

Evet seyirme gibi oldu bende transferden önce histereskopi oldum rahimde perde alındı 2. Adetimde 16 ekimde yaptık transferi tek embriyo 5. Gün
Yaaa Bende de yapışıklık vardi. 3.adette transfer oldum Bende drum 1 ay yokdu bir de ngs ye gönderdik. Aramiz da 1 gun var.Kanıma giriyorsun söz vermiştim kendime kana kadar bekliycem diye

aynı gün transfer olmuşuz aynı gün testimiz var umarım hepimizin pozitif olur bugün ve dün biraz kanamam vardı lekeli gibi azıcık ve regl olacak gibiyim bazen sizdede böyle bir belirti var mı
Hayır bende daha kanama lekelenme olmadı. Bugün regl günümdü. Bir ara Adet olacakmışım gibi ağrım oldu. Hatta moralim bozuldu. Acaba olacak mıyım diye. Çok şükür olmadı. Heyecanla ayın 24 ünü bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun haberleşelim

benimde yarın adet günüm bi ağrı giriyor hemşirem lekelenmeye olabilir ilaçlara devam test gününü bekleyelim dedi ama bilmiyorum umarım kötü bişey değildir. Güzel sonuçlar olsun inşallah herkese

benimde yarın adet günüm bi ağrı giriyor hemşirem lekelenmeye olabilir ilaçlara devam test gününü bekleyelim dedi ama bilmiyorum umarım kötü bişey değildir. Güzel sonuçlar olsun inşallah herkese
Hiç canını sıkma belki de yerleşme kanamasıdır. Olumsuz düşünüp moralini bozma. Güzel düşünelim güzel sonuçlar olsun.. hemşirem bana da kanaman olursa haber ver demişti. Daha bir kanama olmadı. Güzel haberlerinizi alırız inşaAllah Allah bize de hayırlısıyla anneliği tattırsın inşaallah

Yaaa Bende de yapışıklık vardi. 3.adette transfer oldum Bende drum 1 ay yokdu bir de ngs ye gönderdik. Aramiz da 1 gun var.Kanıma giriyorsun söz vermiştim kendime kana kadar bekliycem diye
Ben kanına girmiş gibi olmayım sonuç ne çıkar bilemeyiz herkeste farklı belirtiler olabilir rabbim gönlündekini versin inşallah üzülmem diyorsanız yapabilirsiniz güzel bir pozitif gör inşallaaaashhhhhh

X
kaçıncı günündesin şuan ve her türlü sonuca kendinizi hazırlamalısınız ama
Şu saat itibariyle 4.gune giris yaptim. Ben beklerim muhtemelen bu stresi tasiyamam gibi geliyor gerci eşim ve oglumdan bana sıra gelmez. Neyse pozitif düşünelim. Transfer öncesi embriyonu gördün mü? Beni drum odaya götürdüler embriyolog ekranda gösterdi ve drum ooo harikaaa dedi. İnşallah harikalar gerçekleşir bu ay ☘☘☘☘☘

Bencede en güzeli beklemek bendeki merak beni bitirecek Yok görmedim sadece transferden sonra ultrasonda gösterdi doktorum bak burda bebişin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…