Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Sekam hanımlar bende dün transfer oldum bu forma girmicem dedim dedim ama kendimi tutamıyorum . Ben bir belirtti aramıyorum şuan ama felaket kasık ağrım var kramp girer gibi sancı giriyor arada sizinde varmıydı neden olur bu

Sekam hanımlar bende dün transfer oldum bu forma girmicem dedim dedim ama kendimi tutamıyorum . Ben bir belirtti aramıyorum şuan ama felaket kasık ağrım var kramp girer gibi sancı giriyor arada sizinde varmıydı neden olur bu
Hayırlı olsun canım ilk günler kasik ağrısı oluyor bel ağrısı oluyor Benim de oldu 3-4 gün sonra bütün belirtiler gitti şu an sadece göğüs ağrım var bazen de adet oldum olacakmış gibi ağrım oluyor geçiyor belirtim olmadığı için sanki tutmamış gibi hissediyorum bazen acele ediyorum galiba test yapmak istiyorum ama yapamıyorum kendimle cebelleşiyorum

Kocaeli Umuttepe emek doğer üçüncü emriyo çift yumurta bel ve kasık bende daha göğüslerde dolgunluk yok :KK43:
Belirti aramak seni yorar canim. Ben cookk belirtiler yaşadığım da negatif sonuç aldım yasamadan pozitif aldim değişiyor. Kimisi anlamiyor bile kan testini bekle rabbim gönlüne göre versin inşallah 😊

Kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım. Transfer günü hariç 4. Günüm bugün. Silik şekilde çıktı çok sevindim. Sizce nasıl var mıdır ? 🥹🤲🏼

Eklentiler

• IMG_7901.jpeg
    IMG_7901.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 1
X