Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Sekam hanımlar bende dün transfer oldum bu forma girmicem dedim dedim ama kendimi tutamıyorum . Ben bir belirtti aramıyorum şuan ama felaket kasık ağrım var kramp girer gibi sancı giriyor arada sizinde varmıydı neden olur bu

Hayırlı olsun canım ilk günler kasik ağrısı oluyor bel ağrısı oluyor Benim de oldu 3-4 gün sonra bütün belirtiler gitti şu an sadece göğüs ağrım var bazen de adet oldum olacakmış gibi ağrım oluyor geçiyor belirtim olmadığı için sanki tutmamış gibi hissediyorum bazen acele ediyorum galiba test yapmak istiyorum ama yapamıyorum kendimle cebelleşiyorum

Kocaeli Umuttepe emek doğer üçüncü emriyo çift yumurta bel ve kasık bende daha göğüslerde dolgunluk yok
Belirti aramak seni yorar canim. Ben cookk belirtiler yaşadığım da negatif sonuç aldım yasamadan pozitif aldim değişiyor. Kimisi anlamiyor bile kan testini bekle rabbim gönlüne göre versin inşallah

Kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım. Transfer günü hariç 4. Günüm bugün. Silik şekilde çıktı çok sevindim. Sizce nasıl var mıdır ?

Eklentiler

• IMG_7901.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 16
Ay maşallah var tabii ki Rabbım tamamına erdirsin inşallah darısı başıma
Ayyy inşallah ne bilim korkuyorum sevincim yarım kalırsa diye sevinemiyorum da ama içim kıpır kıpır oldu görünce. Bişeyler Hissediyordum yarın yapmayı planlıyordum ama içime birşey düştü kaltım yaptım dedim yoksada üzülmek yok sağlıkla ilerler inşallah darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah

Benim de yarın 4. Gün bazen evet hissediyorum oldu diyorum bazen olmadi galiba diyorum ama test yapmak da hiç icimden gelmiyor drum sıfır hatayla ilerledik dedi. Ama yine de o kadar talihsizlik yaşayınca heves de kalmıyor pek. Senin için sevindim inşallah bende senin gibi sevinirim

Amiiinnn rabbim inşallah çabanızı karşılıksız bırakmaz hiç olumsuz düşünmedim hep olumlu düşündüm işlem olup bitene kadar, testi yaparkende kendimi her türlü sonuca hazırladım negatif çıksa bile daha vaktim var diye düşündüm … Olumlu düşün hep güzel sımsıkı tutunsun bebişlerimiz bizlere olacak allahın izniyle

Merhabalar, ben de 12 Ekim'de transfer oldum. 24 Ekim'de kan vereceğim. Gebelik olursa inşaAllah tecrübelerimi paylaşabilirim. Şafak 4

Elim hep karnımda sabah ezaninda uyanıyorum hep dua ediyorum. Sanki güzel haberi almışım gibi hayaller kuruyorum. İşlem anın da bende izledim tam transfer anin da hosgeldin diyerek karşıladım . İnşallah hosgelmistir belirtilerin oldu mu hiç.
Benim arada kaşık batmalarim var bazen sızı seklin de. Dün biran da ayağa kalkarken sol kasigima ok saplandi sanki. Uykulu olmaya basladim.

Merhabalar, ben de 12 Ekim'de transfer oldum. 24 Ekim'de kan vereceğim. Gebelik olursa inşaAllah tecrübelerimi paylaşabilirim. Şafak 4
Hayirlisiyla poztif olur insallahkaçıncı gün embriyosu belirtilerin var mi hic

Bel ağrım oldu sanki üşütmüşüm gibi, dün biraz batma ve sanki içimde kıpırdama gibi bişey hissettim senin dediğin gibi ani bir harekette kasığıma bıçak saplandı gibi hissettim başım çok ağrıdı … ama tabi bunları belirti saymadım normaldir dedim…
Amiinnn pozitif haberinizi alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…