Ekim ayı Aşılama olanlar burayaaa 🌷

Benim Aşılamanın 10.günü ve sabah test yaptm negatif :KK43: umudumu şimdiden kestim ben 🥲
Daha erken diye dusunuyorum ama bende 10 ve 12. Günü yapmistim cikmamisti zaten kanda negatif cikti ama iste oyle mucizeler var ki dilerim seni bulur 🙏 ben bu ay ellendim

Daha erken diye dusunuyorum ama bende 10 ve 12. Günü yapmistim cikmamisti zaten kanda negatif cikti ama iste oyle mucizeler var ki dilerim seni bulur 🙏 ben bu ay ellendim
Teşekkür ederim yine ümitli olmak istiyorum ama sonrasinda hayal kırıklığı beni uzun süre etkiliyor. Olmayacağını düşünmek en iyisi. İnşallah hepimize bir gün o mucize görünür . İlk çocuğumda 3.asilama ile olmustu. Ben o süreçlerdeyken de bu hisleri yaşadım zaten. Tarih tekerrür ediyor gibi geliyor 🥲

Üzülme canım nasibinin zamanı var demekki Rabbim tez vakitte sevindirsin inşallah ❤️
Yok canim üzülmedim inan uzun sûre bekleyince bosvermislik hissi aliyor uzuntunun yerini🤭 Birde nasip kismet ne zamansa ô zaman olacaktir biz ne yapsakta.
Senin de guzel haberlerini bekliyorum😊

Teşekkür ederim yine ümitli olmak istiyorum ama sonrasinda hayal kırıklığı beni uzun süre etkiliyor. Olmayacağını düşünmek en iyisi. İnşallah hepimize bir gün o mucize görünür . İlk çocuğumda 3.asilama ile olmustu. Ben o süreçlerdeyken de bu hisleri yaşadım zaten. Tarih tekerrür ediyor gibi geliyor 🥲
Dilerim guzel haberlere gebedir🙏😊

Merhaba arkadaşlar öncelikle dileyen isteyen herkese rabbim hayırlısıyla kolaylıkla kucaklarına bebeklerini almayı nasip eylesin içlerinde banada bende 3. Aşılamamı 10 ekimde oldum bekliyorum tabiki belirti arıyorum kendimi dinliyorum ama yinede ümitlenmek istemiyorum. Burayda güzel haberler okumak için geldim lütfen güzel haberlernizi paylaşırmısınız 🥰

Aşılamanın 11.gunundeyim sabah test yaptim negatifti. Dün tansiyonum çok yükseldi 14-8 oldu. Stresten mi yoksa bu süreç hormonlarımi mi etkiledi diye düşünüyorum. Ovitrellenin de tansiyon sıkıntısı yaptığını okudum bir yerde. Her türlü bu ay hüsran oldu benim icin. Umarım yeni yaptiranlardan güzel haberleri duyar umut besleriz 🍀

Arkadaşlar birde ben ilk gün dışında bu aşılamamda yatmadım hiç günlük 1 saat yürüyüş yapıyorum doktora sordumda tempolu olmadığı sürece sıkıntı olmaz demişti sizin nasıl geçiyor günleriniz dikkat ediyormusunuz çok yoksa normal rutininize devammı ediyorsunuz

Merhaba. Umarım herkes dileğine duasına kavuşur. Bende 2. çocuk için ayın 13ünde pazar günü aşılamamı oldum. Fitil progestan kullanıyorum. 15 gün sonra adet olmazsan gel dedi doktorum. pcos sebebiyle hamile kalamıyordum. yerimi alayım dedim forumda

Merhabalar bugün 2. Aşılamam için ilaç tedavisine başlayacaz. Allah emeklerimizi boşa vermesin 🤲

Aşılamanın 12.günü sabah testim yeniden negatif. Bu aydan çok umutluydum.Adet olana kadar umut beslemeye devam 🙂Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🌼

Merhaba, ben de geçen hafta çarşamba günü aşılama oldum, 1gün önce de çatlatma iğnemi oldum.24 saat sonra yapıldı yani.Bugün kaçıncı güni sayıcam, bir de bu fitil progestan çok uyku hali, duygu değişiklikleri yapıyor mu, okulda derste esnemeler geliyor bana

Merhaba, ben de geçen hafta çarşamba günü aşılama oldum, 1gün önce de çatlatma iğnemi oldum.24 saat sonra yapıldı yani.Bugün kaçıncı güni sayıcam, bir de bu fitil progestan çok uyku hali, duygu değişiklikleri yapıyor mu, okulda derste esnemeler geliyor bana
İğneden değil de aşılamadan itibaren saymalisin. Progestan çok etkisi olan bir ilac. Ben doktorumla konuşup birakmistm etkilerinden dolayı. Hem bedenen hem psikolojik olarak çok zorluyor insanı. Hayırlı olsun aşılaman bu arada.

İğneden değil de aşılamadan itibaren saymalisin. Progestan çok etkisi olan bir ilac. Ben doktorumla konuşup birakmistm etkilerinden dolayı. Hem bedenen hem psikolojik olarak çok zorluyor insanı. Hayırlı olsun aşılaman bu arada.
Teşekkür ederim, diğer topikte de sen cvplamışsın beni.valla dünkü nöbetimde belim kopucak sandım, ne progestanmş bi de fitil kullanmama rağmen böyle.Baş ağrısını sancısını saymıyorum bile, ilk aşılamada böyleyse bunun 2.sini ,tüp bebeği falan alınan hormonları düşünemiyorum.

Teşekkür ederim, diğer topikte de sen cvplamışsın beni.valla dünkü nöbetimde belim kopucak sandım, ne progestanmş bi de fitil kullanmama rağmen böyle.Baş ağrısını sancısını saymıyorum bile, ilk aşılamada böyleyse bunun 2.sini ,tüp bebeği falan alınan hormonları düşünemiyorum.
Evet maalesef tüm hormonları etkiliyor bu igneler ilaçlar. Umarım ikinciye gerek kalmaz.

Selam kızlar bende ayın 12 si cumartesi günü aşılama oldum tazeyim anlayacağınız var mı pozitif gören vizede umut olsun ☺️

Selam kızlar bende ayın 12 si cumartesi günü aşılama oldum tazeyim anlayacağınız var mı pozitif gören vizede umut olsun ☺️
Ben varım canım ama kan değerim düşük çıktığı için korkuyorum yarın kendi doktoruma gidecem inşallah sağlıklı artış olur 🥹

Ben varım canım ama kan değerim düşük çıktığı için korkuyorum yarın kendi doktoruma gidecem inşallah sağlıklı artış olur 🥹
Amin canım amin çok sevindim senin adına 🙏☺️ Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah 🌸🌸 belirtilerini bana da açıklar mısın nasıl başladı ne zaman başladı

X