Ekim ayı Aşılama olanlar burayaaa 🌷

Amin canım amin çok sevindim senin adına Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah belirtilerini bana da açıklar mısın nasıl başladı ne zaman başladı
Belirtiler halada fazla yok aslında ama 5. günden itibaren mide yanması kasıklarda saplanma oyulma gibi ağrı adetin ilk günü çok sancım olur ama öncesinde olmazdı 4 gün boyunca ve hala devam eden adet günü sancılarım var göğüste şişkinlik mavi damarlar oldu bide dudaklarim çatladı

Bende aşılamanın 2. Günu göğüs ağrısı başladı üzüldüm ondan dolayı genelde regl olacağım zaman yumurtlama sonrası göğüs agrisi olurdu bende sonra geçer şuanda da aynısını yaşıyorum

İnşallah sizinde gebelik belirtisidir ama çok fazla belirti aramayın herkeste farklı oluyor ve kullandığımız ilaçlar zaten hamilelik hormonu içerdiği için belirti yapabiliyor Rabbim sonunu güzel eylesin inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım kaç şimdi senin değerin

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım kaç şimdi senin değerin
48 canım doktor düşük kendi doktoruna git dedi yarın doktoruma baktıracam inşallah sağlıkla yükselir önceden bı kaybım var ilk aşılamadan yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum onda da düşüktü değerler

Seninledir inşallah canım kötü düşünme içini ferah tut hep

Seninledir inşallah canım kötü düşünme içini ferah tut hep
İnşallah canım biraz burda konuşmak iyi geldi inşallah yarın hayırlı sonuçlar sağlıklı artışlar alip sizle paylaşırım inşallah hepimiz birbirimize güzel hayırlı haberler veririz

İnşallah canım biraz burda konuşmak iyi geldi inşallah yarın hayırlı sonuçlar sağlıklı artışlar alip sizle paylaşırım inşallah hepimiz birbirimize güzel hayırlı haberler veririz
Canım inşaallah değeri artarak yükselir bebişin sana sımsıkı tutunur kaçıncı gün kan vermiştin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…